Gwiazda skarży się na Wojewódzkiego: Strasznie mnie poniżył

Iwona Węgrowska była gościem przedostatniego odcinka programu "Kuba Wojewódzki". Okazuje się, że celebrytka nie wspomina tej przygody zbyt dobrze i jak twierdzi, nie mogła spać przez kilka nocy po programie.

wróć do artykułu
  • ~Tarantula
    (2016-05-18 10:20)
    Pani Iwona (z franc.= Iwonna) Węgrowska to rozsądna pozytywna osoba. Jest podobno celebrytką (cokolwiek to znaczy) i wykorzystuje "oskarżenia" umacniając swoją popularność. Wie, że najgorsze jest to, kiedy nie mówią o nas wcale. Co do p. Kuby W. to w naszym "nieszczęśliwym kraju" jest tak żle, że nawet on jest rybą.
  • ~widz
    (2012-11-05 11:29)
    Zaprosił ją, by zadać naurtujące wielu z nas pytania - cóz odpowiedź była taka jakiej moz enie chcieliśmy, bo lubimy kiedy okazuje się, że poza cyckami ktoś ma coś do powiedzenia, ale czasme nie ma...
  • ~janusz penis kot
    (2012-10-17 14:36)
    Iwonko trzeba było go walnąć w obrzezanego ptaka (z fleka).
  • ~ela
    (2012-10-13 00:10)
    parcie na szkło jest tak wielkie, że niektórzy dadzą się nawet poniżyć, aby tylko zaistnieć na ekranie
  • ~ONEN
    (2012-10-12 18:34)
    Tgo durnia dawno należało bagatelizować i nie występować u niego
  • ~heeh
    (2012-10-12 11:11)
    wiem co on lubi
  • ~dajcie spokój
    (2012-10-12 11:10)
    ten facet to yyyintelektualista, zeby mu dogodzic potrzeba wybitnej inteligencji:;)
  • ~mamoniowa303
    (2012-10-12 09:14)
    Widzę, że Dancewicz na wszystkich portalach dzisiaj zastąpiła Węgrowska...
  • ~Roora.
    (2012-10-12 09:12)
    Popatrzcie na jej zdjęcia w sieci i wypowiedzi. Nikt nie musi jej poniżać.
  • ~dziadek Jan
    (2012-10-12 08:59)
    Największym obciachem, oprócz założenia białych skarpetek do garnituru,jest pójście do programu Wojewódzkiego.
  • ~Rocho
    (2012-10-12 08:43)
    Gwiazdom i gwiazdeczkom ku przestrodze! Nie chodzi się na spotkania z ludźmi źle wychowanymi. Problem jednak w tym,że ich parcie na szkło jest tak silne ze zrobią wszystko, pokreślmy wszystko, aby zaistnieć w przestrzeni publicznej. To gwarantuje kasę, udział w bankietach i darmowych przyjęciach. I to jest cena - którą płacą nasze tzw. gwiazdy i gwiazdeczki reklam, głupowatych seriali, kandydatki na kolejne żony naszych nowobogackich. I tyle.
  • ~jan
    (2012-10-12 08:36)
    ciecie ,bruki ,stare gnoje tak maja .jednych sie boja ze dostana w ryj drugich chca szmacic . to nie facet a smiec .
  • ~obserwator
    (2012-10-12 08:10)
    Czego ta kobita jest gwiazdą? Chyba kiczu
  • ~wow
    (2012-10-12 07:45)
    pani Iwono !! niech się pani nie przejmuje !! Kupa nie jest w stanie nikogo poniżyć !! sam z siebie robi błazna !!
  • ~xyz
    (2012-10-12 07:37)
    Przeraźliwa głupota tej pani! Chyba wie, jaki jest Kuba! Po jakie licho tak lazła? A teraz ma pretensje! Do kogo! Chyba do siebie?! Kuba jak wyczuje, że ktoś jest intelektualnie na poziomie podłogi to sobie na wiele pozwala i ta pani dostała to czego chciała.
  • ~sed
    (2012-10-12 07:15)
    Czy ci tzw. aktorzy nie rozumieja, ze sami sobie sa winni ? Zamiast tego wyrosnietego chloptasia obchodzic szerokim lukiem to zgadzaja sie na tzw. wywiady. Ten osobnik wie, ze juz nie moze nic stracic bo zadnej wartosci nie ma, stracic moga tylko jego "goscie". Jesli jednak dran tak sie zachowuje zawsze mozna odpowiednio reagowac albo zwyczajnie wyjsc.
  • ~sympatyk kuby
    (2012-10-12 07:13)
    w programie dobrze się bawiłą a teraz poniżona pustak wiedział jaka jest formułą programu każdy wie jakie taksty "wali "Kuba posżła się lansować i została "wylansowana"
  • ~Kupa Powiatowa
    (2012-10-12 06:33)
    Nie rozumiem po co wy ludzie do tego jełopa chodzicie.
  • ~dziwne
    (2012-10-12 06:29)
    Siwiec nie poniżył, a tez na sztuczne usta i cycki
  • ~stan.
    (2012-10-12 05:59)
    Kuba ma rację. Po jaką cholerę tak się oszpeciła ? Pokazywał jej zdjęcia przed wstrzykiwaniem czegokolwiek. To była przedtem piękna dziewczyna. Oszpeciła się, żeby o niej pisano. Nie ważne czy dobrze, czy źle - ważne żeby było głośno. Ma dobry głos, w wszyscy mówili o niej tylko dlatego, że powiększyła sobie usta i cycki. Głupia pinda.