Anna Derszeszowska i Piotr Grabowski byli ze sobą przez 5 lat i mają wspólną córeczkę Lenę. To dla Anny aktor zostawił swoją żonę i dwójkę dzieci, co w tamtym czasie było dużym skandalem w środowisku show biznesowym. Teraz jednak wygląda na to, że nowy związek również nie przetrwał próby czasu. Powstaje jednak pytanie, z czyjej winy? W tej kwestii zdania tabloidów są podzielone.

Reklama

Dereszowska porzucona?

Na łamach Super Expressu możemy przeczytać, że to Piotr Grabowski porzucił swoją ukochaną. Tabloid twierdzi, że aktor spakował swoje rzeczy i wyniósł się z domu, ku zaskoczeniu i rozpaczy Dereszowskiej. Aktorka nie ma ponoć pojęcia, co skłoniło jej partnera do takiej decyzji i wspomina, jak jeszcze miesiąc temu bawili się wspólnie na urodzinach Piotra. Emocje po obu stronach ponoć nieco opadły i para zaczyna znów się kontaktować. Zdaniem "Super Expressu", oboje mają nadzieję na zażegnanie konfliktu.

Dereszowska niewierna?

Zupełnie inny obraz sytuacji maluje natomiast pudelek.pl. Zdaniem tego portalu, Anna Dereszowska doskonale wie, dlaczego jej partner wyniósł się z domu, bowiem to jej zachowanie jest przyczyną rozpadu ich związku. Pudelek twierdzi, iż z kilku źródeł ma informację, że aktorka od miesięcy spotyka się z innym mężczyzną, który w dodatku jest znaną postacią, mającą żonę i dzieci.

Jak sądzicie, czy któryś z tabloidów ma rację? Która wersja wydaje Wam się bardziej prawdopodobna?