We fragmencie programu "The Real Housewieves of Miami", który właśnie pojawił się w sieci, widać dość żenujący finał imprezy z udziałem uczestniczek reality show. Do spięcia dochodzi pomiędzy Joanną Krupą i uczestniczką o imieniu Adriana. Obie panie znajdują się pod wpływem alkoholu i zaczynają wzajemnie obrzucać się wyzwiskami. Na nagraniu widać, że Joanna była bardzo agresywna. W nieprzyjemnych słowach kazała odsunąć się swojemu narzeczonemu, który zażenowany całą sytuacją postanowił w ogóle zniknąć z planu, a następnie odpycha i atakuje próbującą uspokoić ją własną siostrę Martę. Kulminacyjnym momentem całej akcji jest policzek wymierzony Joannie przez Adrianę. Po nim panie wdają się w szarpaninę, którą próbują zakończyć pozostałe uczestniczki programu.

Reklama

Kobieta, z którą Krupa pobiła się na ekranie, w wywiadzie udzielonym po tym jak incydent ujrzał światło dzienne tłumaczyła, że to Joanna wszczęła całą awanturę. Kobieta twierdzi, że Polka jest fałszywa i tylko udaje troskę i miłość do zwierząt, a dowodem na jej zakłamanie ma być fakt, iż swoją siostrę Martę traktuje ponoć jak pokojówkę.

Cóż, Joannie Krupie udało się tym samym osiągnąć to, na czym jej zależało, plotkarskie media w Stanach Zjednoczonych piszą o niej znacznie częściej. A że przedstawiają polską modelkę głównie w negatywnym świetle, zdaje się jej w ogóle nie przeszkadzać.

Oto, jak pijana Joanna Krupa bije się z inną kobietą:

http://youtu.be/tzHCjD-4S5s

Reklama