Czubaszek znów szokuje: Szkoda, że eutanazja jest zabroniona

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek nie boi się głosić swoich kontrowersyjnych poglądów. Dziennikarka wywołała już burzę w mediach po wypowiedziach na temat aborcji, w ostatnim wywiadzie zaś poruszyła kolejny trudny i drażliwy w polskim społeczeństwie temat, czyli eutanazję.

wróć do artykułu
  • ~koko
    (2014-11-16 15:26)
    po co czubaszek się odmładza , eutanazja tańsza ,ha ha
  • ~janoska
    (2012-08-30 08:39)
    niczym mumia z petem w gębie
  • ~Tolerancyjna-inaczej
    (2012-07-24 10:22)
    słowa są skierowane do: Wiesio13 bicz na PISiory...Szkoda, ze tak mało kultury posiadasz CZŁOWIEKU ...pamietaj, że zarówno twoi rodzice jak i ty...tez kiedyś będziesz stary...Miej szacunek do innych a będziesz szanowany...na razie to pokazałeś się od najgorszej strony...pozdrawiam...A Paniu Czubaszek, no cóż...każdy ma prawo do swojego życia i dysponowania nim oraz przeżycia go wedle swojego scenaruiusza..życzę ci CZŁOWIEKU...abyś miał tyle wiadomości i rozumu coi Pani Czubasze :)
  • ~Miki
    (2012-07-23 18:45)
    Czubaszek mówi o eutanazji, a robi co innego czyli operacje upiększającą
  • ~tager
    (2012-07-22 21:38)
    czubaszek poddaj się autanazji bo siejesz zgorszenie, nie widzisz stara zdemoralizowzna babo, że nikt cię nie lubi i gdzie się pchasz z taką szpetną gębą między ludzi
  • ~ZbyszekD
    (2012-07-22 11:26)
    Kiedyś lubiłem skecze czubaszek jak ukazała się książka to ją kupiłem, ale nie udało mi się tego przeczytać - taki stek bzdur. Mówi się, że jak dobry aktor czytał by książkę telefoniczną to by było interesujące jej te ,,kawałki'' czytała sama śmietanka aktorów więc było to zabawne. Niektórzy celebryci typu doda, czy czubaszek zrobią wszystko żeby zaistnieć - parcie na szkło jest niesamowite, niech uważa, bo jeszcze przez pomyłkę wypchnie okno i wypadnie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-07-22 11:07)
    Czuję smród tej rozkładającej się kobiety nawet przez szklany ekran monitora.
    Fuj, co za maszkara, POkraka umysłowa = zaplecze intelektualne Partii Miłości.
  • ~nędza nie człowiek
    (2012-07-22 10:54)
    Głupia maszkara i dorabia ideologię do swojej głuPOty !!
  • ~Ja
    (2012-07-22 01:00)
    Pani Czubaszek! Przecież pani nie jest aż tak głupia, żeby podeptać najcenniejsze niematerialne wartości.

    Umarł właśnie, podejrzewam, pani przyjaciel, Andrzej Łapicki.

    I co? Koniec?

    Niechże się wreszcie pani opamięta. Doczesne życie oparte jest na parytecie pieniądza i na nim się kończy.

    Życie wieczne oparte jest na wartościach trwałych, dających gwarancję szczęścia nieprzemijającego. Po co pani to burzy? Dlaczego wybiera pani zło i publicznie afirmuje jego przewagę nad nadzieją, wiarą, miłosierdziem i miłością?

    Jest pani osobą inteligentną. Właściwy wybór należy do pani.

    Ps. Stwierdzam, że nie ma pani żadnych podstaw do demoralizacji społeczeństwa.
  • ~Ha-ga
    (2012-07-21 23:49)
    Pani Czubaszek jak już Pani zrobiła operację plastyczną, to trzeba było już z szyją też coś zrobić, albo chociaż zawiązać apaszkę.Kto był taki złośliwy i tak Pani szyjkę spartaczył.Wygląda fatalnie. Jaki by Pani nie wymyśliła temat, to już naprawdę czas odejść.Nie mówię oczywiście o eutanazji,bo to przeznaczone dla innych a nie dla Pani.Tak na marginesie już trudno Pani słuchać,a i oglądać niekoniecznie.To tylko Greta Garbo wielka artystka i piękna kobieta wiedziała kiedy zejść ze sceny.Przykro patrzeć na kogoś kto nie potrafi zrozumieć, że nikt nie ma już ochoty wysłuchiwać kolejnych bzdur i wątpliwej jakości pomysłów aby rozpaczliwie utrzymać się na fali.Załosne.
  • ~sierp
    (2012-07-21 22:12)
    Ja zrobił bym wyjątek i poddał tą wstrętną babę eutanazji ! Na głupotę nie ma lekarstwa a mamy do czynienia z ciężkim przypadkiem.
  • ~bul, wyksztalcony z duzego miasta
    (2012-07-21 20:56)
    ciemna pyzda!
  • ~zygowina
    (2012-07-21 20:54)
    ona dzieci miec nie moze, to taka grodzka.
  • ~Toronto
    (2012-07-21 19:48)
    Zajscie w ciaze to wielkie szczescie. Pani Czubaszek z niego zrezygnowala. I jeszcze byaby zadowolona gdyby inni zrobili to samo. Nie ma sie czym chwalic. Trzeba plakac!
  • ~Jogi
    (2012-07-21 16:53)
    Marysiu. Przecież nikt Marysi nie zabroni dokonać eutanazji. Jeśli Marysia ma takie życzenie może np rzucić się pod koła auta , którym będzie jechał Jarkacz. Podwójny efekt murowany : pozbędzie się Marysia problemu z życiem a po drugie i ważniejsze Jarkacza zaraz PO obwoła mordercą... POmnik Marysi za to Peło POstawi
  • ~Misza
    (2012-07-21 16:48)
    LECZYĆ I TO POD ZAMKNIECIEM NAPEWNO POKOCHA I DZIECI TYLKO KARMIĆ ŻADKO ZALEWAIKO NAILEPSZE DLA NIEJ ODPADKI ZE STOLU TO I SŁOWA BĘDZIE LEPIEJ WYMAWIAĆ
  • ~Plotus
    (2012-07-21 16:25)
    Zeutanazujcie Czubaszek!
  • ~WERKA
    (2012-07-21 16:05)
    KAŻDY TAK MÓWI , A JAK ŚMIERĆ ZAGLĄDA MU W OCZY , TO BRONI SIĘ PRZED NIĄ ILE SIĘ TYLKO DA . A NA KONIEC , JAK TRWOGA TO DO BOGA.
  • ~v
    (2012-07-21 15:41)
    jak jej zpłacili to "szczerzeę je gosi
  • ~ted
    (2012-07-21 15:33)
    jak patrze na czubaszek m. to tez żałuję.