Nergal ściska dłoń ks. Bonieckiego: Szacunek i sympatia ponad podziałami

| Aktualizacja:

Adam Nergal Darski na portalu społecznościowym pochwalił się niecodziennym spotkaniem. W drodze do Krakowa, gdzie odbywają się Targi Książki, muzyk spotkał ks. Adama Bonieckiego. Obaj panowie zapałali do siebie sympatią, a duchowny poprosił artystę o dedykację w jego książce.

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2012-10-26 15:22)
    Dno !
  • ~Iron Beret
    (2012-10-26 15:25)
    Pytanie nr 1 - czy ksiądz Boniecki wie gdzie się znajduje i co się wokół niego dzieje? Wydaje się, że nie.
    Pytanie nr 2 - czy to bardziej objawy śmierci mózgowej czy życia IV Departamentu?
  • ~www
    (2012-10-26 15:33)
    BRAWO - SUPER!

    TO SA NORMALNI POLACY!
  • ~www
    (2012-10-26 15:35)
    WIELKI SZACUN DLA KSIEDZA BONIECKIEGO - PRZYWRACA NADZIEJE WRAZ Z KSIEDZEM SOWA, ZE SA NORMALNI KSIEZA!
  • ~Renata
    (2012-10-26 15:37)
    Wielki podziw !! Obaj niesamowicie inteligentni.
    A ksiądz Boniecki jest jednym z najnormalniejszych i najsympatyczniejszych księży!
    Zdecydowanie jestem na tak - szacunek i sympatia ponad podziałami!
  • ~maria
    (2012-10-26 15:58)
    ks bONIECKI ks sowa --CZY TO KOSCIOL ---Doprowadzili by jak na zachodzie BEz wirnych w kosciele TO KSIEZA UPRAWIAJACY ZAWOD A NIE POWOLANIE ---zagubione duszyczki --otoczone czerwonym
  • ~CzułaFankaBonieckiego
    (2012-10-26 18:24)
    Zapewne Nergal założył się,że Boniecki nie obejmie Grycanki w pasie.
  • ~alf
    (2012-10-26 18:55)
    do "renaty"
    "inteligentni inaczej" - tak jak ty!!!
  • ~ZbyszekD
    (2012-10-26 19:15)
    Na szczęście jestem katolikiem niepraktykującym, zmusza mnie do tego takie coś jak Boniecki. Kościół jak się nie pozbędzie Bonieckich i inne Sowy to upadnie, przecież teraz nie ma obowiązku tolerować ,,księży patriotów''
  • ~zelek_akuku
    (2012-10-26 19:39)
    dwoch satanistow o czym to pisac
  • ~jan.k
    (2012-10-26 19:45)
    cos zlego dzieje sie z instytucjami kosciola katolickiego albo przyjdzie ktos i posprzata albo pozostana zgliszcza po blogoslawionym JP II najwyzszy czas zrewidowac i ustalic co sie dzieje z hierarchia koscielna bo wedlug mnie laika ta ryba zaczyna psuc sie od glowy trzeba nia potrzasnac lub przewietrzyc
  • ~Heniek
    (2012-10-26 19:56)
    Wart pac pałaca a pałac paca. jeden równy jest drugiemu. ksiądz z fajką a satanista z Biblią. obaj dziwni.
  • ~parafianin
    (2012-10-26 20:12)
    Jeśli Episkopat nie wywali na zbity pysk Bonieckiego,Sowy i Pieronka,nie dam na tacę ani grosza !!!
  • ~Figo
    (2012-10-26 20:17)
    A kto to i zacz o oficjalnym psedonimie "nergal",czy to to nie ma imienia i nzawiska ?!
  • ~Prawdziwy heavy metalowiec
    (2012-10-26 20:22)
    Buuuuhahaha!!! Ten zgrywus to "muzyk"???
  • ~anka
    (2012-10-26 20:29)
    (Zapowiedź Tryumfu Maryi i jej potomstwa nad szatanem i jego potomstwem)
    Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę.
  • ~blondzisz ksieze
    (2012-10-26 20:36)
    prymas Wyszynski przeczolgal juz bonieckiego kto to zrobi teraz
  • ~teofil
    (2012-10-26 20:47)
    Nergal to nazwa boga śmieci
  • ~Obywatel
    (2012-10-26 20:53)
    Ciekawe czy znany z obycia i kultury ks. Boniecki napisze nam w Tygodniku Powszechnym, czy kota zarżnietego podczas czarnej mszy należy jeść lyżeczką czy też widelczykiem?
  • ~fufu
    (2012-10-26 20:55)
    Nie ma co udawac, ze kupa (w tym wypadku o nazwie Nergal) ladnie pachnie i mozna ja jesc, bo przypadkowo zostala sfotografowana obok chleba.