Czubaszek znów szokuje: Szkoda, że eutanazja jest zabroniona

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek nie boi się głosić swoich kontrowersyjnych poglądów. Dziennikarka wywołała już burzę w mediach po wypowiedziach na temat aborcji, w ostatnim wywiadzie zaś poruszyła kolejny trudny i drażliwy w polskim społeczeństwie temat, czyli eutanazję.

wróć do artykułu
  • ~Ja
    (2012-07-21 00:55)
    Drodzy forumowicze! Maria Czubaszek jest kobietą intelektualnie sprawną, aczkolwiek mentalnie zagubioną. Ponieważ jest dość znaną publicystką, być może w sposób prowokacyjny sonduje własne sumienie.

    Dopóki żyje ma szansę odnaleźć właściwą drogę.

    Nie dokonujcie przedwcześnie jej oceny. Nie macie do tego prawa. Macie natomiast obowiązek w sposób życzliwy napomnieć, w nadziei przewartościowania jej nieetycznych poglądów.

    Pani Mario! Bóg panią kocha. Proszę się spieszyć, bo może być za późno.
  • ~znudzony czytelnik
    (2012-07-21 00:49)
    nie męczcie nas już tą babą.
  • ~Emerytka
    (2012-07-21 00:45)
    Ma kobieta rację. Jestem za.
  • ~BCwiklinski
    (2012-07-21 00:40)
    Pani Mario, podziwialem Pana przed wielu laty i podziwiam teraz.Podzielam
    Pani stosunek do rzezywistosci i rozumiem Pani filozofie zycia. Zasciankowy, rydzykowy swiat w polaczeniu z arogancja i indolencja ludzi polityki a sprawujacej obecnie wladze ekipy w szczegolnosci, moze faktycznie w pewnych warunkach wzbudzac odraze do zycia, z zadajniem respektowanie prawa do samostanowienia.
  • ~gerry5
    (2012-07-21 00:31)
    "Nie bójmy się banału, starość nie wyszła panu Bogu"

    Bóg jest doskonały ty nie kobiecino zobaczymy co powiesz po śmierci
  • ~kornik
    (2012-07-20 23:54)
    Czy ta pani nie uciekła od czubków i udaje teraz normalną.
  • ~Cyvil
    (2012-07-20 23:39)
    Pani Mario, musi Pani podpaść komuś z elity a wtedy powiesi się pani na sznurku od snopowiązałki a biegli stwierdza ze w pistolecie była jedna kula a dwie rany postrzałowe. ma Pani gotowy przepis na eutanazje. pozdrawiam serdecznie
  • ~member.25
    (2012-07-20 23:31)
    Ta! Ja powinni uspic jako pierwsza, zeby skonczyla nawijac te dyrdymaly!!!
  • ~Soplic
    (2012-07-20 22:32)
    A jakiejż to potrzeba odwagi? Grozi jej za to śmierć, więzienie a może chłosta?
  • ~serapis
    (2012-07-20 22:28)
    Co ty babo pie...szysz. Pochodzę ze śreni zamoznej rodziny i w okresie PRL moich rodziców bylo stać na odkladanie pieniązków. Ale żyło się skromnie, nie szastało sie w lewo i prawo pieniędzmi. To było jedno. Drugie, to twoją starość zafundował ci Mędrzec Europy w Magdalence. Wydawało się, że inteligentna kobieta, ale z pani móżdżkiem to pozostaje tylkop0 pies
  • ~jestem dumny z PSL-u z PO też
    (2012-07-20 22:22)
    Pani Mario niech nie wywołuje Pani wilka z lasu , PO Warszawie grasuje seryjny samobójca ... POdobno ma nawet listę nazwisk , kto wie , kto wie ...
  • ~jan m
    (2012-07-20 22:14)
    nie ma co zwracać uwagi na moim zdaniem trzpiotkę diotkę
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-20 22:05)
    CZUBEK JESTES ABSOLUTNA
  • ~brrrrrrrrrrrrrr
    (2012-07-20 21:48)
    A przecież moda na samobójstwa. W czym problem. Spytaj Tuska jak to się robi .
  • ~tomek
    (2012-07-20 21:44)
    na jej bym się wyjątkowo zgodził
  • ~Piast
    (2012-07-20 21:16)
    Brawo Czubaszek, niech katole odwalą się ode mnie. Mam prawo decydować o swoim życiu.
  • ~doradca
    (2012-07-20 21:15)
    Zawsze możesz się rzucić P0d auto głupia starucho
  • ~Ja
    (2012-07-20 21:02)
    "Nie bójmy się banału, starość nie wyszła panu Bogu."

    Czegoś głupszego jeszcze nie słyszałem.

    Nie mniej nie dziwię się pani Marii Czubaszek.

    Ona po prostu Boga nigdy nie znała i znać Go nie chce.

    Bóg szanuje ludzkie wybory.

    ,,Widzicie, ja kładę dziś przed wami błogosławieństwo i przekleństwo. Błogosławieństwo, jeśli usłuchacie poleceń Pana, waszego Boga, które ja wam dzisiaj daję: przekleństwo, jeśli nie usłuchacie poleceń Pana, waszego Boga, jeśli odstąpicie od drogi, którą ja wam dzisiaj wskazuję, a pójdziecie za bogami cudzymi, których nie znacie” (Pwt 11, 26-28).
  • ~Morales
    (2012-07-20 21:00)
    Czubaszek powinna sie podac eutanazji
  • ~patriota