Terlikowski o Marii Peszek: Przesiąknięta satanistycznym nihilizmem

| Aktualizacja:

Maria Peszek, niezależnie od tego, co myślimy o jej sztuce, naprawdę bardzo potrzebuje naszej modlitwy - stwierdził po przeczytaniu wywiadu z Marią Peszek w "Polityce" Tomasz Terlikowski. Redaktor naczelny serwisu fronda.pl mówi o wygłoszonej przez artystkę"przerażającej deklaracji całkowitego , satanicznego nihilizmu".

wróć do artykułu
  • ~Qwertus
    (2012-09-27 14:26)
    Terlikowski - oszołom.. Chłopie, cofnij się w czasie i jedź do średniowiecza..

    A wogóle to kto to Terlikowski???
  • ~AntyPOmatol
    (2012-09-27 16:50)
    Terlikowski ma racje. A Maria Peszek...no coz..chce jak najlepiej sprzedac swoja nowa plyte, a na bol egzystencjalny najlepsza jest ciezka praca fizyczna...
  • ~Spoxman
    (2012-09-27 17:10)
    Terlikowski ma sieczkę, a nie rację. Fundamentalista rzymsko-katolicki
  • ~Olo z OPZZ
    (2012-09-27 17:18)
    Talib Terlikowski po raz kolejny ma peszka...
  • ~opętany
    (2012-09-27 17:23)
    gościowi już totalnie odbija ...
  • ~pepesza
    (2012-09-27 17:34)
    Myślę że tą Peszek spotka życiowy pech...
  • ~OLMARIA7
    (2012-09-27 17:35)
    ta Peszka potrzebuje EGZORCYZMU !!! wIDAĆ, CZYJĄ JEST "PRACOWNICĄ'" mODLITWY I EGZORCYZMÓW !!! -
  • ~boban20
    (2012-09-27 17:37)
    A kim jest Peszek? Pseudo-artystka, której odbiła palemka przynajmniej. I to autorytatywne przekonanie, że "Bóg został wymyślony przez człowiek", a nie odwrotnie... Żenada i tyle.
  • ~boban20
    (2012-09-27 17:41)
    "Przez człowieka" miało być:/
  • ~katachetka
    (2012-09-27 17:45)
    Pustak jest. Bez dowodów na swoje katolickie gadanie. Typowy człapacz dziobem!
  • ~katolik
    (2012-09-27 17:49)
    Trelikowski i Cfelrowski, to ta sama liga! Wiele widzieli, a ***** rozumieją...
  • ~krotoszek
    (2012-09-27 18:00)
    Odezwał się Naczelny CIEMNOGRODZIANIN
  • ~TZN.
    (2012-09-27 18:01)
    Czy wy rodacy macie jakieś problemy z szatanem. Przypuszczam, że nie . Tak samo pewnie z Bogiem.
    A Terlikowski ma i to duże. Jak to człowiek potrafi sobie nakłaść do głowy jakieś bzdury i później męczyć się z tym .
  • ~realista
    (2012-09-27 18:02)
    Czepiać się zwykłych ludziom jedno co potrafi wymyślać im niestworzone historie. Natomiast aby zwrócić uwagę na neopogan izm swoim że dla zmarłego liczy się dusza i potrzebna im modlitwa a nie ekshumacja to już za wiele.Tyle odwagi cywilnej nie ma!!
  • ~mn
    (2012-09-27 18:11)
    najbardziej jadowity medialny katolik w tym kraju.Tak kocha bliźnich aż iskry lecą.
  • ~ww
    (2012-09-27 18:11)
    Jak dobrze ze nie bede miec dzieci w tym bagnie wojny nienawisci z nienawiscia.
  • ~kropka
    (2012-09-27 18:13)
    Jeżeli krytykujecie Terlikowskiego za jego wypowiedź o wywiadzie Peszek, to znaczy się, że się z nią zgadzacie i uważacie, że Bóg został wymyślony przez człowieka i tylko przeszkadza.
    Zgadzacie się z takim stwierdzeniem.
  • ~mącik
    (2012-09-27 18:16)
    Panie Terlikowski, panu to już nawet Bóg nie pomoże...!
  • ~eo
    (2012-09-27 18:32)
    Ma Terlikowski sporo racji. Gdyby ta kobieta miała w życiu wiarę, to pewnie mniejsza szansa że by popadła w depresję.
  • ~Rico
    (2012-09-27 18:40)
    Ciesze się, że są tak odważni dziennikarze jak Terlikowski. Pozdrawiam Pana. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu !!!