Zespół Nergala pozwany za zbiorowy gwałt?

| Aktualizacja:

Adam Nergal Darski może ponownie stanąć przed sądem za sprawą wywiadu, jakiego udzielił jednemu z kolorowych magazynów. Muzyk opowiedział w nim o tym, jak jego koledzy z zespołu Behemoth uprawiali seks zbiorowy z pijaną dziewczyną. Sytuacja ta przez wiele osób została odebrana jako gwałt. Sprawą zainteresował się Ryszard Nowak, który złożył zawiadomienie do prokuratury.

wróć do artykułu
  • ~Jarząbek
    (2012-10-19 13:51)
    Aha, gwałcący "nie uznałby tego za gwałt" i po sprawie, taki niby ten Darski wykształcony a głupi jak Doda.
  • ~Stefan
    (2012-10-19 13:57)
    Powinno się w d... kopnąć tego Nowaka.
  • ~UYTRF
    (2012-10-19 14:27)
    DEBIL I TYL
  • ~po18.pl
    (2012-10-19 14:28)
    Za popularnymi zespołami chodzą grupies, które zrobią wszystko, aby wskoczyć do łóżka gwiazdy. Niektórym się to udaje, to tylko jeden z przykładów. Można mówić raczej, że muzycy zostali wykorzystani, a nie Nergal. Dodam, że nie jestem fanem tej muzyki, dla mnie nie jest to muzyka, ale darcie japy.
  • ~do STEFAN
    (2012-10-19 14:43)
    CIEBIE POWINIEN WYDYMAĆ - MARZYSZ O TYM???
  • ~fanka szatanka
    (2012-10-19 14:47)
    Kochany panie Adasiu, niech pan coś zrobi z włosami.
    Może zmiana szamponu albo poprosić pana szatana, bo jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas będzie pan wyglądał jak jakiś hip-hopowiec nie przymierzając. Albo nie daj Boże (o przepraszam!) w peruce jak ta Krejzolka z kabaretu.
  • ~PO-ski smrod
    (2012-10-19 14:56)
    czy tusek jest obwislem czlonkiem ziomala negrala
  • ~Sex Pistols
    (2012-10-19 14:57)
    Srelgal,to pętak na usługach czwartej władzy,dupowłaz
  • ~ja pisze
    (2012-10-19 15:41)
    Czy to nie była przypadkiem Doda?
  • ~Res
    (2012-10-19 15:46)
    Prymitywny, wulgarny palant moralnie upośledzony. Niech go Szatan ma w opiece.Ulubieniec debilnych celebrytów z lumpensalonu i pajaców z TVP. Ależ moralne bagno ten Nergal
  • ~ves
    (2012-10-19 15:47)
    A ciebie Stefan kopnąć w głupi łeb.- degeneracie
  • ~luk1407
    (2012-10-19 15:51)
    Tak wiele KŁAMSTW, w których zaprzecza się istnieniu PIEKŁA, będzie upadkiem Chrześcijan --- Orędzie z serii Ostrzeżenie nr 401, Sobota, 14.04.2012, godz.15.27 --- Moja najdroższa, ukochana córko, bez względu na to, jak trudne jest twoje fizyczne cierpienie, musisz rozpoznać je, jako kontynuację nasilania się tego, jak Ja to czuję. Twoje cierpienie odzwierciedla tylko ułamek Mojego własnego CIERPIENIA. W jedności ze Mną będziesz wiedzieć, że z każdym bólem i wewnętrzną ciemnością duszy, której doświadczasz, poznawać będziesz udrękę, którą Ja znoszę ze względu na grzechy ludzkości. Wiele osób błędnie uważa, że Moje cierpienie zaczęło się i skończyło na Krzyżu. Moje cierpienie nie ustanie, aż wszystkie BOŻE DZIECI zostaną zjednoczone w miłości i harmonii w Nowym Raju Mojego Ojca, gdzie grzech nie będzie istniał. Bez względu na to, jak wiele powiedziane zostało ludzkości o Moim istnieniu, nadal jestem znienawidzony. Wśród wierzących, chociaż jestem akceptowany, Moje Nauki są przez nich tolerowane tylko, gdy bazują na ich własnych warunkach. Wielu będzie traktować innych z miłością i życzliwością, ale tylko wtedy, gdy ci, którym oferują ten dar, zbliżą się do ich własnych IDEOLOGII. Wielu na przykład będzie potępiać GRZESZNIKÓW, kiedy powinni okazać życzliwość i modlić się za nich. Natomiast muszą dawać przykład. Niektórzy będą się odnosić do innych z pogardą, zamiast okazywać miłość, która oczekiwana jest od nich, jako Chrześcijan. Nigdy nie potępiajcie innych, nawet jeśli nie zgadzacie się z nimi, gdyż nie macie takiego prawa. Nikt, tylko Bóg ma władzę sądzenia innych. Chociaż wielu WIERZĄCYCH czci Mnie nadal, czynią to na swoich własnych warunkach. Niektórzy czują potrzebę odróżnienia się od swoich braci i sióstr, aby pokazać światu, jak są wykształceni w SPRAWACH DUCHOWYCH. Następnie stosować będą własne interpretacje tego, co rzeczywiście oznacza Moje Miłosierdzie.
    Ile razy słyszeliście, że Bóg jest całkowicie miłosierny? Że ponieważ KOCHA WSZYSTKICH, jest On tak miłosierny, że nigdy ich nie potępiłby? Że nigdy nie posłałby duszy do PIEKŁA? Ale to jest kłamstwem. Tak wiele kłamstw, w których zaprzecza się istnieniu Piekła, będzie upadkiem Chrześcijan. Ludzie sami skazują się na Piekło. Ja ich tam nie umieszczam. Wybierają je, odrzucając odwrócenie się od grzechu śmiertelnego. Oni nie będą poszukiwać przebaczenia, ani nie okażą skruchy. Jest to niebezpieczne myślenie i jest obowiązkiem wszystkich Chrześcijan, aby ostrzec innych przed NIEBEZPIECZEŃSTWEM PIEKŁA. Tak wielu, włącznie z tymi, którzy odmawiają swoim dzieciom Sakramentu Chrztu, mówi tak, jak gdyby grzech nie miał już znaczenia. Wierzą, że każdy grzech „ZOSTANIE” wybaczony. To nie jest poprawne. Każdy grzech “może” być wybaczony, bez względu na to, jak ciężki jest grzech, ale tylko wtedy, gdy grzesznik szuka przebaczenia. Teraz mówię do was z NIEBIOS, aby przygotować wszystkie BOŻE DZIECI na Moje Powtórne Przyjście i co znajduję? Mówię do was zza więziennych murów i z celi, do której Mnie wysyłacie, bo nie chcecie uwierzyć, że Ja mogę mówić do was w ten sposób. Och, jakże Mnie urażacie! (...) Wasz ukochany Jezus Odkupiciel ludzkości
  • ~ten
    (2012-10-19 15:52)
    Zawsze znajdzie się Pan Gnoiński, który wyłoży i kasę i wyciągnie ich z kłopotów.
  • ~dodo
    (2012-10-19 15:55)
    nergal to PRZYGLUP I IDIOTA tacy jak ten matol powinni byc zamknieci w TWORKACH
  • ~Oto skutki wychowania i sPOlegliwosc
    (2012-10-19 15:59)
    No bo teraz jest tak ;
    ... ROBTA co CHCETA'' !
    Czyz nie ! ???
  • ~alfred666
    (2012-10-19 16:00)
    to ja gwalce moja zone kiedy sie bzykamy pod wplywem alkoholu???
  • ~obic mu morde
    (2012-10-19 16:02)
    obilibyscie temu nowakowi morde to nie bedzie sie wcinal w nie swoje sprawy.
  • ~Dark Funeral
    (2012-10-19 16:19)
    Nowak ma już w łeb.Ja na jego miejscu uciekałbym z kraju.
  • ~aussie1inc
    (2012-10-19 16:22)
    A moze by tak wsadzic Ryszarda Nowaka za uzywanie prokuratury do zdobywania slawy? Niby Nowak nie wie co robi, ale chyba nie ma jeszcze wariackich papierow? Moze powinno sie mu wyrobic taki dokument?
  • ~J. kąB
    (2012-10-19 16:25)
    Ale tępak z jakiegóś Nergla. Wsypał kolesi jako świadek (uczestnik?) przestępstwa. Myśleli, że już nikt nie pamięta - a tu masz ci los: sprawa się rypła przez defekt umysłowy ciele bryty.