Terlikowski o Marii Peszek: Przesiąknięta satanistycznym nihilizmem

| Aktualizacja:

Maria Peszek, niezależnie od tego, co myślimy o jej sztuce, naprawdę bardzo potrzebuje naszej modlitwy - stwierdził po przeczytaniu wywiadu z Marią Peszek w "Polityce" Tomasz Terlikowski. Redaktor naczelny serwisu fronda.pl mówi o wygłoszonej przez artystkę"przerażającej deklaracji całkowitego , satanicznego nihilizmu".

wróć do artykułu
  • ~Spoxman
    (2012-09-27 17:10)
    Terlikowski ma sieczkę, a nie rację. Fundamentalista rzymsko-katolicki
  • ~?x
    (2012-09-27 19:06)
    jakiz to bog byl czy teraz jest ze nie widzial zbydlecenia takich rezimow jak kosciol katoilicki ,faszyzm ,komunizm gdzie mordowano bez opamietania do zrealizowania swoich ideii.co nie widzial jak morduje niewinnych ludzi dyktator Chille czy tez rzezim Polpota czy nie widzi zla jakie dzieje na codzien na tym swiecie.Jeszcze raz stwierdzam nie ma Boga zostal wymyslony przez cwaniakow aby okradac innych aby zyc lekko i rzadzic nimi.
  • ~TeBe
    (2012-09-27 21:00)
    To nie depresji, z jaką zmagała się przez wiele miesięcy wielka aRTYSTKA, lecz promocja album, który będzie miał premierę 03.10.2012
  • ~lliill
    (2012-09-27 22:09)
    szkoda że ojciec Peszek, wybitny aktor, codziennie córce nie wbijał do głowy prawdy o tym, że talentu się NIE dziedziczy. aktorstwo córuni najwyżej średnie, zdolności wokalne mierne a talent literacki słabiutki. co teraz Marysiu? malarstwo?
  • ~k
    (2012-09-28 06:17)
    Peszkowska do debil z diabłem w sobie
  • ~Rico
    (2012-09-27 18:40)
    Ciesze się, że są tak odważni dziennikarze jak Terlikowski. Pozdrawiam Pana. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu !!!
  • ~matka pierwszaka
    (2012-09-27 20:10)
    W czasach Jezusa takich ludzi jak pan Terlikowski nazywano faryzeuszami. ***** wie i wiele gada...
  • ~n56
    (2012-09-27 18:46)
    Zamilcz człowieku, ponieważ nawiedzenie można zarzucić ale wyłącznie ciebie.
  • ~bonzo
    (2012-09-27 18:43)
    Ależ ci "artyści" mają problemy . Jakiż to ból przynosi im egzystencja , wręcz fizyczny ból . Jakie dylematy moralne nimi codziennie szargają . Gdzie tam nam maluczkim do "artystów" ze swoimi przyziemnymi problemami .
    I najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to , ilu wykształconych kretynów daje się na to pieprzenie nabrać .
    Brawo panie Terlikowski , obelgami różnych resortowych filozofów proszę się nie przejmować . Oni są na służbie .
  • ~gość
    (2012-09-27 20:03)
    Ciekawe, czym on jest przesiąknięty? Czy aby nie kadzidłem?
  • ~akk
    (2012-09-27 18:58)
    Dokladnie tak jest, jak Peszek mowi. Katole idzcie sie modlic za siebie samych, bo tkwicie i jestescie karmieni w klamstwach. Wasi ksieza to manipulatorzy, kreca wami jak kuklami bezmozgowymi. Edukowac sie i otrzasnac z iluzji nieba...
  • ~Tara
    (2012-09-27 19:04)
    Terlikowski! Wygłaszasz cuda dla moherów starych i młodych! P. Peszek nie powinna cię obchodzić! Zajmij się swoimi dziećmi, bo niedługo będą się tak zachowywały jak dzieci drugiego katolika w Polsce, czyli Lecha Wałęsy! Jego córka pokazywała krocze, a trzech synów już dawno zdążyło wziąć rozwód!
  • ~mark
    (2012-09-27 21:13)
    To jest grzech przeciwko Duchowi Świętemu! A taki grzech skazuje na potępienie. Chyba, że się na szczęście mylę. Każdemu potrzeba wiary a nie złudzeń, które pozwalają żyć!!! Czego i sobie życzę.
  • ~NorvidNH
    (2012-09-27 21:25)
    Najłatwiej jest obrażać uczucia religijne i szokować ateistycznym banałem,
    PO plecach i za wstawiennictwem robią u nas z debili gwiazdy które nie świecą nawet w rynsztoku.
    Ni tym co bywa bratem łatą
    Kiedy frajerzy za to płacą!
    Panna wstydliwa czy nerwowa
    POmoc ziomali zawsze gotowa
  • ~Gruby
    (2012-09-27 21:49)
    Jaka tam z niej satanistka? To koszmarnie brzydka, sfrustrowana samotnością ***** niewydymka, stara panna, której nikt nie chciał, na którą żaden facet nie spojrzy bez obrzydzenia. Ot i cała tajemnica tych wszystkich feminek i antykościelnych bojowniczek.
  • ~realista
    (2012-09-27 21:54)
    Pan Terlikowski uważa sie za wyrocznię moralną i ma monopol na wszelkie racje i krytykowanie i osądzanie wszystkich poza tymi którym należałoby zwrócić uwagę ale to jak z tą belką
  • ~hynio
    (2012-09-27 22:33)
    Trzeba ją, choć bez przyjemności, wydymać. Może jej się coś w łepetynie poukłada?
  • ~costam
    (2012-09-27 22:32)
    PiSbolszewicki talibie Terlikowski, ty sie lepiej pomódl za salezjan z Lubinia i biedne dzieci ,które oni pohańbili i ich głupich rodziców , którzy uważają , że nic sie nie stało...
  • ~Kazik
    (2012-09-27 20:01)
    JAKI ZACOFANY NAROD ,POMODLI SIE I WSZYSTKIE PROBLEMY POLAKOW ROZWIEJA SIE
    TO PO CO BIERZECIE LEKARSTWA
    MEDYCYNE ZLIKWIDOWAC!
    POZOSTAWIC TYLKO SZAMANA Z TORUNIA
    NA ZDROWIE
  • ~satan666
    (2012-09-27 22:32)
    no i *********** Cieszy mnie, ze xcoraz wiecej ludzi w tym pop.. kraju ma odwage zeby takie rzeczy mowic
    Boga nie ma i tyle. Co tu dupe zawracac. szkoda czasu na perdoły