Monika Mrozowska to aktorka-amatorka, która popularność w polskim show biznesie zyskała dzięki roli najstarszej córki w serialu "Rodzina zastępcza". Gwiazdka jest znana również z propagowania ekologicznego stylu życia i wegetarianizmu. Kilka miesięcy temu, wraz z mężem rozpoczęli współpracę z programem "Dzień dobry TVN", gdzie na antenie pokazywali, jak przyrządzać zdrowe i smaczne posiłki.

Reklama

Monika Mrozowska poślubiła Macieja Szaciłło 9 lat temu, a wkrótce potem urodziła się ich pierwsza córeczka, Karolina. Druga pociecha, Jagoda, przyszła na świat 2 lata temu. Para przez lata uchodziła za wzorowe małżeństwo i szczęśliwą rodzinę. Na czerwonych dywanach niemal zawsze pojawiali się razem, mąż partnerował aktorce także w wielu wywiadach i występach telewizyjnych.

Niestety, jak informuje "Fakt", pod pozorami rodzinnej sielanki, kryły się nieporozumienia, które od dłuższego czasu wyniszczały związek aktorki. Tabloid twierdzi, że Monika Mrozowska podjęła już decyzję o rozwodzie. Gwiazda wyprowadziła się ponoć od męża, gdyż oboje uznali, że dla dobra swojego oraz dzieci, będzie lepiej, jeśli rozpoczną osobne życie.

Trzeba przyznać, że Monika i Maciej, jako jedni z niewielu w polskim show biznesie, wyglądali na naprawdę zgraną parę i szczęśliwe małżeństwo. Szkoda, że ich związek również dobiegł końca.