Korwin-Piotrowska: Polski show biznes żył ponad stan

Karolina Korwin-Piotrowska słynie z tego, że bezlitośnie obnaża prawdę o rodzimych celebrytach. Ostatnio dziennikarka wyznała, że polski show biznes przez lata żył ponad stan, a obecnie wiele gwiazd przeżywa poważny kryzys finansowy.

wróć do artykułu
  • ~akcje mocno w dół
    (2012-09-10 11:14)
    nie będzie TVN-u ???
  • ~wity
    (2012-09-10 14:30)
    jeszcze raz zaglosujcie na Tuska albo SLD
  • ~archeopteryx
    (2012-09-10 09:48)
    Większość tych rzekomych "gwiazd" pochodziła z tzw. nominacji na zasadzie wziętej z Big Brothera - O, ty! Pomalujesz jutro łeb na czerwono, a my cię wypromujemy. Odtąd jesteś tytułowany w naszej telewizji gwiazdą, a zyskami dzielimy się 50/50. Działano i działa się nadal na zasadzie marketingowej, tak jak z innymi przedmiotami na sprzedaż. Tworzy się "produkt" i lansuje się go. A co w telewizji bardziej działa niż słowo "gwiazda"? I nie ma czasu na oczekiwanie, aż gwiazda się narodzi. Gwiazdy się produkuje. Jak Holendrzy marchewkę. I tyleż one mają wartości. G.ó.w.n.i.a.n.a telewizja i g.ó.w.n.i.a.n.e. gwiazdy. Właśnie za to teraz płaci TVP i TVN.
  • ~Urb@
    (2012-09-10 11:46)
    To niech zakaszą rękawy i wezmą się do uczciwej roboty za 2000 zł brutto to nabiorą szacunku do ciężko pracujących ludzi, których mieli dotychczas z frajerów.
  • ~Mim
    (2012-09-10 11:24)
    to co ta pani mówi społeczeństwo wie od dawna, te ich tragedie życiowe , pijaństwa i głupota zeszły na trzeci plan, ich po prostu nie można już słuchać a tym bardziej nie można na nich patrzeć.
  • ~pinou
    (2012-09-10 22:38)
    Maglara nie jest guru...
  • ~as
    (2012-09-10 23:00)
    czopki donalda
  • ~annola
    (2012-09-10 09:57)
    Kogo miała na myśli? Wszystkie gwiazdy telewizyjne i dziennikarskie. Te ze starczymi szyjami i rękoma - i facjatami nastolatek. Żałosny widok ale też przykra konstatacja...A "celebrycki miot" warto mimo wszystko sprowadzić do parteru - dla opamiętania
  • ~Degustator
    (2012-09-10 09:25)
    A są w Polsce jakieś gwiazdy ?
  • ~piksel
    (2012-09-10 09:30)
    "...Ja tym ludziom gdzieś współczuję..."
    Ciekawe gdzie?
  • ~Wyzwolony
    (2012-09-10 11:42)
    A ja im nie wspolczuje.Tylko transmisje mnie trzymaly przed decyzja ostateczna.Teraz koniec.Teleqwizor do kubla na smieci.Zegnaj abonamencie.Skonczy sie robienie z ludzi baranow.nie dosc,ze te programy to w wiekszosci kompletne dno, to jak jeden na sto trafi sie mozliwym do obejrzenia , to 20 min programu i przera.szczytem beszczelnosci bylo podawanie w programach sportowych godziny rozp[oczecia, a faktycznie poprzedzalo to rozpoczecie kilkadzesiat minut sluchania smetnych panow opowiadajacych banialuki wszelkie.Do kubla z tv-rzde innym.
  • ~telefan
    (2012-09-10 09:32)
    Co to będzie? Katastrofa !!!

    Nie będzie już "kto, z kim i dlaczego"
  • ~Piotrek
    (2012-09-10 10:37)
    A ja tym ludziom nie współczuję, bo stanowili klakę POprawnych kanałów.
  • ~kkk
    (2012-09-10 10:15)
    Jeśli Mroczki, Cichopki, Maseraki to gwiazdy to komuś naprawdę pomyliło sie w głowie.
  • ~hektor
    (2012-09-10 10:19)
    Należy przyznać że ludzie mają dość oglądania głupawych filmów, programów, słuchania głupiego bełkoty. Społeczeństwo chce słuchać ludzi mądrych takich którzy mają coś sensownego do powiedzenia.
  • ~andel
    (2012-09-10 09:58)
    I bardzo dobrze, na te tępe ryje nie patrzę od lat - nie mam już TV - bo po co?
  • ~zzz
    (2012-09-10 09:45)
    A ja im nie współczuję. Bo niby czemu miałabym to robić?
  • ~zoro
    (2012-09-10 09:46)
    i chimiwd.
  • ~marko
    (2012-09-10 10:56)
    PANI KAROLINA OPISUJE PRAWDĘ-- TAK LEKKIE ŻYCIE ,RAUTY, BALANGI,PIJAŃSTWO,WSZELKIE OTWARCIA BYLE JAKIEJ GALERII NA KTÓRYCH MOŻNA BYŁO ZA DARMO POJEŚĆ I POPIĆ, A NORMALNY PRACOWNIK WRACA DO DOMU PO12-stu GODZINACH CIĘŻKIEJ PRACY ZJADA ZUPĘ Z WKŁADKĄ JAK JEST NA ŚPIĄCO OGLĄDA JAKIŚ FILM I KŁADZIE SIĘ SPAĆ BO O 4.00 MUSI WSTAĆ DO PRACY. TERAZ NIE UMIEJĄ DAĆ SOBIE RADY W ŻYCIU JA POTRZEBUJĘ LUDZI DO OCHRONY ZAPRASZAM!!!
  • ~ACAMAR
    (2012-09-16 14:51)
    PANI KORWIN PORUSZYLA TYLKO SKRAWEK TEGO CIEKAWEGO TEMATU.
    WIEKSZOSC TYCH CELEBRYTOW,GWIAZD I GWIAZDECZEK TO SA DZIECI,
    KUZYNI I DOBRZY ZNAJOMI SZEFOW.NIKT LUB PRAWIE NIKT Z POZA TEGO
    KREGU DO ZLOBA SIE NIE DOSTANIE.PO CO SA TE WSZYSTKIE GLUPIE SERIALE. PO TO ABY CWANIACY NACHAPALI SIE JAK NAJWIECEJ PIENIEDZY.
    ZA KAZDY 1-DZEN PLANU W SERJALU KASUJA PO KILKA TYSECY ZLOTYCH
    A NIEKTORZY CWANIACY GRAJA W KILKU SERJALACH NARAZ.