Józefowicz sobie nie radzi? Urbańska chce nowego menadżera

Natasza Urbańska, gwiazda prowadzonego przez jej męża Janusza Józefowicza Teatru Studio Buffo, chce znaleźć sobie nowego menadżera. Sęk w tym, że dotychczasowemu, którym jest sam Józefowicz, ten pomysł się nie podoba.

wróć do artykułu
  • ~jagodzianka
    (2012-08-21 16:29)
    Oczywiście, że para piękna, a poza tym mocno utalentowana. Obydwoje bardzo dobrze śpiewają i bardzo dobrze tańczą. Jedyne, co się kompletnie nie udało, to udział tych artystów w ostatnim programie Taniec z gwiazdami. Najwyraźniej potwierdziła się stara prawda, że nie można robić dobrze wszystkiego i trzeba umieć dokonywać w życiu właściwych wyborów, co w tym przypadku z pewnością nie miało miejsca.
  • ~kolt
    (2012-08-19 19:51)
    Najlepszy to był ten jej teledysk... ale się uśmiałem. Takiego bezguścia i to w ahmeryce kręconego dawno nie widziałem. Polish kicz projekt i tyle.
  • ~Ha-ga
    (2012-08-19 01:01)
    Rozbiła bez żadnych oporów rodzinę, jeszcze się tym chwaliła.Też się zestarzeje prędzej czy póżniej.Byłby numer jakby złapała nowego dupka.Wcale bym tego amanta nie żałowała.
  • ~o
    (2012-08-18 16:52)
    Józefowicz robi same plagiaty i z tego żyje.
  • ~anty-kicz
    (2012-08-18 16:50)
    Józefowicz to taki facet, który trzepie "sceniczne" reprodukcje i sprzedaje to później jako tzw. "sztukę".
    Taką samą "sztukę" z dziedziny malarstwa można kupić w każdej powiatowej księgarni.
    Krótka mówiąc: rozdęty kicz i plagiaty.
  • ~zazaa
    (2012-08-17 20:48)
    Ale z niego buffon...
  • ~KalinkaTęskniZaMamą
    (2012-08-17 11:46)
    Ta pani Natasza ma już 35 lat, więc jej kariera raczej się kończy, a nie zaczyna. Myślę, że świata to ona już raczej nie zawojuje. Niech się z tym wreszcie pogodzi, bo źle w życiu nie ma. Jest milionerką, ma wpływowego męża, urodziła zdrowe dziecko, a jej kariera jak na Polskę i tak była dosyć szumna.Czego więcej chcieć? Niech doceni raczej męża i siedzi przy nim, bo póki co dobrze na tym wychodziła. Po ilości komentarzy pod tego typu artykułami na jej temat widać wyraźnie, że zainteresowanie nią spadło ogromnie. Już nikt nie emocjonuje się tego typu niusami na jej temat. Może czas wyciągnąć z tego jakieś wnioski?
  • ~NUJJ
    (2012-08-17 11:31)
    Czy ktokolwiek jeszcze wierzy w te ich niby dylematy małżeńskie? Kogo to obchodzi, przecież oni sami rozpuszczają tego typu plotki o sobie tylko po to by je potem móc dementować na salonach i po wszystkich telewizjach i gazetach. I tak właśnie kręci się ich biznes- byleby było o nich głośno... Jak ktoś nie nadrabia artyzmem to czym innym musi robić szum wokół siebie, by o nim nie zapomnieli. Przykre, ale skuteczne od wielu lat.
  • ~Jan
    (2012-08-17 11:10)
    Niewątpliwie Józefowicz zmarnował karierę swojej żony. On jest typowym nieudacznikiem czego dotknie to zepsuje, dlatego nie może byc dobrym menagerem. A szkoda bo Urbańska wielce utalentowana.
  • ~Anna M
    (2012-08-17 10:43)
    A ja śmiem twierdzić, że ktoś nadgorliwie nie radzi sobie z niepdwarzalnymi sukcesami tej znakomitej pary!
  • ~izirajder
    (2012-08-17 10:39)
    Są wizytówką, tą dobrą wizytówką, są ludźmi sukcesu, pracowici, utalentowani i kto ma inne zdanie, to głąb lub zawistnik!
  • ~nollet
    (2012-08-17 05:36)
    Józefowicz odczłowieczył Urbańską , odarł ją z kobiecości. Zrobił z niej robota scenicznego. W jej występach nie ma duszy, nie ma ciepła. Powtórzę za Mickiewiczem oceniajacym poezję Słowackiego. "To jak piękny kosciół , który nie ma boga!" Moim zdaniem-. dokładnie tak jest. Urbańska za sprawą Józefowicza stała sie jego substytuem, odebrał jej kobiecość, to Józefowicz tańczy i śpiewa nie Urbańska, Ten związek przekreślił jej karierę artystyczną na zawsze. Józefowicz nie wart takiej ofiary!
  • ~J-23
    (2012-08-16 23:30)
    stary pryk zrobił z beztalęcia gwiazdę i to na tyle
  • ~chyb tak
    (2012-08-16 19:57)
    ona jest zawsze spieta , nerwowa.. mysle ze przez niego. ..
  • ~sympatyk
    (2012-08-16 18:37)
    natassko jestes wspaniala ladna i zdolna wiekszosc zazdrosci ci bijesz na glowe wszystkie rywalki.
  • ~dziwne
    (2012-08-16 18:05)
    a co chciałaby robić poza buffo???
  • ~jasia
    (2012-08-16 17:38)
    Urbanska jest ok tylko zazdrosnicy jej nie doceniaja
  • ~widz
    (2012-08-16 15:16)
    On nadęty bufona ona beztalencie i po komentarzu
  • ~juror
    (2012-08-16 14:52)
    Urbańska jest świetnym rzemieślnikiem, pilnym i ambitnym.
    Ale nigdy nie stanie się artystką, bo oprócz pracowitości potrzebna by jej była szczypta talentu.
    A talentu to ta pani nie ma za grosz.
  • ~andrzej
    (2012-08-16 14:51)
    Ja to tam lubię robić kupę.