Agnieszka Chylińska kilka tygodni temu potwierdziła informację, iż spodziewa się trzeciego dziecka. Piosenkarka i jurorka "Mam talent" od lat jest w szczęśliwym związku z ojcem swoich pociech, przez długi czas zapewniała jednak, że nie zamierza ponownie wychodzić za mąż (gwiazda pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu w 2002 roku, małżeństwo okazało się jednak porażką).

Reklama

Tymczasem magazynowi "Życie na gorąco" udało się ustalić, że Chylińska, w tajemnicy przed mediami, zdecydowała się na drugi ślub:

To prawda. Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy. – potwierdziła menedżerka gwiazdy w rozmowie z "Na Żywo".

Agnieszka Chylińska jest najlepszym dowodem na to, że nawet popularna gwiazda, może utrzymać swoją prywatność z dala od plotkarskich mediów, jeśli tylko naprawdę tego chce. W tej sytuacji, utyskiwania celebrytów pokroju Moniki Richardson na media, które jakoby wdzierają się nieproszone w ich życie i zakłócają spokój rodziny, wyglądają mało wiarygodnie.

Agnieszce Chylińskiej oczywiście gratulujemy, zarówno ślubu i kolejnego dziecka, jak i zdrowego podejścia do show biznesu oraz szacunku do własnej prywatności.