To koniec miłości Niezgody i Kammela?

| Aktualizacja:

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel to jedna z najbardziej medialnych par w polskim show biznesie. Razem chętnie bywali na salonach i często gościli w rubrykach towarzyskich kolorowych gazet. Z najnowszych informacji wynika jednak, że uczucie łączące prezentera i bizneswoman wygasło. Niestety, ich piękny związek to już przeszłość - ubolewa "Fakt", informując, że para właśnie się rozstała.

wróć do artykułu
  • ~SZNUREK
    (2012-07-20 09:11)
    KASKA SE KUPI WIBRATORA A KAMEL ZNAJDZIE KOGOS ZEBY GO POCIAGNAL ZA SZNUREK.
  • ~ala
    (2012-07-19 21:05)
    niezgoda do chlewika ,bo nie różni sie od maciory,kamel nad morze szkać nowej laski ,miał maciore może teraz znajdze krowe.
  • ~obywatelka
    (2012-07-19 17:44)
    Brawo dla wszystkich trafnych komentarzy!!!. Niech FAKT żałobę ogłosi. i płaczki najmie." Pomigańcy" w tej redakcji pracują -takich błazeństw ta nawet chyba' facio 'Rydzyk nie bredzi
  • ~nollet
    (2012-07-19 16:42)
    "Kochał" ją do ostniej złotówki, wydoił kobite ile sie dało, "cudny Narcyz" . Dziś są tacy faceci, ani to ***** ani to chłop. Wyfiokowany, wypudrowany, nakremowany cuchnie na kilometr, brakuje mu tylko piórka w zadzie! Cały Kamel. Tacy są dzisiejsi "sztuczni" faceci. Tatuś robił to korespondencyjnie i jest takie nijakie. Dzis faceci jakby mogli, to sami siebie by rżnęli bo za darmo. Bo nie są przekonani co dfo tego czy są dziwkami czy facetopodobni!
  • ~ZMARTWILA MNIE TA WIADOMOSC
    (2012-07-19 16:33)
    TO ONA JESZCZE NA WOLNOSCI A ON NA WIZJI? MYSLALEM, ZE DAWNO WYLADOWALI NA SMIETNIKU? CO TU PODZIWIAC? TLUSZCZ STAREJ BABY I BEZTALENCIE FRIKA.
  • ~galazka
    (2012-07-19 16:09)
    Szkoda taka prześliczna para i dobrana do siebie, on pewno ją mocno kochał, a ona go chyba rzuciła , bo go nie kochała. A on jak na nią patrzył na tych zdjęciach , tak perwersyjnie jakby hipnoża ją rozbierał , a ona na niego tym zabójczym spojrzeniem . W ciązy może chciała być , bo to już wiele lat jak się przygotowywała , a teraz koło pięćdziesiątki to będzie jej trudno pogodzić następne lata przygotowawcze. Jak ten czas leci, leci jak kabarcik, od numerka do numerka. A może ona w końcu tego Kamela usynowi ?
  • ~Jagna
    (2012-07-19 13:54)
    tam trzeba hopa nie stracha na WRÓBLE
  • ~Żart miesiąca
    (2012-07-19 12:54)
    "Mówiono nawet, że to jedna z piękniejszych par w show-biznesie."

    Buhahaha, no nie mogę! Który leming to kupi?
  • ~Tade
    (2012-07-19 12:06)
    Jasną stroną tej sytuacji jest to, ze obecnie jest do wzięcia.
  • ~krzysztof
    (2012-07-19 12:00)
    PRZYKRO PATRZEĆ NA TEGO KAMELA