Jak donosi "Fakt", Katarzyna Figura, nauczona przykrymi doświadczeniami po szczerym wywiadzie traktującym o przemocy domowej, jakiego udzieliła jednemu z kolorowych magazynów, nie chce po raz kolejny zaostrzać swoich relacji z mężem Kaiem. Gwiazda odkłada więc moment publikacji swojej autobiografii do czasu uporządkowania spraw osobistych:

Reklama

Niestety, na razie plany napisania autobiografii zostały przesunięte ze względu na moją sytuację prywatną. Część materiału mam gotową, ale to na razie zarzuciłam i nie wiem, czy w ogóle kiedyś do tego pomysłu wrócę i ją wydam - powiedziała "Faktowi" Figura.

Tabloid dodaje także, że na decyzję gwiazdy wpływ miały pojawiające się w mediach głosy, jakoby Figura chciała wylansować książkę na rodzinnym dramacie.

Niektórzy zaczęli sugerować, że ona chce lansować się na rodzinnej tragedii. Katarzyna nie spodziewała się takiego odzewu, dlatego chce uniknąć komentarzy, że chce zarobić na książce, w której zdradza pikantne szczegóły z życia. A w autobiografii trudno byłoby pominąć tak ważne fakty z życia - zdradza "Faktowi" znajomy gwiazdy.