Amerykańska gwiazda Hollywood córeczkę ma ze swoim wieloletnim partnerem Arpadem Bussonem. Dziewczynka przyszła na świat 15 lipca, ale dopiero teraz aktorka ujawniła jak się nazywa.

Reklama

Uma nie chciała, by wszyscy wiedzieli jak nazywa się ich córka, dlatego też postanowiła to ukryć. Popularnie wszyscy nazywają jej córeczkę Luna, ale jej imię jest znacznie dłuższe i brzmi: Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson - powiedział rzecznik prasowy aktorki magazynowi "US Weekly".

Dla pary jest to pierwsze dziecko. 42-letnia aktorka ma jednak już ze swojego wcześniejszego małżeństwa z Ethanem Hawke 14-letnią córkę Mayę i 10-letniego syna Levona. Również Busson, z którym Thurman spotyka się od 2007 roku, ma dwójkę dzieci - Alexandra i Aureliusa Cy z supermodelką Elle Macpherson.

Związek Thurman i 49- letniego bankiera Bussona jest bardzo burzliwy. W 2009 roku ogłosili, że postanowili się rozstać. W zeszłym roku zeszli się jednak ponownie. Od tamtej pory wyglądają na naprawdę zakochanych i szczęśliwych.

Jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak teraz. Staram się prowadzić jak najmniej burzliwe życie prywatne, ale czasami jest to bardzo trudne. Teraz wszystko układa się niemal idealnie - powiedziała gwiazda.

Reklama

Thurman znana jest przede wszystkim z takich filmów jak "Kill Bill", "Moja super eks dziewczyna" czy "Serce nie sługa".