Wojewódzki odgryza się Olejnik: Widzowie przy niej zasypiają

Pyskówka pomiędzy Moniką Olejnik i Kubą Wojewódzkim trwa w najlepsze. Dziennikarka i showman od kilku tygodni nie szczędzą sobie wzajemnych złośliwości na łamach prasy. Tym razem, kolejny cios zadaje Kuba.

wróć do artykułu
  • ~Pinkie
    (2012-07-18 19:32)
    Koorvva, koorvvie łba nie urwie.
  • ~romank
    (2012-07-19 06:24)
    obaj warci siebie,gwiazdy madiow na miare tuska
  • ~henry
    (2012-07-18 21:43)
    ..g...o mydło i PO-widło..czyli to samo szambo w roznych odsłonach..


    „Wyborcza” wychowuje


    (foto. GP)
    „GW” zamieszcza wywiad z prof. Andrzejem Nowakiem. Mówiąc o różnych patriotyzmach, orzekł on, że „Jarosław Kaczyński to jedyny mąż stanu w Polsce, który docenia wagę niepodległości”. A „Wyborcza” daje tytuł, że Kaczyński to „jedyny mąż stanu w Polsce”.

    Prof. Nowak dopuszcza, że może być mąż stanu republikański czy modernizacyjny, lecz redakcja chce podrażnić czytelników. No i wylał się pod tekstem ściek z Czerskiego chlewa. Wychowawcy z „GW” nie zawiedli. Autorki Nowakowska i Wielowieyska stoją po pas w wydzielinach umysłu młodych i wykształconych, napadających najwybitniejszego znawcę Rosji z najlepszego polskiego uniwersytetu.
    Gdzie poczucie logiki, formy, racji stanu?

    Redakcja nie odpowiada za komentarze, ale za czytelników. Wychowuje ich od dwudziestu lat na klasę przywódczą. „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. Ambasadorzy Katarzyny i Fryderyka nie urządziliby tego lepiej.
  • ~Janek
    (2012-07-18 21:52)
    Wojewódzki powinien zniknąć na zawsze z widoku, mamy jego głupich żartów powyżej uszu. Głupi i niesamowicie zarozumiały facet.Nie wiadomo za co Telewizja mu płaci tak olbrzymie pieniądze . Niech się weżmie w końcu do uczciwej pracy.
  • ~marina
    (2012-07-18 21:58)
    Kubuś najzwyczajniej w świecie zazdrości bo sam jest tylko kiepskim pajacem i takim już pozostanie
  • ~polski chłop
    (2012-07-18 21:59)
    Wszyscy są siebie warci. Bez sensu obrażalscy prowadzą z sobą pseudodysputy.

    oni są ludźmi, których zadaniem jest dyskredytacja prawdziwych Polaków.
  • ~nigdy więcej PO
    (2012-07-18 22:14)
    nie nazywajmy szamba perfumerią!
  • ~Long John
    (2012-07-18 22:57)
    PO TAKICH KOMIKACH JAK WOJEWÓDZKI MÓJ DZIADEK NA KONIA WSIADAL.
  • ~Minuteman
    (2012-07-18 23:17)
    Wyperfumowane buractwo
  • ~grumpy
    (2012-07-19 00:41)
    cejrowski po tych samych pieniadzach, tylko ze spod znaku czarnej sukienki i narzedzia do zabijania
  • ~LOP-rzyrody
    (2012-07-19 02:38)
    Ktos organizuje walki psow?

    To przeciez nielegalne !
  • ~SB-Fakty
    (2012-07-19 02:47)
    Czy jesli by im sie odmienilo i milosc by zapanowala, to owocem zwiazku tych dwojga mlodych bylby ...

    malutki i krzyczacy OFICER PROWADZACY ?
  • ~buhahaha
    (2012-07-19 04:22)
    "pseudointelektualne kołtuństwo"... uhuhu... ale jej dokopal, nie ma co ;).
  • ~zasluguja na siebie
    (2012-07-19 05:17)
    kupa powiatowa kontra sbecki smierdziel
  • ~And2
    (2012-07-19 06:29)
    wojewódzki jest inteligentny i potrafi celnie ripostowac ,Olejnik niestety tylko dominuje zgryźliwością ,wielkiego intelektu tam nie ma , za to lubię jak pani Monia robi miny , takich to nawet w cyrku się nie zobaczy , powinna głowę trzymać bliżej butów to lepiej by się lansowała
  • ~andel
    (2012-07-18 21:06)
    Ucieszę się, kiedy powiatowy pójdzie w medialny niebyt.
  • ~as
    (2012-07-19 07:34)
    Nie rozumiem powodów dla których dziennikarze i publicyści decydują się na dyskusje z panem K.W. To go tylko nobilituje i przydaje znaczenia. To mi przypomina spór kościoła z Nergalem. Nie ma w tym sensu.
  • ~1963
    (2012-07-19 07:42)
    Gdy dwie q...rwy biorą się za łby, to jest to tak piękne jak solówka w "schodach do nieba"
  • ~Wania