31-letnia gwiazda Hollywood miałaby reklamować portal "TheBigandTheBeautiful" dla puszystych. Stronę założyła Whitney Thompson, zwyciężczyni amerykańskiej edycji programu "Top Model".

Reklama

Od dawna obserwuję karierę Aguilery i uważam, że jest idealną kandydatką do tego, by stać się twarzą naszego portalu. Mam nadzieję, że się zgodzi i wspólnie rozpoczniemy promowanie nowego projektu na amerykańskim rynku - powiedziała.

Ponoć za reklamę portalu piosenkarka miałaby otrzymać trzy miliony dolarów.

Taka propozycja pojawiła się, gdy Aguilera w wywiadzie dla "Gali" powiedziała, że nie ma nic przeciwko swoim krągłościom.

Nie wstydzę się swojego ciała i nigdy tego nie robiłam. Gdybym chowała gdzieś swoje siebie, nie czułabym się dobrze. Ubieram się tak, jak mi wygodnie, a nie tak, by coś ukryć - zaznaczyła wówczas piosenkarka.

Reklama

Jak dodała jej obecna figura daje jej pewność siebie i czuje się znacznie bardziej dojrzała niż kiedyś. Nie przejmuje się również krytyką i drwinami.

Za dużo tego chyba już słyszałam. Poza tym nie można za bardzo o tym myśleć, co inni o tobie piszą i mówią. To tylko odwraca uwagę od tego, co jest naprawdę ważne - zaznaczyła.