Zespół Nergala pozwany za zbiorowy gwałt?

| Aktualizacja:

Adam Nergal Darski może ponownie stanąć przed sądem za sprawą wywiadu, jakiego udzielił jednemu z kolorowych magazynów. Muzyk opowiedział w nim o tym, jak jego koledzy z zespołu Behemoth uprawiali seks zbiorowy z pijaną dziewczyną. Sytuacja ta przez wiele osób została odebrana jako gwałt. Sprawą zainteresował się Ryszard Nowak, który złożył zawiadomienie do prokuratury.

wróć do artykułu
  • ~Kingsalami
    (2012-10-19 18:12)
    Nergal jest niedorobiony przez tatusia.
  • ~Anka
    (2012-10-19 20:12)
    Nie oddam swoich organow bo jak pomysle ze takiemu jak Nergal mialabym uratowac zycie to zwyczajnie jest mi slabo.
  • ~a szkoda gadać
    (2012-10-19 18:05)
    Do Tomusia:
    Jak masz nadaktywnego fiuta to go " w furtkę i trampkiem"
    Ja bym cię wziął za łep walił o scianę i powtarzał:
    'Nie traktuj w ten sposób kobiet nawet pijanych"
    Jasne ?
    A nieaktywny pisze się razem.
    Sperma ci łeb uszkodziła idź do furtki szybko.
  • ~benek
    (2012-10-19 18:39)
    polscy celebryci sa jak kury ktore postanowily zostac orlami
  • ~gerry5
    (2012-10-19 18:07)
    Nergal jest zwykłym satanistą kryjącym się z prawdziwymi zamiarami
    Okultystyczne praktyki jego i jego znajomego autora tekstów są znane wystarczu poszukać
    O.T.O chyby wam coś mówi
  • ~mesjasz
    (2012-10-19 20:08)
    tego ciężko upośledzonego Nowaka trzeba wysłać na przymusowe leczenie psychiatryczne bo jest niebezpieczny
  • ~sąd boży
    (2012-10-19 19:10)
    może i behemot coś tam prezentuje w sferze muzycznej... ale dlaczego nie śpiewa np. o wyzysku, niesprawiedliwości czy np o wojnach ... przecież to też nieskończony i dobry temat do tego typu muzyki ... on spiewa i nawiazuje tylko i wylącznie do szatana i zła duchowego ... panowie z behemota odpowiecie za to przed bogiem ... czy myślicie że jezus chrystus będzie chciał was do swojego królestwa? będziecie w piekle musieli za to wszystko zapłacić ... gdybyście mieli zapłacić tylko za siebie to nic... ale przecież odsuneliście od Jezusa miliony ludzi na ziemii ... ilu młodych ludzi zdeprawowaliście w polsce? ... czy naprawdę myślicie, że po śmierci nie traficie na sąd boży ...!?
  • ~Wojtas "Admirał" Sęk
    (2012-10-19 19:04)
    A żeby było śmiesznie to tymi durnymi komentarzami i takimi artykułami,i tylko będzie o nim głośniej : D To się zwie marketing. I teraz będzie trzepał kasę na wywiadzikach i występach w programach telewizyjnych : D A, że przeruchali jakąś laskę na imprezie? To się zdarza na połowie imprez waszych dzieci w gimnazjum...

    Pozdrawiam.
  • ~gerry5
    (2012-10-19 18:42)
    re luk 1407
    rozsiewasz kłamstwa i zwodzisz ludzi jak Kościól Katolicki
    wszelkie objawienie niezgodne z biblią to domena Szatana
  • ~Tofik
    (2012-10-19 18:46)
    Dokonali zbiorowego gwałtu, to powinni siedzieć. Prawo jest jednoznaczne. Czytając wpisy POrypańców na forum zastanawia mnie tylko jedno, skąd w Polsce namnożyło się tyle k-rew? Czyżby to ci pseudo młodzi, pseudo wykształceni, przybyli do wielkich miast?
  • ~Św.Antoni i wszyscy święci beatyfikowany
    (2012-10-19 18:01)
    r~Św.Antoni i wszyscy święci2012-10-19 17:42 dzięki za propagowanie mojego nicku .A ty mejsjaszu z kradzionym nickiem zanieś światło do piekła bo tam pieruńsko cimno ,i pyrgale hulają o suchym pysku.Apage satanas.I nie nadymaj tak inteligencji
    bo ci z nochala glut wyleci.
  • ~jot
    (2012-10-19 18:05)
    Pewno niczym się nie skończy. Prokurator oddali sprawę. Nergal to ulubieniec Tuska i PO.
  • ~cd
    (2012-10-19 20:46)
    "Sebastian" a co ma piernik do wiatraka? a co ty księdzu zakazałeś mieć dzieci? to jest tylko jego zobowiązanie. A tu jest zwyrodniały gwałt zwyrodnialców.
  • ~ex-metalowiec
    (2012-10-19 18:01)
    Ten przylizany goguś Nergal z idiotyczną minką znany chyba tylko z programu Jolanty Kwaśniewskiej (bo nie z koncertów metalowych) ma mózgownicę na poziomie zbuntowanego czternastolatka, a jego utwory to poziom pijanego żula.
  • ~agent Tomuś donosi z kaczej świrowni
    (2012-10-19 18:00)
    do-Res2012-10-19 15:46

    ..."Prymitywny, wulgarny palant moralnie upośledzony. Niech go Szatan ma w opiece.Ulubieniec debilnych celebrytów z lumpensalonu i pajaców z TVP. Ależ moralne bagno ten Nergal"...


    Widać, że cię zrobił zardzewiałym zasyfionym fiutem jakiś oborowy menel
    z puszczalską buraczaną durnowatą zdzirą w jakimś chlewie...efektem jesteś ty parszywy genetycznie zdegenerowany zbok czyli prymitywny , wulgarny szczyl moralnie upośledzony w efekcie pomiot szatana.
  • ~dodo
    (2012-10-19 17:52)
    do-Sex Pistols2012-10-19 14:57

    ..."Srelgal,to pętak na usługach czwartej władzy,dupowłaz"...


    ...Sukienkowy maniaku seksualny zajmij się lepiej swoim napęczniałym spermą fiutem...raczej nie bądź dupowłazem w stosunku do ministrantów bo za to pójdziesz do pierdla, czep się Jarka Kartofla albo PŁASZCZAKA
  • ~agent Tomuś donosi z plebanii
    (2012-10-19 17:45)
    Durnota Nowaka polega na tym , że ma nie aktywnego fiuta albo prawie nie ma go wcale...zazdrość!!!
  • ~Św.Antoni i wszyscy święci
    (2012-10-19 17:42)
    Dla mnie osobiście to dosyć śmieszne. Człowiek, który nie był nawet świadkiem wydarzenia składa doniesienie na podstawie zaledwie subiektywnych odczuć autorki wywiadu i na dodatek jeszcze bezczelnie twierdzi, że zostało to powiedziane wprost. Co więcej, brak zaprzeczenia uznaje za potwierdzenie. Zaiste rację ma John Cleese mówiąc, że centralnym problemem wszystkich religii (a z całą pewnością jedna z nich jest tłem tego i pozostałych pozwów/zawiadomień) jest to, że ich twórcy to niesamowicie inteligentni ludzie, którzy formułują istotę religii w postaci głębokich metafor, ale niestety ich wyznawcy to w znakomitej większości ludzie mali, którzy tych metafor nie rozumieją i dlatego traktują je czysto literalnie...
  • ~~ Sebastian
    (2012-10-19 20:29)
    NERGAL DO ATAKU !!! - wieś Janiki koło Częstochowy ksiądz rzym.-kat. ma dziecko z panią Edytą. Wałbrzych - ksiądz rzym.-kat. Henryk miał romans z PIETNASTOLATKĄ !!! Karoliną Zawadą i z tą NIEPEŁNOLETNIĄ !!! ma dziecko a to nie tylko art. KK 197 . Bo wiadomo NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK ! . Jak dziewczyna co BEHEMOTH RŻNĄŁ JAK podkanclerzy koronny BISKUP Andrzej Młodziejowski w XVIII wieku była pełnoletnia i na podstawie art. 94 K.K nie była ubezwłasnowolniona to mogą pokazać : " GDZIE SIĘ ZGINA DZIUB PINGWINA !!! .Ktoś ich viagrą częstował.
  • ~hu
    (2012-10-19 22:03)
    nie oddam swoich organów, bo jak pomyślę że miałby uratować takie osoby jak tutaj to robi mi się niedobrze, wasze kościoły szlag trafi prędzej czy później, sami się wykończycie, ****** śmiecie