Krawczyk nie był na chrzcie własnych dzieci

| Aktualizacja:

Mikołaj Krawczyk jest tak bardzo pochłonięty swoim nowym związkiem, że nie ma czasu dla własnych dzieci. Jak podaje jeden z tabloidów, aktor nie zjawił się na chrzcie swoich synów, ponieważ wolał wyjechać z Agnieszką Włodarczyk do Stanów Zjednoczonych.

wróć do artykułu
  • ~kasia London
    (2012-08-28 12:11)
    wole z fajna lala szalec w Californii niz z moherami w Polsce
    dobrze robi !
  • ~TadF
    (2012-08-27 14:40)
    "Mikołaj Krawczyk porzuciła matkę swoich dzieci"... a pani dziennikarzyna niech wraca do szkoly podstawowej aby poduczyc sie jezyka polskiego...
  • ~do:polaka
    (2012-08-28 16:59)
    Do "hanki",bo ty nie jesteś hanka ale hajke.

    A ty jestes polskim burakiem i moherem i nie rozumiesz o co chodzi.
    Jesli facet nie zgodzil sie na chrzest, to na ta imprezeenie poszedl.
    Proste, prawda?
    Ale matki polskie to jak swiete krowy. No i na dodatek mysla, ze dzieci sa ich wlasnoscia.
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2012-08-28 15:35)
    Mysle ze tata Krawczyk i mama Krawczykowa popelnili zasadnicze bledy w wychowaniu syna .Teraz juz za pozno czego Jas sie nie nauczyl Jan nie bedzie umial.Prorokiem nie jestem ale temu zigolakowi wroze marna przyszlosc.Za bardzo uwierzyl w swa doskonala aparycje lecz pod nia jest tylko pustka.
  • ~Polak
    (2012-08-28 14:52)
    W sam raz idol dla "palikociarni"!!!
  • ~Matka
    (2012-08-28 14:15)
    Do przedszkolanka z Opola zasadniczą jest różnicą nieobecność kogoś z powodu choroby a z olewania własnych dzieci które się na świat nie prosiły . Wszyscy wiedzą z jakiego powodu Mikołaj nie był na chrzcinach własnych dziec.
  • ~Iwona
    (2012-08-28 13:59)
    Do dobra powinnaś się ****** w dynie . Widać że nie masz dzieci . Jak kiedyś będziesz je posiadać czego Ci nie życzę z całego serca , to mam nadzieję,że jak twój stary znajdzie sobie ładniejszą to też mu dasz błogosławieństwo na drogę i stwierdzisz , że przecież jesteś tylko matką jego dzieci . Nie będziesz mieć żalu ani pretensji .
  • ~Ada
    (2012-08-28 13:54)
    Obrzydliwy ********** ale cóż z niektórych tu wypowiedzi wnioskuję, że takich szmat jest więcej . Jeżeli ktoś uważa, że ojciec nie musi być na chrzcie własnych dzieci jest mentalności lokaja lub prostytutki .
  • ~Pani
    (2012-08-28 13:38)
    To paskudne z jego strony. Nie pokazał klasy, o ile ją w ogóle ma..
  • ~maczek
    (2012-08-28 06:51)
    Gnojek i tyle.Włodarczyk pobawi się nim i zostawi tego mu życzę.
  • ~Jerzy
    (2012-08-27 19:15)
    ale palant dzieci kiedyś będą pluć za nim a on zostanie szmatą do końca życia.Dziwie się że go zatrudniają w serialach.
  • ~modliszka
    (2012-08-27 19:01)
    p.Mikolaj Krawczyk to w końcu kobieta czy mężczyzna no bo porzuciła.Ale w dzisiejszych czasach to już nie wiadomo co jest grane a ja stara nie mogę się rozeznać.
  • ~Marriu
    (2012-08-28 11:01)
    Ciekawe, w jaki sposób ochrzczono dzieci bez jego zgody? Oboje rodzice muszą wyrazić na to zgodę, inaczej jest to niemożliwe.
    Jeśli wyraził zgodę to jeszcze nie znaczy, że ma obowiązek tam być.
  • ~Polak
    (2012-08-28 14:54)
    Do "hanki",bo ty nie jesteś hanka ale hajke.
  • ~Zosia
    (2012-08-27 16:57)
    A moze matka dzieci chciala tego chrztu, a on nie i dlatego nie przyszedl?
  • ~Hanka
    (2012-08-27 23:46)
    A moze wcale nie chcial aby jego synowie byli chrzczeni?
    Nie kazdy uwaza to za koniecznosc--ja na przyklad tez nie.
  • ~ferdek
    (2012-08-28 15:54)
    Co to znaczy 'przechodzić sakrament chrztu'!? Kto to pisał? Nie będę ubliżał.
  • ~gabka
    (2012-08-27 13:12)
    to dopiero opiekunczy i odpowiedzialny ojczulek, nic dodac nic ujac.
  • ~=przedszkolanka z Opola
    (2012-08-27 23:07)
    Przecież chrztu udziela ksiądz a nie Ojciec?.O co chodzi a jakby zachorował? to co pisalibyście, Synek w podróży służbowej a Wy zazdrościcie. Służba to nie drużba./
  • ~www
    (2012-08-27 13:17)
    to ten koles z tej wroclawskiej telenoweli z taka wiesniacza fryzura z przedzialkiem na srodku?

Może zainteresować Cię też: