Jak twierdzi tabloid, Maciej Dowbor spędza ponoć noce w apartamencie Koroniewskiej, gdzie mieszka też ich córeczka Janinka.

To rozstanie wydawało się już faktem dokonanym. Jednak z czasem zaczęto ich coraz częściej widywać razem. - pisze "Fakt" i zaraz wyjaśnia, że kontakty pary spowodowane są tym, iż oboje doszli ponoć do wniosku, że mimo sytuacji uczuciowej będą wspólnie wychowywać dziecko.

Pozostaje jednak pytanie, czy Dowbor i Koroniewska faktycznie kiedykolwiek przestali być parą. Pytany niedawno przez tabloid o to, czy jest samotnym mężczyzną, Dowbor odpowiedział ostrożnie:

Nie wiem, co mam odpowiedzieć na to pytanie, jest dość abstrakcyjne.

Jak twierdzi tabloid, ostatnie dni przynoszą jeszcze ciekawsze wydarzenia. – Ależ często ich widzę razem, właściwie to chyba ze sobą mieszkają, Dowbor regularnie spędza tu ostatnio noce – relacjonuje "Faktowi" sąsiad Koroniewskiej z warszawskiej dzielnicy Wilanów. 

Czyżby pojednanie skłóconej pary? A może koniec farsy, która od początku była jedynie wytworem wyobraźni tabloidów zręcznie podtrzymywanym przy życiu przez samych zainteresowanych, którzy dzięki temu przez kilka miesięcy nie schodzili z pierwszych stron kolorowych gazet?

>>>Czytaj także: Nowotwór Wiśniewskiego jednak złośliwy!