Jak twierdzą amerykańskie media, DiCaprio ma obsesję na punkcie swojego życia osobistego. 38-letni gwiazdor nie pozwala, aby jego partnerki życiowe wypowiadały się publicznie na temat ich związku. Ponoć rozstał się z Blake Lively ponieważ aktorka nie dotrzymała tej zasady i za bardzo dzieliła się swoim życiem osobistym z najbliższymi.

Reklama

Nie chce aby ludzie wiedzieli cokolwiek na temat jego życia, ani o projektach, w których bierze udział, ani o jego przyjaciołach, czy nawet o tym co lubi jeść - wyjaśnia osoba ze środowiska Leonardo DiCaprio. - Kiedy spotkał się z rodziną Lively jedna z jej sióstr wiedziała wcześniej, że nie lubi ketchupu i to go przestraszyło.

Obecną partnerką DiCaprio jest 23-letnia Erin Heatherton. Najwyraźniej nie przeszkadza jej małe dziwactwo aktora, ponieważ unika nawet wspólnych fotografii z innymi mężczyznami.

To pierwsza dziewczyna, która kompletnie akceptuje jego egocentryzm - dodaje znajomy DiCaprio. Aktor ostatnio zagrał w trójwymiarowej wersji "Wielkiego Gatsby'ego".