Rutkowski ma nową dziewczynę. Tabloid zdradza kim jest jego wybranka

Krzysztof Rutkowski to prawdziwy casanova, zaledwie kilka tygodni temu rozstał się z narzeczoną Luizą Kobyłecką i już znalazł pocieszenie w ramionach kolejnej kobiety. Jak donosi Super Express, nową wybranką byłego detektywa jest Maja Plich.

wróć do artykułu
  • ~Mirek
    (2012-08-07 17:44)
    Myślałem, że jest z Waśniewską...
  • ~niepisaty?
    (2012-08-07 16:21)
    dlaczego ten pożal się boże detektyw nie gnije w pierdlu po wyroku,co jakiś lepszy jest od zwykłego zjadacza sucharów?jak kiedyś ktoś powiedział "Polska to dziki kraj"zgadzam się w stu procentach.
  • ~donek
    (2012-08-07 13:06)
    Tutkowski to biznesmen ,robi biednych i najwnych w konia ,kasę czepie za cos co każdy wie.Szkoda mi tylko tych co mu jeszcze ufaja i ładują w niego kase ,no ale cóż głupich nie sieja sami rosna
  • ~ZORRO5
    (2012-08-07 12:58)
    CZĘSTO NARZECZONĄ TRZYMA W KIESZENI ...
  • ~ARA
    (2012-08-07 08:59)
    Rutkowski jest zolosny. Prasa juz nie ma tematow. Te jego "panienki" raczej powinny krecic sie kolo agencji towarzyskiej.
  • ~jojo
    (2012-08-06 22:29)
    kurde- a niedawno mówił w tv jak to oni się bardxo kochają !!! - zmienia te baby jak rękawiczki a one głupie za kasą lecą i życiem towarzyskim przy nim, Głupie młódki !!!
  • ~bolkowa polska
    (2012-08-06 21:43)
    miał wyrok zkazujący do odsiadki co mi tu *********** o jego debillnych ruchankach . stary kozioł w binoklach .
  • ~KOWALSKI IREK
    (2012-08-06 20:24)
    TEN CO PISZE O ZASRANYM RUTKOWSKIM TO NIKOGO NIE INTERESUJE : NIE MASZ O KIM PISAC TY CZUBIE TYLKO O OSZUSTACH I ZLODZIEJACH: NAPISZ COS O BIEDNYM NARODZIE; GDZIE SPIA CO JEDZA ZA ILE PRACUJA
  • ~anna
    (2012-08-06 15:39)
    a kogo interesuje ten pustak
  • ~modliszka
    (2012-08-06 14:59)
    A co on tworzy harem?Dopiero co jęczał aby do niego wrócila a już jest pocieszycielka?Co to za facet?Albo ma j... albo ich nie ma!!!
  • ~zioło
    (2012-08-06 14:06)
    To porąbaniec.
    Dobrze, że Kobylecka go zostawiła - bo to zasraniec, a nie mężczyzna.
  • ~Agent_PO_tomek
    (2012-08-06 14:02)
    Po cichu s-PO-tyka się z Grodzką, tą z tzw. Sejmu,
    przebiera sie wtedy za Merlin Monroe i jeden wali drugiego...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki