Maria Czubaszek staje w obronie Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski po swojej głośnej audycji, podczas której żartowali z Ukrainek, podzielili polską opinię społeczną. Część osób stanęło po stronie obu panów, twierdząc, że ich żarty, choć nie najlepsze, nie były czymś oburzającym. Inni zaś zdecydowanie potępili zarówno sam dowcip, jak i jego autorów, domagając się niekiedy nawet usunięcia Figurskiego i Wojewódzkiego z przestrzeni publicznej. Ostatnio głos w obronie satyryków zabrała Maria Czubaszek. Jej zdaniem, audycja o Ukrainkach miała być drwiną z prawdziwych Polaków.

wróć do artykułu
  • ~Wrubel
    (2012-07-24 09:01)
    No cóż, pani Czubaszek jest takim samym "autorytetem" jak KW.
  • ~..
    (2012-07-24 09:03)
    dzieci jeszcze uspily tego gada?
  • ~salonowiec
    (2012-07-24 09:03)
    Pani Czubaszek niech sprobóje sexu z Wojewodzkim.
  • ~xD
    (2012-07-24 09:04)
    dzieci dawno wyskrobane
  • ~PAtrol
    (2012-07-24 09:09)
    Inteligentna kobieta a takie bzdury plecie. Coś ma na sumieniu.
  • ~obser
    (2012-07-24 09:09)
    Ta baba należy do tego klanu co ci dwaj .Cała trójka powinna zniknć z mediów.
  • ~x.y.z.
    (2012-07-24 09:13)
    P.Owiatowa baba jaga !!!
  • ~POLDEK
    (2012-07-24 09:17)
    Swój swego broni... Żałosny Kuba i politowania godna Marysia
  • ~alkon
    (2012-07-24 09:25)
    Są siebie warci. Tylko że nie są z bajki normalnych ludzi.
  • ~wk..wiony
    (2012-07-24 09:25)
    a co mnie te ku...wy obchodza won z nimi
  • ~ajron1960
    (2012-07-24 09:55)
    Stara proca lansowana dzisiaj w TVN , gada od rzeczy. Obleśna starucha.
  • ~123
    (2012-07-24 10:18)
    Ech mamy za dobrą słuzbę zdrowia - przyzwoici ludzie żyja krócej.
  • ~vh
    (2012-07-24 10:25)
    Byla to drwina ale z samego Wojewodzkiego i Czubaszek - prawdziwi Polacy ledwo wiaza koniec z koncem i swoje mieszkania musza sprzatac sami - dopiero cala ta szeroko pojeta celebrycka brac ma Ukrainke do sprzatania w domu i opiekunke do dziecka i ogolnie wielu ludzi do pracy bo przeciez stac ich i tak jest trendy...

    Czubaszek po raz kolejny sie zblaznila - c\dziwne ze nagle potrzebuje tyle kasy ze co tydzien wyskakuje z jakas glupota...
  • ~1963
    (2012-07-24 10:35)
    Ech, są typy, które nie tyle można, ale trzeba z łona wyskrobać!!! Kubusiu, POproś panią, zrobi ci laseczkę.
  • ~antyKupa
    (2012-07-24 10:38)
    Jak już co pani Czubaszek, to Ukrainki pracują u tzw. paniuś z "wyższych sfer", które w większości nie identyfikują się z Polakami, a na pewno z tymi "prawdziwymi", których to na siłę próbują lansować Kupa i jemu podobni - nie wyłączając oczywiście Pani. Kupa i inni mu podobni niech do woli ujeżdżają po swoich, z którymi się identyfikują, choćby po przez wysokość niezasłużonego niczym uposażenia. "Wyższe sfery", które pojawiały się w Polsce z partyjnego nadania po 1989 roku w większości stanowią wrzód na zdrowej tkance polskiego społeczeństwa i w ewidentny sposób tworzą klasę próżniaczą, żerującą na naiwności i zbyt dużej tolerancji ze strony Polaków. Takie "satyryczne" numery w wydaniu Kupy nie przeszły by płazem np w Niemczech czy w Izraelu, które są wg mnie państwami godnymi naśladowania pod każdym względem (społecznym i gospodarczym) przez Polaków.
  • ~Jojo
    (2012-07-24 10:43)
    Na zdjęciu - peruka i ktoś, kto zginął w fałdach zmarszczek, prezentowanych bezwstydnie!
  • ~PO-LANDIA DLA PO-MATOŁOW
    (2012-07-24 10:46)
    JEJ STETRYCZAŁE , WYSKROBANE CIAŁO TEŻ BY CHCIAŁO...
  • ~Bulba
    (2012-07-24 10:52)
    Kretynka broni idioty. Ot cała medialna Polska w pigułce.
  • ~mamoniowa303
    (2012-07-24 11:01)
    Najwyraźniej ta pani osiągnęła już taki wiek, że demencji nie da się ukryć. Kończ waćpani, wstydu oszczędź !
    Ciekawych rzeczy się dowiadujemy, statystycznego POlaka stać na POmoc domową !
    Na przyszłość, jako statystyczna POLka, proszę nie wy[powiadać bredni w moim imieniu !
  • ~gyh
    (2012-07-24 11:29)
    To jest wlasnie problem tych osobnikow. Im sie wydaje, ze tak mowi "prawdziwy Polak", im sie wydaje, ze oni wiedza jak ten Polak powinien sie zachowywac i co mowic. Jednoczesnie wychodzi koszmarne ograniczenie, zwyczajna glupota bo oni Polakami gardza, maja ich za glupkow. Sadze, ze jest tylko jeden powod tej pogardy. Wiedza kim sa i gardza nami bo im placimy za to, ze moga nas oczerniac i obrazac. Najlepszy sposob na to towarzystwo to wylaczyc i obchodzic szerokim lukiem...