Ich romans zelektryzował całą Polskę. Ale zauroczenie nie przetrwało próby czasu. Według informacji Faktu, prawniczka i tancerz nie są już parą. Była żona Cezarego Pazury kilka dni temu podziękowała przystojniakowi za wspólne chwile i go rzuciła! Jak udało się dowiedzieć tabloidowi, Weronika stwierdziła, że nie widzi swojej przyszłości u boku Rafała. Uznała, że dłuższe tkwienie w w związku z młodszym o 13 lat tancerzem nie ma po prostu sensu.

Reklama

Nie było jednak kłótni i wzajemnych oskarżeń. Para rozstała się w zgodzie.

Oboje po wielu rozmowach uznali, że zostają na stopie przyjacielskiej – mówi Faktowi znajomy Maseraka. Ponoć głównym powodem rozstania był fakt, że tancerz nie jest jeszcze gotowy na założenie rodziny.

Michał Pieściuk / newspix.pl

Weronika potrzebuje stabilizacji. Chce mieć prawdziwą rodzinę i dziecko. A z Rafałem to jedna wielka niewiadoma. On nie jest jeszcze gotowy na pieluchy. Chce się wyszumieć i korzystać z życia póki może – zdradza informator tabloidu.

Choć para nigdy oficjalnie nie potwierdziła, że jest razem, tego związku nie dało się ukryć. Piękna prawniczka nie słuchała znajomych, którzy odradzali jej wiązanie się z Maserakiem, i dała się ponieść niespodziewanemu przypływowi uczuć. To był błąd. Czy Weronika kiedyś wreszcie spotka tego jedynego?

>>>Czytaj także: Jerzy Schejbal: Moja córka skorzystała na nazwisku