Doda: Jak Joanna d'Arc walczę o wolność słowa

| Aktualizacja:

Tego można było się spodziewać. Doda, która od ponad 10 lat funkcjonuje w polskim show biznesie i doskonale zna mechanizmy nim sterujące, wie jak wykorzystać medialną aferę o Biblię na swoją korzyść. Tym razem gwiazda próbuje wypromować siebie jako wojowniczkę o wolność słowa. W jednym z wywiadów porównała się nawet do Joanny d'Arc.

wróć do artykułu
  • ~BRAWO DODA!
    (2012-07-16 08:42)
    Transwestyci w czarnych kiecach muszą jednak przyznać że ta ich żeńsko-pingwinia odmiana jest bardzo mało seksowne w porównaniu z panią DODĄ...
  • ~EMERYT
    (2012-07-15 21:48)
    powinna prosic BOGA O ZDROWIE BO ROZUM JUZ ZA PUZNO
  • ~jan m
    (2012-07-15 16:55)
    język szybszy od rozumu
  • ~tylko pytam
    (2012-07-15 14:59)
    Dlaczego promujecie takie BADZIEWIE=ZERO jak ta szmata DODA???
  • ~gosc
    (2012-07-15 13:57)
    takie zera sie promuje> to ja nie chce miec z tym wspolnego chyba juz za duzo iidiotow w mediach...moze ktos wreszcie zrobi czystke i uwolni nas od tych bezmozgowcow???
  • ~Litosci
    (2012-07-15 12:52)
    Ludzie - DAJCIE SPOKOJ Z TYM TANIM PRYMITYWEM = doda!
  • ~@polon
    (2012-07-15 11:56)
    TY CHAMIE PRZY ZLEWOZMYWAKU PRZODUJESZ W NAWOLUWANIU DO NIENAWISCI!

    ZJEZDRZAJ Z FORUM - do zlewozmywaka, bo czas to pieniadz!

    DODA TO TANIA IMBECYLKA, DZIWKA I ZWYKLE ...ZERO
  • ~partyzant z lasu
    (2012-07-15 10:10)
    Blond idiotka niech spróbóje z Koranem... Torą... zobaczymy, ile przetrwa
  • ~Polon
    (2012-07-15 08:51)
    Ma racje Doda.

    Kazdy moze myslec co chce i moze o tym gadac publicznie.

    No chyba, ze nawoluje do nienawisci, wtedy to powinno byc scigane.
  • ~Bezdziel
    (2012-07-15 00:42)
    Niech ona nie udaje, że nie wie ,jak została zrobiona w konia dla wypromowania Nergala.
    On dalej jest promowany,a ona wykorzystana sama musi się wygłupiać .
    a miała robić karierę piosenkarską.
  • ~OK
    (2012-07-14 23:20)
    Doda, masz okazję powalczyć o wolność słowa choćby dla TV Trwam.
  • ~sandoval
    (2012-07-14 20:44)
    Przechodząc koło pomnika ,synek zapytał; tato kto to? Dziewica Orleańska odpowiedział ojciec. Dlaczego Orleańska , drążył mały? Bo wyzwoliła Orlean powiedział stary .A dlaczego dziewica? Bo z kamienia, padła wymijająca odpowiedź
    Trzymam kciuki za Dodą absolutnie nie dziewicą ,To nie z moją ukochaną Polską walczy ta dzielna dziewczyna, a z opanowanymi przez .bigoterie instytucjami i dyktaturą ciemnogrodu.Skarżący senator [pożal się Boże] publicznie na stadionie obrzuca wulgaryzmami sędziego nie obrażając niczyich uczuć, a każe ścigać dziewczynę, która pytana co myśli odpowiedziała szczerze.Obudźcie się.Sredniowiecze minęło i "se ne vrati"
  • ~janusz
    (2012-07-14 15:18)
    Najpierw trzeba posiadać wiedzę na dany temat by można wypowiadadać opinię.Gdy ktoś jest dyletantem a pomimo ma zdanie w temacie to nie jest "wolność słowa" lecz swoboda wypowiedzi. Wolności towarzyszy świadomość a swoboda jest pozbawiona tego elementu.Doda nie dorosła intelektualnie do tego by walczyć o "wolnośc"
  • ~THOREL
    (2012-07-14 14:30)
    tA IDIOTKA ,AROGANTKA NIE MA ZA GROSZ PRZYZWOITOSCI.BEZCZELNA I GLUPIA JAK BUT.KONCZY JEJ SIE KARIERA.WSZYSCY TYLKO JA PIEPRZA I ZOSTAWIAJA BO MA PODLY CHARAKTER.
  • ~007
    (2012-07-14 13:45)
    Doda tak trzymaj !
    Ci religijni juz od dziecka zmuszali mnie do ich swiatopogladu i nie pytali sie mnie ani samch siebie czy im to wolno!
    Oni nie tylko obrazili moje uczucia religijne ale takze gwalcili mnie umyslowo.
    To zabralo duzo czasu aby sie od tego uwolnic i miec wlasny i wolny poglad na wiare i wolnym kraju. Niestety ten KRAJ jeszce nie jest wolny!
  • ~Jan
    (2012-07-14 13:14)
    Brawo Dorota tak trzymaj. Może nie do końca masz rację
    ale na pewno biblii nie stworzył Bóg tylko staruchy żydowskie
    totalnie niedouczone
  • ~m
    (2012-07-14 12:39)
    to ***** semickie niech zamknie ryja
  • ~taka-prawda
    (2012-07-14 12:05)
    FATALNE ŚWIADECTWO o Polakach... SŁABA KOBIETA WALCZYĆ O WOLNOŚĆ SŁOWA... Zakłamani serwiliści, lizusy sekty i reszta fanatyków pasie się na własnej i cudzej głupocie...
  • ~pol anka
    (2012-07-14 11:31)
    browo Doda
  • ~Genitaliusz
    (2012-07-14 11:27)
    Joanna d'Arc nie walczyła o wolność słowa.
    Ta idiotka Doda nie wie co mówi, pewnie jest naćpana.

Może zainteresować Cię też: