Czubaszek znów szokuje: Szkoda, że eutanazja jest zabroniona

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek nie boi się głosić swoich kontrowersyjnych poglądów. Dziennikarka wywołała już burzę w mediach po wypowiedziach na temat aborcji, w ostatnim wywiadzie zaś poruszyła kolejny trudny i drażliwy w polskim społeczeństwie temat, czyli eutanazję.

wróć do artykułu
  • ~tak mi się skojarzyło
    (2012-07-21 08:08)
    Ta pani stoi jeszcze DALEKO od grobu. Dlatego PLECIE GŁUPOTY.
    Celebryta opłacana za nasze podatki.

    Pani Skrobaszek - prosze dać DOBRY PRZYKŁAD. Za granicą chętnie wykonają na pani tę usługę. Pieniądze pani ma. Tylko wcielić w czyn swoje chore poglądy. ALE NA SOBIE.
  • ~Jackwar
    (2012-07-21 07:56)
    Co może powiedzieć ktoś o czymś czego nie miał i mieć nie będzie ? Oczywiście , że nie żałuje , gdyż inna odpowiedź była by przyznaniem się do błędu .Pani Czubaszek stała się gwiazdą dla nie których gdy przyznała się do zabijania swoich nie narodzonych dzieci . Co do ostatniego stwierdzenia tej pani uważam że jest w błędzie , oczywiście pewnie ta pani myśli też w trosce o takie osoby które nie mogą popełnić samobójstwa a chciały by to zrobiono za nich . Oczywiście nie ma i z tym problemu gdyż co dzień się słyszy że ktoś kogoś zabił , z różnych powodów i ta pani też może dać ogłoszenie , pewnie ktoś się skusi i jej ten problem rozwiąże . Generalnie jeśli chodzi o zabijanie to jest to możliwe ale nie zawsze w świetle prawa , pewnie pani Czubaszek o takie zabijanie chodzi . Oczywiście może by trzeba było się zastanowić i w świetle prawa powołać jakiegoś myśliwego , który tak jak w przyrodzie , odstrzelał by humanitarnie chore i niedołężne jednostki dla dobra naszego kraju a nie pozwalać by cichaczem się wieszali i robili w telewizorze stop klatkę z postacią pana premiera , jak to zrobił pan Lepper . W sumie nie wierzę w jego samobójstwo tak jak w inne samobójstwa wysoko postawionych osób . Pan Tusk jak został premierem to zaraz powiesił się dyrektor generalny kancelarii premiera który pracował kilkanaście lat na tym stanowisku . W sumie to w Polsce wszystko jest możliwe , gwiazdą zostaje starsza pani , która nie ma dzieci bo je zabijała i brzoza która może strącić samolot .
  • ~fghj
    (2012-07-21 07:39)
    nie bójcie się o emerytury, dzieci i wnuki Czubaszek będą pracować na wasze składki. Tymczasem wy pracujcie na składki dla Czubaszek.
  • ~TUR
    (2012-07-21 07:22)
    100 razy jest wiarygodniejsza pani Czubaszek ze swoimi poglądami , niż szmaciarz rydzyk--- szatan podszywający sie pod zakonnika
  • ~obserwer_1
    (2012-07-21 07:12)
    niech pokaże w tvn jak to się robi a my podążymy w jej ślady
  • ~bolek
    (2012-07-21 07:02)
    Pani Czubaszek dlaczego chce Pani namawiać lekarzy do morderstwa Chce Pani umrzeć to proszę to zrobić własnymi rękami wszak jest tyle sposobów na popełnienie samobójstwa !Jeśli chodzi o dzieci które Pani zabiła cudzymi rękoma to widzę ze wyrzuty sumienia nie dają się opanować dlatego też tak Pani o tym mówi medialnie by je zagłuszyć Tak już jest że grzechy młodośc przybieraja na sile na starosc Wspójczuje tego bółu wewnętrznego
  • ~spoko
    (2012-07-21 06:13)
    w przypadku gdyby za podwójną aborcję, dla bardzo palących kobiet, które nie rozumieją, że dla głupoty nie powinno być miejsca w mediach, była eutanazja...kto wie czy nie byłabym za...
  • ~Emeryt
    (2012-07-21 05:58)
    przekwitła orchidea społecznych cieplarni
  • ~TUR
    (2012-07-21 04:53)
    Ty glupia krowo juz zrobilas eutanazje kilku swoim dzieciakom w swym lonie Takie jak ty powinny byc izolowane od spoleczenstwa przez zabieg uspienia u weterynarza.
  • ~JJ
    (2012-07-21 04:30)
    A mozna bylo urodzic i oddac do rodziny adopcyjnej, zamiast zabijac to nienarodzone dziecko. Moze zostaloby wychowane w szczesciu i milosci, zainteresowaloby sie po latach wyrodna biologiczna matka i zniknelyby natretne mysli o eutanazji. Smutno sie oglada, jak wyrzadzone zlo pokutuje.
  • ~anna
    (2012-07-21 03:39)
    Każdy ma prawo do wygłaszania pogladow : pani Maria tym bardziej, no i ostatnio jakby wyładniała : p Mario uwielbiam pani poczucie humomoru i sposób wypowiadania się!
  • ~zet
    (2012-07-21 02:22)
    "Szkoda, że eutanazja jest zabroniona" - no! Możnaby tę Czubaszek nieco podleczyć! Żadna strata! Babsko obrzydliwe, aż do wymiotów!
  • ~traktorek
    (2012-07-21 01:50)
    Może się pani otruć tabletkami nasennymi. Bezboleśnie i spokojnie. Ulży nam wszystkim - ubędzie składek na pani emeryturę - a i pani ulży najwyraźniej.
  • ~bury
    (2012-07-21 01:38)
    dla ciebie jestem ZA stara k o kiedy mam to zrobic?
  • ~piotr 1974
    (2012-07-21 01:29)
    A poza tym,
    nie dzielenie się rodzicielstwem jest policzkiem dla swoich rodziców, jak musiała być osoba skrzywdzona przez matkę lub ojca, że sama chce własne cudo przed tym uchronić. Ja syn z rodziny rozwiedzionej, wychowywany przez Mamę od 10 roku życia, ojciec 3 dzieci i ich opiekun !!!
  • ~piotr 1974
    (2012-07-21 01:21)
    Oczywiście, ja jak sam bym wiedział że moje potomstwo to będą dzieci chore, z porażeniem mózgowym, albo z zespołem downa , to też bym wolał im oszczędzić męki i sobie również, o ale są cuda
  • ~.
    (2012-07-21 01:20)
    wiekszosc wyborcow byla za hitlerem,
    kto sie mylil?
    ci za czy ci przeciw?
  • ~Toronto
    (2012-07-21 01:19)
    Nikt tak nie straszy jak Czubaszek i PO!
  • ~TZ
    (2012-07-21 01:18)
    . Tak to jest w przyrodzie , że najważniejsze jest przedłużenie gatunku. Jeżeli babcia ..och przepraszam stara kobieta tego nie rozumie tzn ,że jest bezwartościowa i niech już tak zostanie
  • ~dfhjk