Nergal ściska dłoń ks. Bonieckiego: Szacunek i sympatia ponad podziałami

| Aktualizacja:

Adam Nergal Darski na portalu społecznościowym pochwalił się niecodziennym spotkaniem. W drodze do Krakowa, gdzie odbywają się Targi Książki, muzyk spotkał ks. Adama Bonieckiego. Obaj panowie zapałali do siebie sympatią, a duchowny poprosił artystę o dedykację w jego książce.

wróć do artykułu
  • ~gr45
    (2012-11-15 20:52)
    bardzo szanuje ks.Bonieckiego - przeciwnie p.rydzyka
  • ~Amen
    (2012-10-27 19:31)
    Karolu Stefanie - a dlaczego tak bezpardonowo na każdym kroku oczernia sie Kościół ? W przeciętnym dekanacie jest ok. 22-25 księży. Jeśli JEDEN z nich ma kochankę, to CO się mówi ? Że WSZYSCY księża są tacy.
    Gen. Kiszczak przyznał, że jemu podlegli funkcjonariusze byli delegowani do seminariów duchownych. W końcu nie każdy mężczyzna lubi kobiety.
    Napomknął też, że "jego człowiek nadal działa w Watykanie". Można się domyśleć, że w kongregacji ds Biskupów. Dba o kariery tych, których Kiszczak posłał. Oczywiście Kościół powinien ich wykryć i natychmiast suspendować. Niestety, zbyt wielu w Episkopacie ma coś za uszami, aby zastosować się do słów Chrystusa : Poznajcie PRAWDĘ, a prawda was wyzwoli.
  • ~warka
    (2012-10-27 19:13)
    W obecnym , doczesnym życiu dobrze im się żyje , Kasy mają , jak diabeł gwożdzi, to co im tam.Jeden niby to wierzy w Boga , drugi podobno jest zwolennikiem satanizmu. Trudno wyczuć , który z nich jest większym grzesznkiem
  • ~Karol Stefan
    (2012-10-27 15:40)
    Dlaczego piętnuje się księży, którzy okazują się bardziej inteligentni i tolerancyjni
    niż większość duchownych katolickich?
    Wystarczy , że któryś napisze/powie coś "niepoprawnie" - niezgodnie z głównym
    nurtem "myśli toruńsko-katolickiej" i już jest be, heretyk, UBek, profanator.
    To jest chore, nienormalne i niezgodne z nauką kościoła. Kościół nigdy nie namawiał do nienawiści, ksenofobi i nietolerancji.
    Gdzie podziały się te wartości? Kto i za co je sprzedał?
    ...a ten kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień!
  • ~były katolik
    (2012-10-27 15:30)
    "- Facet przebrany w straszliwą maskę, w dymach, w straszliwej muzyce, w metalu, jest postacią z jasełek, a nie szatanem, o którym mówi Ewangelia. Szatan to poważna sprawa."
    "...działalność artystyczna Nergala to nic w porównaniu z niektórymi zespołami hiphopowymi czy tym, co się dzieje na stadionach. - Tam są działania okropnej nienawiści. Przy tym Nergal jest przedszkolaczkiem."
  • ~mentalista
    (2012-10-27 14:57)
    Miałem większe oczekiwania wobec ks. Bonieckiego.
  • ~ciasny wiesiek15
    (2012-10-27 14:09)
    obaj siebie warci
  • ~@jozef baca
    (2012-10-27 14:05)
    Owce czekaja i barany bys ich 'OBROBIL OD TYLU'
  • ~~ Baca Józef
    (2012-10-27 13:59)
    NERGAL NIE DEWASTUJE LATARNI w Warszawie po pijaku rozwalając się w limuzynach TOYOTY jak biskup Piotruś Jarecki . LEPIEJ SŁUCHAĆ KLEZMERA NERGALA ! zamiast słuchać kazań PIJĄCYCH wino i PALĄCYH zioła książąt biskupów BEŁGOCZĄCYCH Z AMBONY I WYMACHUJĄCYCH KOŃCZYNAMI .
  • ~Bis Kup
    (2012-10-27 13:25)
    Jaki muzykant, taki "ksionc". Jeden tępak i profanator, drugi esbecki dono si ciel, który pod sutanną uprawia POlitykę i szczerze nienawidzi katolików.
  • ~dodom
    (2012-10-27 12:59)
    Cytat z Biblii który pasuje do nich - Księga Judy ,werset 9 Kiedy zaś archanioł Michał (Jezus) miał zatarg z Diabłem i toczył spór co do ciała Mojżesza, nie śmiał go osądzić obelżywymi wyrazami, lecz rzekł: „Niech cię zgromi Jehowa”.10 Jednakże ci ludzie mówią obelżywie o wszystkim!!!, czego w rzeczywistości nie znają; lecz we wszystkim, co pojmują zgodnie z naturą jak bezrozumne zwierzęta, w tym dalej psują samych siebie!!!
    11 Biada im, ponieważ poszli ścieżką Kaina i dla zapłaty puścili się błędną drogą Balaama, i poginęli w buntowniczej mowie Koracha!12 To skały ukryte pod wodą, gdy z wami biesiadują na waszych ucztach miłości, pasterze, którzy bez bojaźni pasą samych siebie; bezwodne obłoki unoszone przez wiatry tu i tam; drzewa późną jesienią, lecz bez owoców, po dwakroć obumarłe, wykorzenione;13 dzikie fale morskie, które pienią się tym, co im samym przynosi wstyd; gwiazdy bez ustalonego toru, dla których na wieki zachowana jest czerń ciemności...
    Dodam tylko-Amen!
  • ~tylko pytam
    (2012-10-27 12:38)
    Co to sie w POmatolskiej POlsce nie robi na ...POkaz???
  • ~jas
    (2012-10-27 12:11)
    B ONIECKI to NIBY - KSIADZ, a tak naptrawde NIE LUBI KATOLIKOW i KOSCIOLA .. Po prostu nie zrzucil sutanny kiedys, wiec BRNIE...
  • ~ola
    (2012-10-27 12:03)
    NO WŁAŚNIE !!!
    NIC DODAĆ, NIC UJCĄĆ .
    BRAKUJE TYLKO MIchnika !!
  • ~gaga
    (2012-10-27 10:55)
    Nergal, to ten, co podarł Biblię i rozrzucił ją wrzeszcząc: Żryjcie to g...!!!
    A teraz ksiądz się z nim brata?
    A napisane jest w Nowym Testamencie: - biada wam, jeśli staniecie się zgorszeniem dla jednego z tych najmniejszych, lepiej byłoby dla was się nie urodzić niż tak żyć( to luźny cytat, oddaję tylko sens)
  • ~Młody Moher
    (2012-10-27 10:54)
    Który się nawrócił ?
  • ~Plotus
    (2012-10-27 09:17)
    Znów ten upadły ksiądz brata się z podejrzanym o zbiorowy gwałt. Boże okaż Polsce miłosierdzie i zabierz od nas tego zramolałego zakonnika!
  • ~garc
    (2012-10-27 08:58)
    diabeł, jak potrzebuje, to i habit i koloratkę przywdzieje. swój swego znajdzie.
  • ~średniowiecze
    (2012-10-27 08:26)
    diabły w kolor ratce
  • ~szaman