Doda: Jak Joanna d'Arc walczę o wolność słowa

| Aktualizacja:

Tego można było się spodziewać. Doda, która od ponad 10 lat funkcjonuje w polskim show biznesie i doskonale zna mechanizmy nim sterujące, wie jak wykorzystać medialną aferę o Biblię na swoją korzyść. Tym razem gwiazda próbuje wypromować siebie jako wojowniczkę o wolność słowa. W jednym z wywiadów porównała się nawet do Joanny d'Arc.

wróć do artykułu
  • ~Res
    (2012-07-13 22:20)
    Knajacka mentalność , prymtiywna i wulgarna Doda, była nałożnica satanisty Nergala. Porównanie do Joanny d Arc to obraza bohaterki iświętej.
  • ~bob
    (2012-07-13 22:39)
    Raczej pacynka na brudnych łapskach.
  • ~iustus
    (2012-07-13 22:52)
    Wolnosc isteniej tylko wtedy gdy idzie w parze z odpowiadzialnoscia, inanczej to tylko bezholowie i libertynizm!
  • ~olo
    (2012-07-13 22:52)
    kolejny pustak z parciem na szkło - żenada że teraz takie miernoty są promowane przez portale pseudo-informacyjne typu wp.pl czy onet a jak widzę równiez dziennik.pl nie odstaje za wiele od tej powszechnej miernoty
  • ~stary telewidz
    (2012-07-13 23:37)
    Też dziewica?
  • ~Morales
    (2012-07-14 00:28)
    ale Joanna nie puszczała sie na hektary jak Doda
  • ~rokoo
    (2012-07-14 00:30)
    obrzydliwe tania dziwka porownuje sie do swietej
  • ~New Yorker
    (2012-07-14 00:54)
    Czy ktos moze mi napisac kto to jest ta Dotka ???
  • ~Sroda
    (2012-07-14 01:07)
    Patologia Społeczna w pełni . Zero jakikolwiek wartości i zasad moralnych.Tylko cycki i pokazywanie dupy z celolitem tak wygląda jej kariera od kilku dobrych lat.Zbudowana na bluźnierczym języku i na skandalach z jaskini wziętych.Zero jakikolwiek zasad - Ta Pani była swoistym idolem dla bardzo młodego pokolenia więc co wyrośnie odpowiedzcie sobie sami.
  • ~Drzazga 101
    (2012-07-14 07:48)
    "W jednym z wywiadów porównała się nawet do Joanny d'Arc"
    O Matko, no to sru ją na stos.
    Hej !-
  • ~Ja
    (2012-07-14 08:07)
    Polskim słowem najpierw należy nauczyć się posługiwać. W publicznych ( i nie tylko ) wypowiedziach należy wyeliminować wulgaryzmy.

    Rabczewska nie jest osobą oczytaną. Nie potrafi słuchać ze zrozumieniem. Nie posiada daru swobodnej i zrozumiałej wypowiedzi.

    Z jej ust najczęściej wypływa wulgarny bełkot, którym publicznie i wielokrotnie (świadomie, bądź nie) obraziła wiele osób, a także całych grup społecznych.

    Słowo jest czymś więcej niż zlepkiem przypadkowych zgłosek.

    A'propos pomysłu porównania się do Joanny D'arc. Stawiam znak równości pomiędzy mrówką i słoniem.
  • ~lodzianin
    (2012-07-14 08:48)
    koniec swiata
  • ~Kowalski
    (2012-07-14 09:13)
    Gdyby głupota mogła fruwać,Doda fruwała by nieustannie.
  • ~PAPIER ŚCIERNY DLA DODY
    (2012-07-14 09:13)
    Tak Doda jest inteligentna i oczytana ,bo leżała na Trybunie Ludu,podgrzewając komunistycznych ciułaczy.Niech otworzy sektę ,pod nazwą- Papier Dody- każdy będzie mógł wytrzeć sobie łupinę i przesłać prezent dla KGB!!!.
  • ~wiesiowy brat
    (2012-07-14 09:53)
    Niech ta kiczowata"lala" siedzi na swej grubej dup.. a się nie mądrzy.
  • ~sektaKIWAmasy
    (2012-07-14 10:09)
    BRAWO DODA! TAK TRZYMAĆ - demaskować i wyszydzać ZAKŁAMANYCH PAJACÓW i BUFONÓW... Będzie lepiej!
  • ~BRAWO DODA!
    (2012-07-14 10:12)
    SEKTA się kiedyś zadławi tymi swoimi kłamstwami... pewnie szybciej niż się niektórym fanatykom wydaje...
  • ~rob
    (2012-07-14 10:35)
    Fanatyk chamstwa walczy o chamstwo, rynsztok, to proponuje ta Pani. Wstyd! To prawdziwa patologia i deprawacja młodzieży! Skandal!
  • ~ZbyszekD
    (2012-07-14 10:43)
    Najlepsza piosenkarka lat dziewięćdziesiątych Edyta Bartosiewicz jak nie ma nic do powiedzenia to milczy. Doda chociaż już też w swojej branży nic nie znaczy to nadal chce błyszczeć. Ciekawe, że faceci też z nią nie mogą wytrzymać - parę numerków i adieu. Francuzi powinni zaprotestować, że szargane jest imię ich bohaterki narodowej.
  • ~młody lewicowiec
    (2012-07-14 10:56)
    Joanna d, Arc nie walczyła o wolność słowa idiotko.