Zespół Nergala pozwany za zbiorowy gwałt?

| Aktualizacja:

Adam Nergal Darski może ponownie stanąć przed sądem za sprawą wywiadu, jakiego udzielił jednemu z kolorowych magazynów. Muzyk opowiedział w nim o tym, jak jego koledzy z zespołu Behemoth uprawiali seks zbiorowy z pijaną dziewczyną. Sytuacja ta przez wiele osób została odebrana jako gwałt. Sprawą zainteresował się Ryszard Nowak, który złożył zawiadomienie do prokuratury.

wróć do artykułu
  • ~bert
    (2013-07-02 15:38)
    nergal to nadęty bufon
  • ~wierny PiSowiec haha
    (2013-01-09 07:13)
    Nemo...z RM jesteś i katolickie wychowanie dostałeś? Pisać umiesz bez byków.
    Zgłoś się do rydza on ci złoi douupę i będzie spokój a potem Nowak zajmie się przestępstwami swoich sukienkowych.
  • ~muzyk
    (2012-11-14 14:30)
    SEX,DRUGS AND ROCK AND ROLL...\m/
  • ~fuksiara78
    (2012-10-31 22:38)
    Behemoth! Behemoth!Behemoth! kocham was za Evangelion!haha a ty Nowak patatajcu cmoknij mnie w ..."
  • ~mimi
    (2012-10-31 22:33)
    Panie Nowak idz sie pan leczyc bo juz naprawde *************** pan od rzeczy i czepia sie spokojnych ludzi.Przejzyj chlopie na oczy i wez sie za najwieksza sekte w Polsce jaka jest sekta ojca Tadka czyli Moherowe berety.A moze i ja podam pana do sądu o to ze jak pokazuja pana facjate gdziekolwiek to mam po tym koszmary senne i sie boje hehe i moje odczucia estetyczne sa urazone heh.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-10-26 17:51)
    toc to kiep , prymitywny tłuk
  • ~=-=
    (2012-10-26 14:28)
    Jego kumpel Szatan tak mu kazał.
  • ~Jola XXL
    (2012-10-23 14:50)
    nERGAL -DARSKI -PRZEPRASZAM -wokal do du...py.granie jak grzanie ,zapraszam do GARZŻU gilki -to sa dzieki-TEN 'zespół" to archaiczna przeszłośc-Pan Mieczysław Fog i Kocoń robili wiecej energi .
  • ~AVE STRINCE
    (2012-10-23 14:46)
    CELEBRYTA -nigdy PRAWDZIWY SATAN-MUZ -nie zadaje się z tv i nie pozuje na jurora-aurora,To co ON PROPONUJE MUZYCZNIE TO śmieszne i burakowate-jest PRZEBIERANCEM i popowym muzykantem.SŁUCHAŁEM TYCH WYPOCIN - TO JEST celebrycka,podlizusowska,muzyczka-JUŻ WIEM DLACZEGO DYSKOPOLOWA wokalistka -zadawała się z NERGALEM.
  • ~Koleslaw
    (2012-10-21 22:09)
    Nergal zaprzecza ze to byl gwalt zbiorowy jego zespolu bo on opowie nam wszystkim ze to byl taki zbiorowy seksualny artystyczny happenig Behemota na hiszpanskiej mlodej dziewczynie wczesniej specjalnie przez nich upita alkoholem dla celow artystycznych tyle ze w hotelu czy w parku a nie na scenie bo tym razem kontrolowany amok artystyczny Nergal i jego zespol przeniesli sobie do miejsca bardziej wygodnego dla takich scenicznych artystycznych happeningow.
    Narzygac na tych s... li i Nergala to malo .
  • ~BIEDRONKA
    (2012-10-21 18:11)
    jest w tym duzo prawdy jezeeli chodzi o artystow,[nie wszyscy] pracowalam przez kilka lat z ruznymi zespolami i wiem do czego sa zdolni,prawda ze panienki same wchodza do lozka,ale zdazalo sie ze upijuali panienke i zabierali do hotelu. co sie dzialo w pokojach hotelowych ,to niewiem ,moge sie tylko domyslac,
  • ~Małgorzata
    (2012-10-20 22:37)
    Adamie, Mistrzu mam ochotę wbić Ci kołek w d**pe i rzec do ucha: rock'n'roll kotku.
  • ~piast kołodziej
    (2012-10-20 22:10)
    a co robią inne gwiazdy w trasie koncertowej, zapewne podobnie bawią sie z pijanymi naiwnymi fankami...ale czy to przypał, a może po prostu rock'n'rol
  • ~cgr02
    (2012-10-20 13:08)
    Po co piszecie o tym idiocie???
  • ~chcieliście to macie szmatę
    (2012-10-20 12:57)
    chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę - chcieliście to macie szmatę
  • ~OMEN
    (2012-10-20 12:52)
    Taa... Oddawaj szpik , zboku !
  • ~git
    (2012-10-20 12:30)
    nergal bedzie ruchany hahahahaahahahah ave nergal pęknie zwieracz
  • ~Alinka
    (2012-10-20 11:41)
    Często zamiast poprzeć interwencję Ryszarda Nowaka ,
    zaczyna się atak na niego samego. Bo ma podobno lewicowe poglądy.
    On ma przede wszystkim siłę ,by budzić opieszałą prokuraturę i za to mu dziękuję nie komentując jego poglądów.
  • ~Prezes
    (2012-10-20 11:34)
    Nie przypuszczałem że to jest zwykły debil. Wydawał mi się inteligentny. Ale niestety inteligentny człowiek tak się nie zachowuje tylko debil ( opowiada o czymś tak haniebnym ) A jeśli myśli że to SODOMA I GOMORA to jest w błędzie. Coś mi się wydaje że ten koleś Pan różowy książę dostał parcie na szkło i to takie że za chwile zacznie opowiadać jak się tasuje pod Dode.
  • ~krwiodawca
    (2012-10-20 10:49)
    i temu czemuś przeszczepili szpik, na który na pewno czekali inni,także dzioeciaki. bo myślę ,że ten satanista czy jak to to nazwać nie by ł na liście biorców.