Wojewódzki odgryza się Olejnik: Widzowie przy niej zasypiają

Pyskówka pomiędzy Moniką Olejnik i Kubą Wojewódzkim trwa w najlepsze. Dziennikarka i showman od kilku tygodni nie szczędzą sobie wzajemnych złośliwości na łamach prasy. Tym razem, kolejny cios zadaje Kuba.

wróć do artykułu
  • ~vh
    (2012-07-18 14:49)
    cos z tego bedzie - maja sie ku sobie...
  • ~nemo
    (2012-07-18 16:02)
    plecy
  • ~Kora do wora
    (2012-07-18 16:07)
    Oboje siebie warci.
  • ~fun lub fan
    (2012-07-18 16:24)
    Sie nie ubawiłem żadnym z dowcipów.. Olejnik jest stronniczo-wybiórcza i mnie drażni. Ma też więcej do stracenia, bo ma opinię "poważnego" dziennikarza. Kuba - fajny gość - przyjął pozę na poły kabotyńską, więc trudno mu i tak wyjść poza własne ramy. On nie ma ram - to arcydzieło sztuki nowoczesnej - plama bezkresna i jak to ze sztuką bywa niezrozumiały dla współczesnych...
  • ~Jacek Placek
    (2012-07-18 16:37)
    Nie jestem zwolennikiem pani Olejnik, ale nieraz oglądnę, mając swe zdanie na jej prostackie i komusze widzenie świata, ale jakoś nie potrefię ztrawić tego głąba wojewódzkiego (specjalnie z małej litery na znak pogardy), i nie rozumiem dlaczego media np. Dziennik jeszcze się w ogóle zajmują jego osobą. Ten człowiek ma coś z "łokciem", albo był kiedyś w gumiakach robiony i te GENY niestety dają się dzisiaj we znaki.
    Słowem żenada !
    Proszę więc wszystkie MEDIA zlitujcie się nad nami i nie pokazujcie, nie prominujcie nam idiotów, ponieważ, wy jako wazny organ w wychowaniu społeczenstwa odepowiedzialni jesteście za jego stan. No chyba, że wrogie normalności siły, mają w tym interes i za to wam płacą.
  • ~alfonso
    (2012-07-18 16:37)
    wiekszosc znajomych bojkotuje programy gdzie wystepuje kubus jak i firmy ktore reklamuje,on jest medialnie zywy dopoki ma widzow i sluchaczy,bez nas bylby 'przecietnym polakiem',z ktorego tak lubi kpic.
  • ~observ
    (2012-07-18 17:01)
    kiedyś magle były idealnym miejscem spotkań gawiedzi. Dziś niestety magle zniknęły a gawiedź awanturuje się i plotkuje w mediach. Rzygać już mi się chce na te wieczne awanturki i aferki olejnik, powiatowego i reszty tej lewackiej hołoty.
  • ~Tomek
    (2012-07-18 17:02)
    Wojwodzki - zwyczajny gnojek
    Olejnik - polityczna dziwka ktorej powinno sie ogolic glowe
  • ~rzyka
    (2012-07-18 17:07)
    Kubuś czy ty musisz zawsze narzekać i na wszystko pluć? jak ci się nie podoba to spie******j do Izraela
  • ~Misiek
    (2012-07-18 17:09)
    Wojewódzki - młody inteligenty facet
    Olejnik - Stara Baba Jaga
  • ~smb
    (2012-07-18 17:10)
    Zyje poza granicami Polski, ale o aktualnych wydarzeniach dowiaduje sie z prasy.Jesli chodzi o panow Kubapodobnych zdziwil mnie fakt,ze to nie mlodzieniaszki...Potomek pana Lucjana Kydrynskiego tez nie popisal sie smakiem i poczuciem humoru...Przypomina mi sie kawal z czasow PRL "Czy urodzone w Posce dziecko bez glowy ma szanse przezycia? tak, jak ma plecy..." Nadal aktualny zart, ale w/w nie powinni juz znalezc miejsca w polskich mediach. Pozdrawiam z Europy
  • ~Józek
    (2012-07-18 17:13)
    Mówią ,ze jak Pan BÓG chce kogoś ukarać odbiera mu rozum.
    Jestem pełen współczucia do J.Wojewódzkiego.
    Proponuje aby kiedyś spojrzał w lustro.
    Pozdrawiam
  • ~lena65
    (2012-07-18 17:15)
    ... bukiecik STOKROTEK dla pani Moniki.
  • ~suzka
    (2012-07-18 17:21)
    Wojewódzki to typowy polaczek od rana do wieczora narzekający na wszystko, a do roboty się weź łachudro
  • ~marcin
    (2012-07-18 17:36)
    Wszyscy piszący debilne komentarze na stronie Dziennika zostaną wykastrowani
  • ~bartek
    (2012-07-18 17:50)
    Kubuś, gdzie tobie do Olejnik. To nie ta liga. Trzeba trochę rozumu i ogłady.
  • ~miklos
    (2012-07-18 18:16)
    Dwie mendy z komendy.
  • ~Lolek
    (2012-07-18 18:27)
    ****** ******* łba nie urwie...
  • ~J-23
    (2012-07-18 18:50)
    Mnie sié zygac' chce jak widzé te dwie mordy.
    Nie rozumiem po jakiego grzyba dziennik jeszcze ich promuje !!!
    Kopa w zad i spi...alac' z Polski.
  • ~jagoda
    (2012-07-18 18:56)
    skąd w tym człowieku tyle jadu i nienawiści?