Nowożeńcy na okładce "Vivy". Ola i Kuba opowiedzieli o swojej miłości

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha zdominował w ostatnich dniach rodzime media. Tabloidy spekulowały na temat szczegółów uroczystości, sami zainteresowani zaś konsekwentnie milczeli. Jednak zaraz po ceremonii para zdecydowała się opowiedzieć o swoim związku i o kulisach najbardziej medialnego ślubu w Polsce .

wróć do artykułu
  • ~FAKT!
    (2012-09-25 14:28)
    Buhahaha - wiocha w gumakach!
  • ~swinka Piggy
    (2012-09-25 15:12)
    stylizuje się ta czerwona klempa na jakieś rody wysoko urodzone w zagranicy już lepszy byłby precel
  • ~panna
    (2012-09-25 16:20)
    Wybuchała śmiechem w kościele, no patrzcie jaka rozkoszna. Pewnie, dla nie kościół to tyle co studio tv , przecież ona tam nie poszła dla sakramentu, bo to jej akurat wisi - tylko żeby swój ślub pokazać. Jak chcieli prywatności, to mogli nie trąbić o tym ślubie już od pół roku. A ten Badach to jakiś Icek? Bo tak wygląda dziwnie.
  • ~A
    (2012-09-25 17:26)
    Ola wyglądała zjawiskowo.

    Śliczna para.

    Życzę szczęścia.
  • ~miączyński
    (2012-09-25 18:19)
    Siwiec na twitter: orkiestra tak sobie grała, flaki śmierdziały, panna młoda była w ciąży.
  • ~Janusz Normalny
    (2012-09-25 18:31)
    Uważam, że jest brzydka. Ciekawe kiedy i gdzie była ochrzczona?
  • ~fixs
    (2012-09-25 19:19)
    Dziwne śluby


    (foto. Mariusz Troliński )
    Warszawa to miasto katedr. Tutaj bowiem swoją siedzibę mają aż cztery biskupstwa katolickie. Dla każdego biskupa katedra jest kościołem najważniejszym w diecezji. Jednak ostatnio w katedrach warszawskich dzieją się dziwne rzeczy.

    Wszystko zaczęło się od pompatycznego, skrajnie upolitycznionego pogrzebu Bronisława Geremka w katedrze św. Jana. Tutaj też odbył się koncert muzyka z sekty scjentologów, przeciwko czemu protestowało Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy. Niedawno byliśmy świadkami zachowania Jana Lityńskiego, b. aktywisty UD, którego proboszcz nieopatrznie wpuścił na ambonę.

    Najnowszy spektakl to tzw. ślub roku w katedrze polowej. Jest to tym bardziej szokujące, że para młodych nie ma nic wspólnego z Wojskiem Polskim.

    A może bp. Józef Guzdek, który jako młody ksiądz gromił (słyszałem to na własne uszy w Krakowie) różne anomalie w Kościele, wytłumaczy wiernym, o co w tym wszystkim chodzi? Czy tylko o pieniądze, czy też o sojusz ołtarza z tronem? A może o coś jeszcze innego?
  • ~~ Gość
    (2012-09-25 20:45)
    PANNA MŁODA !!! z domu Kwaśniewska PRZYJMOWAŁA KOMUNIĘ !!! w postaci PIECZYWA !!! przenno-żytniego i WINA !!! półwytrawnego bo i tak wypadało przy tych ceremoniach i obrzędach kościelnych . Więc usprawiedliwia ojca w ten sposób który , kilka lat temu ZBYT CZĘSTO !!! przyjmował komunię od biskupa generała Leszka Głodzia uczestnicząc w MSZACH POLOWYCH !!! ordynariatu polowego co było przyczyną zataczania , bęłgoczącej mowy i otyłości byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego.
  • ~Ina
    (2012-09-25 20:45)
    No nie, podobno zależało im na prywatności... a poszli do VIVY??? !!!
    Zrobili błąd
  • ~BIBI
    (2012-09-25 23:17)
    martusia królowa polski, żeby "pękła" nie dorówna w niczym Olce !!!
  • ~Adam
    (2012-09-26 06:29)
    Jaka brutalność przecież to było widać jak cała otoczka wokół ślubu jest sztucznie nakręcana. A ta okładka w VIVIE i wydiat to tak niechcący czy dla pieniędzy.
  • ~Co tam panie w polityce?
    (2012-09-26 07:30)
    Chincyki czymają się dzielnie.
  • ~czerwony kapurtek
    (2012-09-26 10:32)
    Kiedy powiedzą o swoim rozwodzie?
  • ~KASJER
    (2012-09-30 19:56)
    DOZGONNA MIŁOŚĆ DO KASY - i PLN i EURO. JAKA WSPANIAŁA...