Maria Czubaszek staje w obronie Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski po swojej głośnej audycji, podczas której żartowali z Ukrainek, podzielili polską opinię społeczną. Część osób stanęło po stronie obu panów, twierdząc, że ich żarty, choć nie najlepsze, nie były czymś oburzającym. Inni zaś zdecydowanie potępili zarówno sam dowcip, jak i jego autorów, domagając się niekiedy nawet usunięcia Figurskiego i Wojewódzkiego z przestrzeni publicznej. Ostatnio głos w obronie satyryków zabrała Maria Czubaszek. Jej zdaniem, audycja o Ukrainkach miała być drwiną z prawdziwych Polaków.

wróć do artykułu
  • ~niedlacierpieniadzieci
    (2012-07-24 15:19)
    Czytając komentarze czytelników utwierdzam sie tylko w mojej decyzji o nie sprowadzaniu do tego społeczeństwa potomstwa. Trzeba byc psychopata zeby dac zycie wśród takiego wulgarnego sfrustrowanego społeczeństwa.
  • ~hahahaha
    (2012-07-24 16:34)
    Nie denerwujcie sie ludziska, .. pani Czubaszek , jak zwykle, wyskrobała te swoją opinie. wiadomo skąd.
  • ~@sceptyk
    (2012-07-24 13:13)
    Na tym forum widać głównie słuszną krytykę. To i tak za mało, ponieważ byle celebryci mają do dyspozycji większą widownię.
  • ~kriss68
    (2012-07-24 13:18)
    Starość nie radość.Pani Czubaszek kariera mogła kwitnąć za czasów PRL.Tam tyko tacy inteligenci i ludzie tzw kultury jak Czubaszek i Wajda itp. Szczyty autorytetu poskomunistycznego wyzuci z jakchkolwiek uczuć.Ale nie ma się co dziwić ,przecieżkomuna uratowała im życie bo inaczej latali by po gnojowniku z glutem u nosa po pas
  • ~as11
    (2012-07-24 13:29)
    M Czubaszek najwyzszym autorytetem w Polsce,, zaraz po Reksiu , Pankracym i Kocie Filemonie !!!
  • ~Rolnik
    (2012-07-24 13:37)
    Bagno i gnuj ,oto trojca peowska smierdzi niemilosiernie,a fe.
  • ~Zbigniew
    (2012-07-24 13:46)
    Czy ja codziennie musze ogladac na tym portalu,jednych i tych samych idiotow?
  • ~tytuskojot
    (2012-07-24 14:34)
    Czubaszek za dużo pije a to szkodzi nie tylko na glowę ale także na budżet.
    A pieniądze się przydadzą... Mała przeróbka z malego księcia:
    Dlaczego pijesz?
    - bo piszę.
    To czemu piszesz?
    Bo piję.
  • ~homini
    (2012-07-24 15:01)
    Popeye w spódnicy.
  • ~BVC
    (2012-07-24 15:01)
    47 osób pracujących w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Nie ma na niej ani jednej osoby niepowiązanej z PO. Wszyscy to albo członkowie POi albo członkowie ich rodzin.
  • ~gojj
    (2012-07-24 15:12)
    Nie podejrzewałem, że ta baba jest taka głupia.
  • ~gojj
    (2012-07-24 15:25)
    Teraz pani czubek powinna wziąć w obronę wszystkich artystów malejących na ścianach drwiące z prawdziwych faszystów hasła - Źydzi gdzieś tam...

    To dylko taka drwina z faszystów przecież.
    Głupia, rozumiesz że tworzenie takich eksperymentalnych precedensow otwiera worek głupoty?
  • ~@ dziwne prawda
    (2012-07-24 15:58)
    Czy mógłbyś swoją wypowiedź przełożyć na język polski?
  • ~sen
    (2012-07-24 16:28)
    CZy wojewódzki zapłącił pani równowartość tej operacyji plastycznej co to teraz pani nosi na twarzy , ze tak chwali skromnowylewnie.
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-24 16:46)
    KUBEK I CZUBEK ROBIA KASE POPULARNOSCI Z KAZDEGO TEMATU I NA TYM ZARABIAJA
  • ~sceptyk
    (2012-07-24 13:00)
    ależ piękny wysyp prawdziwego chamstwa na forum :/
  • ~xy
    (2012-07-24 17:05)
    Dla mnie fakt, że właściwie chcieli zadrwić z prawdziwych Polaków, a Ukraińców obrazili jakoś mimochodem, wcale nie przemawia na ich korzyść. Przygłupy i tyle. A drwiny z Polaków wkurzają mnie jeszcze bardziej niż z Ukraińców.
  • ~o kuna
    (2012-07-24 15:52)
    Pani Czubaszek chcialaby bardzo byc autorytetem w wielu sprawach, ale niestety, jest niiiiiikim.
  • ~dziwne prawda
    (2012-07-24 15:45)
    Re niedlaradościdzieci
    Prezes spółki chcącej kpić polskie Azoty totajemniczy pan, ktory jest prezesem i przewodniczącym sekty wnioskującej aby drugim językiem urzędowym w Polsce był żydowski. Jakby tego było mało, zwiazek wnioskuje o powrót trzech milionów Żydów do tej wstretnej Polski
  • ~prawda
    (2012-07-24 17:10)
    PRAWDA

    Podobno Polska jest najgłupszym krajem na świecie, a Polacy najokropniejszymi ludźmi. Dlaczego więc do jasnej ch o l e r y tylu Żydów che tu cierpieć i się męczyć. Dlaczego ten bogaty niby Rusek a tak naprawdę Żyd przewodniczy sekcie, która chce osiedlić dodatkowe trzy miliony Żydów w Polsce, w ktorej drugim językiem urzędowym ma być według europejskiej rady Żżydów także ich język. Dlaczego akurat w najokropniejszym kraju w galaktyce wśród najokropniejszych z ludzi??? Żydzi, przestańcie cierpieć, świat jest piękny duży.

Może zainteresować Cię też: