Maria Czubaszek staje w obronie Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski po swojej głośnej audycji, podczas której żartowali z Ukrainek, podzielili polską opinię społeczną. Część osób stanęło po stronie obu panów, twierdząc, że ich żarty, choć nie najlepsze, nie były czymś oburzającym. Inni zaś zdecydowanie potępili zarówno sam dowcip, jak i jego autorów, domagając się niekiedy nawet usunięcia Figurskiego i Wojewódzkiego z przestrzeni publicznej. Ostatnio głos w obronie satyryków zabrała Maria Czubaszek. Jej zdaniem, audycja o Ukrainkach miała być drwiną z prawdziwych Polaków.

wróć do artykułu
  • ~Golfiarz
    (2012-07-26 14:32)
    ALE PUDERNICA , JAKAŚ WYSKROBANA CZY CO.
  • ~Antykuba
    (2012-07-24 22:25)
    Kuba przy sikaniu w dłoń ujął swój ptaszek,
    I wtem mu spod skórki wylazł był czubaszek,
    Tutaj mistrz dowcipu (nikt się z nim nie zrówna)
    Powiedział - czubaszku tyś zbyt blisko ******
    I choć może tego niestety nie czujesz
    Czasem i od Ciebie smrodem zalatuje...
  • ~glna
    (2012-07-24 21:22)
    Obrzydliwe babsko , wystarczy na facjatę popatrzeć i nie trzeba kawy zaparzać . Wypowiedzi tej pseudo gwiazdy , kompromitują doszczętnie tą skrobankę.
  • ~Za Rogatki
    (2012-07-24 18:27)
    Pewnie ten Kuba to jej wyskrobany co przezyl ale za to glupi juz go nie naprawisz Mario .Poza tym on jest takim szczegolnym Polakiem ,Polakiem publicznym i nalezy do nas choc stale glupiemu sie wydaje ze to my Polacy zwyczajni nalezymy do tego idioty ,wiec przemow mu Mario ze tak nie jest moze ciebie nawet pokocha ,nie ludz sie kobieto ,nie pokocha poniewaz on kocha tylko i wylacznie zaborczo i paranoicznie - siebie taki Publiczny Polak Zarozumialec Glupiec i Drapiezca ,ale jak to on sie zlosci i dlaczego za prawde o sobie ,nienawidzimy ciebie Kubo i nie zaslaniaj swojej durnej osoby wyzywajac obrazajac Polakow i .. nie tylko ... ty brudzie jeden wstretny.
  • ~wow
    (2012-07-24 17:34)
    Czubaszek sama przyznaje sie ze nie jest prawdziwa polka.. no no.. a kimze ona ?POpaprancem ?
  • ~prawda
    (2012-07-24 17:10)
    PRAWDA

    Podobno Polska jest najgłupszym krajem na świecie, a Polacy najokropniejszymi ludźmi. Dlaczego więc do jasnej ch o l e r y tylu Żydów che tu cierpieć i się męczyć. Dlaczego ten bogaty niby Rusek a tak naprawdę Żyd przewodniczy sekcie, która chce osiedlić dodatkowe trzy miliony Żydów w Polsce, w ktorej drugim językiem urzędowym ma być według europejskiej rady Żżydów także ich język. Dlaczego akurat w najokropniejszym kraju w galaktyce wśród najokropniejszych z ludzi??? Żydzi, przestańcie cierpieć, świat jest piękny duży.
  • ~xy
    (2012-07-24 17:05)
    Dla mnie fakt, że właściwie chcieli zadrwić z prawdziwych Polaków, a Ukraińców obrazili jakoś mimochodem, wcale nie przemawia na ich korzyść. Przygłupy i tyle. A drwiny z Polaków wkurzają mnie jeszcze bardziej niż z Ukraińców.
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-24 16:46)
    KUBEK I CZUBEK ROBIA KASE POPULARNOSCI Z KAZDEGO TEMATU I NA TYM ZARABIAJA
  • ~hahahaha
    (2012-07-24 16:34)
    Nie denerwujcie sie ludziska, .. pani Czubaszek , jak zwykle, wyskrobała te swoją opinie. wiadomo skąd.
  • ~sen
    (2012-07-24 16:28)
    CZy wojewódzki zapłącił pani równowartość tej operacyji plastycznej co to teraz pani nosi na twarzy , ze tak chwali skromnowylewnie.
  • ~@ dziwne prawda
    (2012-07-24 15:58)
    Czy mógłbyś swoją wypowiedź przełożyć na język polski?
  • ~o kuna
    (2012-07-24 15:52)
    Pani Czubaszek chcialaby bardzo byc autorytetem w wielu sprawach, ale niestety, jest niiiiiikim.
  • ~dziwne prawda
    (2012-07-24 15:45)
    Re niedlaradościdzieci
    Prezes spółki chcącej kpić polskie Azoty totajemniczy pan, ktory jest prezesem i przewodniczącym sekty wnioskującej aby drugim językiem urzędowym w Polsce był żydowski. Jakby tego było mało, zwiazek wnioskuje o powrót trzech milionów Żydów do tej wstretnej Polski
  • ~gojj
    (2012-07-24 15:25)
    Teraz pani czubek powinna wziąć w obronę wszystkich artystów malejących na ścianach drwiące z prawdziwych faszystów hasła - Źydzi gdzieś tam...

    To dylko taka drwina z faszystów przecież.
    Głupia, rozumiesz że tworzenie takich eksperymentalnych precedensow otwiera worek głupoty?
  • ~niedlacierpieniadzieci
    (2012-07-24 15:19)
    Czytając komentarze czytelników utwierdzam sie tylko w mojej decyzji o nie sprowadzaniu do tego społeczeństwa potomstwa. Trzeba byc psychopata zeby dac zycie wśród takiego wulgarnego sfrustrowanego społeczeństwa.
  • ~gojj
    (2012-07-24 15:12)
    Nie podejrzewałem, że ta baba jest taka głupia.
  • ~wielbiciel PSL-u i PO
    (2012-07-24 15:09)
    Jestem Polakiem i nie mam takiego stosunku do Ukrainek jak przedstawił to Wojewódzki , nie życzę sobie aby przymawiał w moim imieniu ... niech robi wstyd międzynarodowy na własny rachunek a mnie w to nie miesza !
  • ~homini
    (2012-07-24 15:01)
    Popeye w spódnicy.
  • ~BVC
    (2012-07-24 15:01)
    47 osób pracujących w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Nie ma na niej ani jednej osoby niepowiązanej z PO. Wszyscy to albo członkowie POi albo członkowie ich rodzin.
  • ~tytuskojot
    (2012-07-24 14:34)
    Czubaszek za dużo pije a to szkodzi nie tylko na glowę ale także na budżet.
    A pieniądze się przydadzą... Mała przeróbka z malego księcia:
    Dlaczego pijesz?
    - bo piszę.
    To czemu piszesz?
    Bo piję.

Może zainteresować Cię też: