Wojewódzki drwi z gwiazd programu "Kocham Cię Polsko!"

| Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki nie przepuści żadnej okazji, by dopiec swoim kolegom i koleżankom z show biznesu. Ostatnio na celowniku jego ostrego dowcipu znalazła się ekipa programu "Kocham Cię Polsko!", a konkretnie aktorka Katarzyna Zielińska.

wróć do artykułu
  • ~Polak
    (2012-07-26 13:30)
    A kogo do holery interesuje kuba wWojewodzki ? Nie ma w polsce innych problemow niz pisanie o pajacach ?
  • ~Opinia Publiczna
    (2012-07-26 14:33)
    kogo interesuje ten czerwony pajac.
  • ~pl
    (2012-07-26 17:55)
    Niech wraca do Israela
  • ~nakser
    (2012-07-26 17:55)
    A kto to jest Kuba W.
  • ~stefan
    (2012-07-27 16:39)
    A w więzieniu nie można mieć komputera a tym bardziej internetu .
  • ~jeszua
    (2012-07-27 17:55)
    zadaniem tego pejsa jest obśmiać Polskę, demoralizacja i rozkład- to jest żywioł syjonistów
  • ~vp
    (2012-07-28 02:52)
    Trudno się z Wojewódzkim nie zgodzić ! Ramota !
  • ~janka
    (2012-07-28 09:05)
    ale show jest do kitu i szkoda naszych pieniędzy na ten gniot.
  • ~zieliinska
    (2012-07-28 12:36)
    NIE DOSYC OPLUWANIA KOLEGOW IDIOTOW Z WLASNEJ TABLOIDOWEJ STACYJKI??? Z DRUGIEJ STRONY TO DOBRZE DLA TEGO PROGRAMU...DARMOWA REKLAMA OD TEGO KOMPLEKSA TEZ SIE PRZYDA !!!
  • ~realista
    (2012-07-28 14:31)
    Te wszystkie jego śmieszne próby aby wypłynąć jeszcze raz są po prostu żałosne. Wojewódzki się już dawno zużył i teraz jest zwyczajnie śmieszny. Lepiej niech już sobie daruje robienia z siebie co raz większego idioty, rasisty i ksenofoba. Udawał oświeconego i nowoczesnego tymczasem okazało się, że to zwyczajny ciemniak o mentalności rodem ze średniowiecza. Co do Zielińskiej, to kto to w ogóle jest?
  • ~lebiega powiatowy
    (2012-07-28 14:40)
    Z jednym ten palant ma rację - media obecnie to przytułek dla ofiar losu !!!
    Oczywiści ten powiatowy to KLASYKA idiotyzmu i lebiega jakich mało !!!
  • ~telnowela
    (2012-07-28 18:45)
    kupa powiatowa ciagle ciepla i dobrze sie czuje w sciekach
  • ~hanka
    (2012-07-28 19:07)
    trudno o glupszy program,rozdarte babska,fatalny prowadzacy,piski,krzyki-bez ladu i skladu
  • ~ja i ona
    (2012-07-28 23:21)
    Czy ktoś jest w stanie uratować Polskę przed tymi cynikami i durniami?
    Program "Kocham Polskę" to badziewie dla debili...
  • ~Drzazga 101
    (2012-07-29 08:31)
    O Matko, a ja GARDZĘ p. Wojewódzkim, bo niby taki inteligentny, a nie kuma, że to jest program dla Polonii i MUSI być prowadzony w konwencji sercoskowycznej i językiem nieco wytartym ze słów.
    Hej !-
  • ~"kultura" w mediach ?
    (2012-07-29 10:46)
    Tak , tak właśnie w telewizorze leci program o ...AROGANCJI , AGRESJI i WULGARYZMACH w ...internecie :))))))))))

    ha ha ha ha ha ha ha ...media :))))))))))))))
  • ~Aśka
    (2012-11-14 21:03)
    Szkoda czasu antenowego na takie badziewie.Ale czy ta stacja jest w stanie wyprodukować coś na poziomie?Takie programy są zapychaczami czasu.Ani to śmieszne,ani mądre...Nie lubię Powiatowego ,ale w tej kwestii zgadzam się z nim .Za jeden odcinek ci "artyści" powinni otrzymać nie więcej jak 200 zł.

Może zainteresować Cię też: