A było tak pięknie... Związek Włodarczyk i Krawczyka zabija zazdrość?

| Aktualizacja:

Na łamach gazet przekonują, że są ze sobą szczęśliwi. Chętnie opowiadają o swojej miłości. Ale tabloid wie swoje. Zdaniem "Faktu" Agnieszka Włodarczyk robi swemu ukochanemu Mikołajowi Krawczykowi dzikie sceny zazdrości.

wróć do artykułu
  • ~MŁODY WYKRZTAŁCONY
    (2012-08-18 14:42)
    DZIECI TRZEBA UŚPIĆ, MIŁOŚC JEST NAJWARZNIEJSZA!!
  • ~janinaH
    (2012-08-18 15:58)
    A pani ni wiedziała że Michał jest już ojcem ?
  • ~Hanne
    (2012-08-20 09:46)
    Nie widze przyszłosci zazdrosc i brak zaufania to nie ma nic gorszego w zwiasku , a jeszcze dzieci , nie ogarnierz tego wszystkiego zastanów sie dziewczyno ten zwiazek to meczarnia a on zawsze bedzie zwiazany z dziecimi chwała mu za to?? wiedzialas w co wchodzisz ale miłośc oslepilaCiebie i masz klopot
  • ~zouza
    (2012-08-18 16:58)
    Bo Mikołaj jest bardzo atrakcyjny, co nie znaczy, że Agnieszka nie : Agniecha stać cię na innego faceta, który bardziej pasowalby do ciebie : miki to szczawik!
  • ~oburzona
    (2012-08-18 17:36)
    wiedziały gały co brały-niech nie narzeka.co ona se myśli że w filmie gra.po cholerę rozbijała związek z dwójką dzieci.idiotka
  • ~sweetie
    (2012-08-18 17:45)
    ona jest strasznie wredna a on swinia
  • ~michał
    (2012-08-18 17:46)
    co ona tylko o sobie mysli ? egoistka, to dobrze że facet dba o swoje dzieci, prawidłowo
  • ~slodziu
    (2012-08-18 17:47)
    jak jest taka zazdrosna to prócz tego że jest wredna jest chora na wątrobę!!!11
  • ~miśka
    (2012-08-19 19:02)
    faceci są zmienni i należy ich pilnować Agnieszka dobrze robi
  • ~igaaaa
    (2012-08-22 19:23)
    moja kumpela gra z krawczykiem w jakimś "misja cos tam.. i mówiła mi że dużo lasek na niego ma chętkę ale według mnie to dzieciak
  • ~gabka
    (2012-11-12 14:52)
    Sa skazani na siebie , na cudzej krzywdzie szczescia sie nie zbuduje
  • ~Tolek
    (2012-12-14 20:25)
    Wlodarczyk zabrala DZIECIOM ojca ,ijak Ona ma byc szczesliwa skoro KRZYWDZI KOLEZANKE I DZIECI JEJ KOCHANKA czy to normalne,nikt na Nia patrzec nie chce .Z ladnej miski sie nie najesz .
  • ~ZUZA
    (2012-12-14 20:32)
    Mikolaj wracaj do DZIECI ONE na Ciebie czekaja sa bardzo piekne i madre beda na Ciebie mowic tata a to jest PIEKNE .
  • ~Awatar
    (2013-01-18 21:12)
    Obrzydliwa zużyta modliszka!. Z niejednej kanaapy spadła zanim wpadła na Krawczyka. Dziwię się jemu, bo facet przystojny i piękny nad wyraz, ale genetycy wiedzą swoje i mówią, że im lepsza uroda tym mniejszy iloraz inteligencji o moralności nie wspominając. Nie wiem czy im wierzyć?