Czubaszek znów szokuje: Szkoda, że eutanazja jest zabroniona

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek nie boi się głosić swoich kontrowersyjnych poglądów. Dziennikarka wywołała już burzę w mediach po wypowiedziach na temat aborcji, w ostatnim wywiadzie zaś poruszyła kolejny trudny i drażliwy w polskim społeczeństwie temat, czyli eutanazję.

wróć do artykułu
  • ~Kati
    (2012-07-21 12:47)
    Jezeli p.Czubaszek mowi szczerze to co mysli, to naprawde gratuluje jej odwagi. W grajdolku katolickim, jakim jest nasz kraj, mowic takie rzeczy, no no . Natomiast nie zgadzam sie co do dzieci, sa slodkie i kochane i nie mozna ich nie lubic. Ale to juz moje zdanie.
  • ~Ja
    (2012-07-21 12:44)
    Chętnym, próbującym dotknąć problemu sensu i wartości cierpienia polecam link: http://beret-w-akcji2.salon24.pl/382356,metakliniczne-wyjasnienie-sensu-cierpienia-victor-e-frankl
  • ~Marx
    (2012-07-21 12:22)
    Może wyjechać do Holandii, przecież po to wstępowaliśmy do UE.
  • ~jan
    (2012-07-21 12:10)
    Głupia ******* Nie dziwie się, że mąż (Karolak) przy takiej babie musił pić! Zwykła psia mama lepsza od niej. Jak mozna chlubić się z zabicia dzieci w swoim łonie?!
  • ~@GAG2012-07-21 11:06
    (2012-07-21 12:04)
    Należy sobie przede wszystkim uzmysłowić, że cierpienie jest wartością.

    O wartości i sensie cierpienia w sposób dostatecznie wyczerpujący traktuje bogata w liczebność literatura.

    Warto zaglądnąć również do Pisma Świętego. Ono nie jest wyłącznie zarezerwowane dla wierzących, a wiele dobrego można z niego wyprowadzić.
  • ~marzena
    (2012-07-21 11:32)
    jak mozna pokazywac niwe dosc ze grzdkie ,belkocze pod nosem ,trudno ja zrozumiec i dobrze bo klepie baialuki , niepokazujcie takich prostakow ,dzieci sie wystrasza,wstyd zeby takie banialuki opowiadac ,
  • ~klop
    (2012-07-21 11:23)
    eutanazja tak, sznurek nie
  • ~GAG
    (2012-07-21 11:06)
    NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ DLACZEGO KTOŚ KTO BARDZO CIERPI , NIE MA DLA NIEGO LEKARSTWA I WIE ŻE TAK BĘDZIE WYŁ Z BÓLU AŻ DO ŚMIERCI NIE MOŻE JEJ SOBIE PRZYSPIESZYĆ...TO JEST CHORE...NIECH MI TO KTOŚ WYTŁUMACZY
  • ~J 74
    (2012-07-21 10:56)
    Kim sa szczesliwcy z nowymi ORGANAMI, czy jeszcze malo jes ludzi ktorym nie mozna w dostatecznm stopniu udostepnic lekow przypadki nowotworow. Czy jest Humanitarne utrzymywac pod respiratorami tych co do kturych jest to beznadziejne. CO CZUJA RODZICE tych istot?? a co maja powiedziec ludzie STARSI opiekujacy sie w domu takimi ISTOTKAMI?? Eutanatja tak, tylko w tym zidiocialym kraju wszystko na NIE bo NIE
  • ~zum
    (2012-07-21 10:51)
    Szkoda, że eutanazja jest zabroniona w jej przypadku zgadzam się ,ale nie jest niepełnosprawna może to zrobić własnoręcznie,chyba że chce eutanatować innych samemu żyjąc ile się da i jak długo się da
  • ~@~prawo do godnej śmierci2012-07-21 09:10
    (2012-07-21 10:35)
    Jeśli WIIESZ, to podaj źródło swojej wiedzy.

    Chętnie się z nią zapoznam, ponieważ z takimi bredniami spotykam się po raz pierwszy.
  • ~Gość
    (2012-07-21 10:15)
    Czy ktoś broni tej komunistycznej zdzirze pójść się i POwiesić ? Wreszcie nie musiał bym jej oglądać.
  • ~GNIJĄCA_Polska
    (2012-07-21 10:14)
    Zgadzam się w tym przypadku ! Można by było głupoli jak pani Czubaszek uśpić w majestacie prawa
  • ~Prof.Bydłoszewski
    (2012-07-21 09:48)
    Szkoda, że eutanazja była zabroniona .
    Wtedy nie istniała by Maria Czubaszek
  • ~Wolwo
    (2012-07-21 09:46)
    Koszmarne babsko !
  • ~książe
    (2012-07-21 09:15)
    bardziej od eutanazji potrzebna jest eugenika chorych na pełofremię
  • ~prawo do godnej śmierci
    (2012-07-21 09:10)
    Czytam te komentarze i wiem jedno:
    jeśli Bóg faktycznie istnieje, to na pewno nie on stworzył człowieka.
    A jeśli on - to znaczy, że jest albo partaczem, albo złośliwym trollem
  • ~MATADOR
    (2012-07-21 09:09)
    W POLSCE MAMY JAK NAJBARDZIEJ PAŃSTWOWĄ, URZĘDOWĄ EUTANAZJĘ ! ! !
    BO JAK INACZEJ NAZWAĆ KILKU MIESIĘCZNE OCZEKIWANIE NA WIZYTĘ U LEKARZA SPECJALISTY, BRAK LEKÓW DLA CHORYCH NA NOWOTWORY . . . .
    I BRAK WOLI ZMIANY TEGO STANU ! ! !
    ZA TO JEST WOLA ROZSZERZANIA TEJ SYTUACJI - PATRZ -"67 LAT I JUŻ EMERYT"
  • ~kambel
    (2012-07-21 08:46)
    jak patrzę na to pudło to myślę raczej o eugenice, a nie eutanazji.
  • ~Kuc plus PRL by
    (2012-07-21 08:11)
    czubaszek przekwitly wymiot do eutanazji POelyta