Czubaszek znów szokuje: Szkoda, że eutanazja jest zabroniona

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek nie boi się głosić swoich kontrowersyjnych poglądów. Dziennikarka wywołała już burzę w mediach po wypowiedziach na temat aborcji, w ostatnim wywiadzie zaś poruszyła kolejny trudny i drażliwy w polskim społeczeństwie temat, czyli eutanazję.

wróć do artykułu
  • ~Jolanta.
    (2012-07-20 18:32)
    To prawda ,bylabys pierwsza na tej liscie,idiotko.
  • ~paw
    (2012-07-20 18:36)
    Słusznie Pani mówi w wywiadzie ,pracuję by żyć ,i mówię co chcą usłyszeć, dla kasy.Cenię Panią za lata siedemdziesiąt,ale teraz jest mi po prostu Pani szkoda.
  • ~hel61
    (2012-07-20 18:40)
    no,tak ...ważna jest szklanka wody podana przez bliską osobę np. córkę? ale jak się nie ma dzieci bo wygodniejsza jest aborcja to na starość pozostaje eutanazja !!! i nie jest to komfortowe zakończenie życia przed niedołężnością tylko wielki strach,co ze mną zrobią inni !!!
  • ~jan.k
    (2012-07-20 18:43)
    moze eutanazje zaczac od Marii Czubaszek bo ona jest nie mniej chora niz Palikot
  • ~jagoda
    (2012-07-20 18:50)
    Tak może powiedzieć tylko kobieta,która zrozumiała że zmarnowała swoje życie..
  • ~mors1
    (2012-07-20 18:52)
    Podzielam pogląd Pani Czubaszek w kwestii eutanazji. Chciałbym mieć wybór: żyć jak warzywo, albo odejść godnie i świadomie.
  • ~..
    (2012-07-20 19:05)
    To warzywo juz można wyrwać:)
  • ~Nomen
    (2012-07-20 19:21)
    Ta pani powinna być podana eutanazji w łonie matki.
  • ~windy_city
    (2012-07-20 19:36)
    Tak chorymi z nienawiści potrafią być tylko katolicy - na szczęście ludzie pokroju Pani Marii lub mojego mają was gdzieś a ci, którzy nie mieli was dotychczas w tym właśnie miejscu, po lekturze tutejszych wypowiedzi niewątpliwie zmienili zdanie - i bardzo dobrze, zawsze mówiłem, ze katolikom nie wolno przeszkadzać - wykończą się sami!
  • ~emeryt
    (2012-07-20 19:50)
    Ozesz kurna tak wyglada polskie widzenie swiata!Niemcy maja inne widzenie swiata i emerytury, nie pomijajac starosci.Dziekujmy wszelkiej masci komunistom i rzadom PO!Zniszczyli w nas wszystkie poklady optymizmu!
  • ~Tofik
    (2012-07-20 20:02)
    Dziennik znowu lansuje to chore stare pudło, odmóżdżone bardziej nawet od wiesia 13.
  • ~domix
    (2012-07-20 20:03)
    urocze zeznania babiszona sentymentalnie wspominającego komunę... Fajnie było p. Czubaszek za czerwonego, prawda? Kasa była, imprezy były, bzykanko było... i tylko te dzieci niechciane... ale czerwony nic przeciwko aborcji nie miał... smutna starość tego babola, oj smutna... A w kwestii eutanazji, nie stać pani na wyprawę do Holandii? Nie wierzę...
  • ~Norton
    (2012-07-20 20:08)
    Brawo Pani Mario. Podoba mi się w Pani szczerość i odwaga we własne myślenie.Nie we wszystkim z Panią zgadzam się, ale szanuję Pani poglądy i nawet popieram w 90%. To nie tak jak katolicy co głoszą herezję np , że modlitwą też się leczy a sami gdy im coś dolega to od razu do szpitala z górnej półki. O politykach nie wspomnę, bo brakuje skali na kłamstwa.
  • ~Normalny
    (2012-07-20 20:18)
    Pani Czubaszek jako ciemny cham ze wsi zalecam pani na temat eutanazji lekturę.Makowieckiego przygody Meliklesa greka oraz Eksterminacja chorych psychicznie w III Rzeszy czyli u pani wujka Hitlera.
  • ~wowa
    (2012-07-20 20:34)
    marysia wypij ze dwie flaszki więcej i będziesz mieć extra eutanazję
  • ~hkl
    (2012-07-20 20:40)
    Stara raszpla, która nagle postaniowiła zaistnieć. Szkoda. Jej teksty były niezłe. Ale teraz to zwykła żenada... Ciekawe co jeszcze wymyśli. Do pary z Wojewódzkim i jego kumplem -wszystko to buraki.
  • ~petrus
    (2012-07-20 20:40)
    Czubaszek powinna sie poddac eutanazji jak najszybciej...
  • ~Dalia2012
    (2012-07-20 20:43)
    Maria Czubaszek ma rację . Bo eutanazja winna być dobrowolna dla każdego chorego nieuleczalnego człowieka. Eutanazja przynosi wielu ludziom ulgę w cierpieniu. Zdrowy nigdy tego nie zrozumie. Przestańcie gadać o humanitaryźmie i fałszować rzeczywistość. A to ,że dzieci głodują w Polsce nikt tego nie zauważa. Natomiast temat IN VITRO albo EUTANAZJA nie powinno być problemem. Dorośli ludzie sami niech decydują o eutanazji a rodzice o potomstwie z in vitro. Dość tej kontroli. Zakłady są pełne ludzi chorych psychicznie bo nie dokonuje się sterylizacji na kobietach upośledzonych umysłowo. Ustanowione prawo powinno być przychylne dla EUTANAZJI. A w Polsce tylko tworzy się bariery prawne oparte na ludzkiej głupocie a nie prawo stanowione przez prawdziwych fachowców.
  • ~karolak
    (2012-07-20 20:43)
    jak d..a stara to głosna fujara
  • ~Che
    (2012-07-20 20:44)
    Czyli dziecak jest tylko po to, by podawac szklanke wody na starosc? Jakiz to prymityw ta Czubkowna! Ale, z drugiej strony, to skad ma o tym biedaczka wiedziec. Nie ma pojecia, jakim blogoslawienstwem i szczesciem jest danie komus zycia i jego dzielenie z innymi. Nawet, gdy po wode samemu trzeba siegac. Maria jest jak pusty beben z dolu i z gory. Z dolu - do bezrefleksyjnego rzniecia (czas przeszly). Z gory - do rownie bezmyslnych przemyslen filozoficznych. A najlepsze jest to, ze Czubkowna mowi, iz woli zycie bez dzieci, niz z nimi. Ale skad o tym wie, skoro nie ma porownania? Ktos, kto nie jadl bigosu nie powinien wypowiadac sie o jego smaku. No, ale skad ma o tym wiedziec zagubiona babuszka, ktorej perspektywy zyciowe organiczaja sie do papierocha i operacji plastycznej? Nawiasem mowiac, czy podciagniecie buzki w celu pozbycia sie nikotynowych zmarszczek to uzupelnienie autanazji?