Kuchnia a'la Janusz Palikot

| Aktualizacja:

Lider Ruchu Palikot przygotowuje książkę kucharską, do której dołączona będzie płyta CD z kulinarnymi popisami polityka. "Gotowanie bardzo mnie relaksuje, przy nim odpoczywam od polityki" - podkreśla Janusz Palikot.

wróć do artykułu
  • ~weteran domowego przedszkola
    (2012-08-07 09:30)
    Ósmy pasażer Nostromo,---nieślubny syn Nadieży Krupskiej i syfilityka Lenina
  • ~KTOS
    (2012-08-07 09:34)
    Pewnie bedzie gotowal ten swinski ryj tylko co z tym wibratorem?
  • ~cieczkawą
    (2012-08-07 09:35)
    Prezydent uczy Amerykanów jak gotować bigos a palikot uczy Polaków jak przetrwać na zupce ze świńskiego ryja z wkładką z gumowego fiurka ha ha ha !!!

    Chyba obaj się urwali ze zmywaka z Anglii !!!

    Może mi ktoś POdpowie kto nas nauczy gotować ruskich pierogów i zupki obozowej
  • ~Don Juan
    (2012-08-07 09:39)
    ale obciach
  • ~haha
    (2012-08-07 09:47)
    tym wibratorem bedzie mieszal ta zupe ze swinskiego ryja
  • ~Janusz
    (2012-08-07 10:46)
    Pierwszy przepis - recepta na mózgotrzepa dla swoich wyborców.
    palikot jest znanym producentem móżgotrzepów, a jego klienci to właśnie wyborcy, którzy wybrali Annę Grodzkiego do sejmu...tylko z tego powodu, że ma uciętego pen*sa.
  • ~wladek
    (2012-08-07 11:27)
    Na końcu POwinien być napis: "Niech Pan tego nie je ..."
  • ~abc
    (2012-08-07 11:28)
    Palikot to jeszcze świeży rozwodnik, więc same głupoty mu w głowie. Jak nie kuchnia, to du..a Biedronia. Popatrzcie teraz na Młynkową - też zaraz będzie świecić tyłkiem.
    To dlatego od zawsze rozwody były potępiane, bo robi z ludzi zwykłych wariatów.
  • ~może przyjdzie czas na zupki obozowe
    (2012-08-07 12:22)
    cieczkawą2012-08-07 09:35

    Może mi ktoś POdpowie kto nas nauczy gotować ruskich pierogów i zupki obozowej


    Leszek Miller nauczy, a on nie jest z PO. Tuska można nazwać przestraszonym sympatykiem pierogów ruskich, a Miller jest ich fanatykiem, a może jeszcze przyjdzie czas na zupki obozowe, bo wie on jak się organizuje obozy, bo parę ich zorganizował dla CIA .
  • ~Lócyna C
    (2012-08-13 00:30)
    Jedyne praktyczne przepisy afer, różnych dziwactw, ********** mózgotrzepów, pierdół, głupot wątróbek papieskich oraz marychy

Może zainteresować Cię też: