Wojewódzki odgryza się Olejnik: Widzowie przy niej zasypiają

Pyskówka pomiędzy Moniką Olejnik i Kubą Wojewódzkim trwa w najlepsze. Dziennikarka i showman od kilku tygodni nie szczędzą sobie wzajemnych złośliwości na łamach prasy. Tym razem, kolejny cios zadaje Kuba.

wróć do artykułu
  • ~po
    (2012-09-22 18:09)
    lewacka miernota kontra syjonista.
  • ~Cezar
    (2012-07-25 08:37)
    w ubeckiej watasze,takze zdarzaja się konflikty,o wyzszą pozycje w stadzie,lepszy dostęp do swierzej padliny,a oni wszyscy stokrotka,syn prlowskiego prokuratora,niejaki niezalezny dzinnikakarz twn,graja w jednej drużynie.
  • ~antypudłasoc.
    (2012-07-22 12:22)
    olejnik to cham w spódnicy - bez poparcia TATE by knury goniła gdzies tam. Jakub Władysław to sprzedajny cham - ale 100 razy inteligentniejszy od chama w spódnicy. Ona potrafi tylko przesłuchiwać dziennikarka z niej jak KGB -c na Łubaince w latach 50 - prowadzą "wywiady". Jakby zyła w stalinizmie to by byla krwawa monisia. Oboje łaćzy klub WSI.
  • ~kinjelO
    (2012-07-19 11:00)
    KUŹNIAR INTELIGENTNY?CO ZA POTWARZ.KUBA ZACZNIJ MYŚLEĆ MÓZGIEM A NIE D...
  • ~ZYTA
    (2012-07-19 10:41)
    TE DWA DZIENNIKARSKI I SHOWmeńskie ***** są warte siebie.
  • ~puchatek
    (2012-07-19 10:38)
    Kuba się rozwija nie robi sobie już przysłowiowych jaj tylko z opozycji , ale punktuje różowy salon Ale to za mało by mówić o normalności Sam po wpadkach nie potrafi równie dowcipnie pośmiać się z siebie .Może dotrze do prawdziwej niezależności ,ale czy jego koniunkturalizm go nie oślepi jak bywało w przeszłości,bo wtedy On dla mnie się sam ośmieszał i była to tylko" poza"
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-07-19 10:36)
    Dwoje plugawych celebrytów , którzy nie powinni zaistnieć w mediach za swoje nie rzetelne ,obłudne , obrzydliwe programy. Ale takich obrzydliwców niestety w polskich mediach jest jeszcze sporo .
  • ~dct wts
    (2012-07-19 09:31)
    Jeszcze zabawne, czy już żenujące? Dopiero się rozkręca...
  • ~autor
    (2012-07-19 08:10)
    przepraszam a skąd to przeświadczenie że Olejnik jest inteligentna? Ono nie jest inteligentna.!!!i wnioskuje tak z jej pytań i reakcji!!! powinna się zając tym co umie najlepiej a mianowicie kupowaniem butów,
  • ~Wania
    (2012-07-19 08:03)
    Kuuba ? Spadaj do Castro... Wania
  • ~1963
    (2012-07-19 07:42)
    Gdy dwie q...rwy biorą się za łby, to jest to tak piękne jak solówka w "schodach do nieba"
  • ~as
    (2012-07-19 07:34)
    Nie rozumiem powodów dla których dziennikarze i publicyści decydują się na dyskusje z panem K.W. To go tylko nobilituje i przydaje znaczenia. To mi przypomina spór kościoła z Nergalem. Nie ma w tym sensu.
  • ~And2
    (2012-07-19 06:29)
    wojewódzki jest inteligentny i potrafi celnie ripostowac ,Olejnik niestety tylko dominuje zgryźliwością ,wielkiego intelektu tam nie ma , za to lubię jak pani Monia robi miny , takich to nawet w cyrku się nie zobaczy , powinna głowę trzymać bliżej butów to lepiej by się lansowała
  • ~romank
    (2012-07-19 06:24)
    obaj warci siebie,gwiazdy madiow na miare tuska
  • ~zasluguja na siebie
    (2012-07-19 05:17)
    kupa powiatowa kontra sbecki smierdziel
  • ~buhahaha
    (2012-07-19 04:22)
    "pseudointelektualne kołtuństwo"... uhuhu... ale jej dokopal, nie ma co ;).
  • ~SB-Fakty
    (2012-07-19 02:47)
    Czy jesli by im sie odmienilo i milosc by zapanowala, to owocem zwiazku tych dwojga mlodych bylby ...

    malutki i krzyczacy OFICER PROWADZACY ?
  • ~LOP-rzyrody
    (2012-07-19 02:38)
    Ktos organizuje walki psow?

    To przeciez nielegalne !
  • ~grumpy
    (2012-07-19 00:41)
    cejrowski po tych samych pieniadzach, tylko ze spod znaku czarnej sukienki i narzedzia do zabijania
  • ~Minuteman