Czubaszek znów szokuje: Szkoda, że eutanazja jest zabroniona

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek nie boi się głosić swoich kontrowersyjnych poglądów. Dziennikarka wywołała już burzę w mediach po wypowiedziach na temat aborcji, w ostatnim wywiadzie zaś poruszyła kolejny trudny i drażliwy w polskim społeczeństwie temat, czyli eutanazję.

wróć do artykułu
  • ~bury
    (2012-07-21 01:38)
    dla ciebie jestem ZA stara k o kiedy mam to zrobic?
  • ~Che
    (2012-07-20 20:51)
    I jeszcze jedno. Super Express pisze, ze Czubaszek slynie z "odwaznych pogladow". Bezrefleksyjna "odwaga" to jednak najczesciej synonim dennej glupoty. Poza tym, jak pani Marii tak ciezko zyc, boi sie dzieci, pampersa i Kaczafiego, to niech zrobi sobie i innym przysluge. Na internecie jest sporo informacji o laureatach dorocznej Nagrody Darwina. A jakby cos, to zawsze mozna zrobic zrzute wsrod - nadal rozbawionych pra-tworczoscia pani Marii - lemingow na wycieczke do Szwajcarii. Ludzkosc jakos przezyje ten odwazny krok.
  • ~serapis
    (2012-07-20 22:28)
    Co ty babo pie...szysz. Pochodzę ze śreni zamoznej rodziny i w okresie PRL moich rodziców bylo stać na odkladanie pieniązków. Ale żyło się skromnie, nie szastało sie w lewo i prawo pieniędzmi. To było jedno. Drugie, to twoją starość zafundował ci Mędrzec Europy w Magdalence. Wydawało się, że inteligentna kobieta, ale z pani móżdżkiem to pozostaje tylkop0 pies
  • ~jestem dumny z PSL-u z PO też
    (2012-07-20 22:22)
    Pani Mario niech nie wywołuje Pani wilka z lasu , PO Warszawie grasuje seryjny samobójca ... POdobno ma nawet listę nazwisk , kto wie , kto wie ...
  • ~jan m
    (2012-07-20 22:14)
    nie ma co zwracać uwagi na moim zdaniem trzpiotkę diotkę
  • ~tomek
    (2012-07-20 21:44)
    na jej bym się wyjątkowo zgodził
  • ~Piast
    (2012-07-20 21:16)
    Brawo Czubaszek, niech katole odwalą się ode mnie. Mam prawo decydować o swoim życiu.
  • ~doradca
    (2012-07-20 21:15)
    Zawsze możesz się rzucić P0d auto głupia starucho
  • ~Ja
    (2012-07-20 21:02)
    "Nie bójmy się banału, starość nie wyszła panu Bogu."

    Czegoś głupszego jeszcze nie słyszałem.

    Nie mniej nie dziwię się pani Marii Czubaszek.

    Ona po prostu Boga nigdy nie znała i znać Go nie chce.

    Bóg szanuje ludzkie wybory.

    ,,Widzicie, ja kładę dziś przed wami błogosławieństwo i przekleństwo. Błogosławieństwo, jeśli usłuchacie poleceń Pana, waszego Boga, które ja wam dzisiaj daję: przekleństwo, jeśli nie usłuchacie poleceń Pana, waszego Boga, jeśli odstąpicie od drogi, którą ja wam dzisiaj wskazuję, a pójdziecie za bogami cudzymi, których nie znacie” (Pwt 11, 26-28).
  • ~Morales
    (2012-07-20 21:00)
    Czubaszek powinna sie podac eutanazji
  • ~ulisses
    (2012-07-20 20:51)
    brawo Pani Mario kraj niby katolicki ,miłosierny ale to tylko fasada - rzeczywistosc jest taka dla wielu,że eutanazja wskazana ale obłuda na to nie pozwoli
  • ~Che
    (2012-07-20 20:44)
    Czyli dziecak jest tylko po to, by podawac szklanke wody na starosc? Jakiz to prymityw ta Czubkowna! Ale, z drugiej strony, to skad ma o tym biedaczka wiedziec. Nie ma pojecia, jakim blogoslawienstwem i szczesciem jest danie komus zycia i jego dzielenie z innymi. Nawet, gdy po wode samemu trzeba siegac. Maria jest jak pusty beben z dolu i z gory. Z dolu - do bezrefleksyjnego rzniecia (czas przeszly). Z gory - do rownie bezmyslnych przemyslen filozoficznych. A najlepsze jest to, ze Czubkowna mowi, iz woli zycie bez dzieci, niz z nimi. Ale skad o tym wie, skoro nie ma porownania? Ktos, kto nie jadl bigosu nie powinien wypowiadac sie o jego smaku. No, ale skad ma o tym wiedziec zagubiona babuszka, ktorej perspektywy zyciowe organiczaja sie do papierocha i operacji plastycznej? Nawiasem mowiac, czy podciagniecie buzki w celu pozbycia sie nikotynowych zmarszczek to uzupelnienie autanazji?
  • ~member.25
    (2012-07-20 23:31)
    Ta! Ja powinni uspic jako pierwsza, zeby skonczyla nawijac te dyrdymaly!!!
  • ~Dalia2012
    (2012-07-20 20:43)
    Maria Czubaszek ma rację . Bo eutanazja winna być dobrowolna dla każdego chorego nieuleczalnego człowieka. Eutanazja przynosi wielu ludziom ulgę w cierpieniu. Zdrowy nigdy tego nie zrozumie. Przestańcie gadać o humanitaryźmie i fałszować rzeczywistość. A to ,że dzieci głodują w Polsce nikt tego nie zauważa. Natomiast temat IN VITRO albo EUTANAZJA nie powinno być problemem. Dorośli ludzie sami niech decydują o eutanazji a rodzice o potomstwie z in vitro. Dość tej kontroli. Zakłady są pełne ludzi chorych psychicznie bo nie dokonuje się sterylizacji na kobietach upośledzonych umysłowo. Ustanowione prawo powinno być przychylne dla EUTANAZJI. A w Polsce tylko tworzy się bariery prawne oparte na ludzkiej głupocie a nie prawo stanowione przez prawdziwych fachowców.
  • ~petrus
    (2012-07-20 20:40)
    Czubaszek powinna sie poddac eutanazji jak najszybciej...
  • ~hkl
    (2012-07-20 20:40)
    Stara raszpla, która nagle postaniowiła zaistnieć. Szkoda. Jej teksty były niezłe. Ale teraz to zwykła żenada... Ciekawe co jeszcze wymyśli. Do pary z Wojewódzkim i jego kumplem -wszystko to buraki.
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-20 22:05)
    CZUBEK JESTES ABSOLUTNA
  • ~wowa
    (2012-07-20 20:34)
    marysia wypij ze dwie flaszki więcej i będziesz mieć extra eutanazję
  • ~Norton
    (2012-07-20 20:08)
    Brawo Pani Mario. Podoba mi się w Pani szczerość i odwaga we własne myślenie.Nie we wszystkim z Panią zgadzam się, ale szanuję Pani poglądy i nawet popieram w 90%. To nie tak jak katolicy co głoszą herezję np , że modlitwą też się leczy a sami gdy im coś dolega to od razu do szpitala z górnej półki. O politykach nie wspomnę, bo brakuje skali na kłamstwa.
  • ~domix
    (2012-07-20 20:03)
    urocze zeznania babiszona sentymentalnie wspominającego komunę... Fajnie było p. Czubaszek za czerwonego, prawda? Kasa była, imprezy były, bzykanko było... i tylko te dzieci niechciane... ale czerwony nic przeciwko aborcji nie miał... smutna starość tego babola, oj smutna... A w kwestii eutanazji, nie stać pani na wyprawę do Holandii? Nie wierzę...

Może zainteresować Cię też: