Kuba szydzi ze ślubu Michała: Były bilety normalne i ulgowe

Ślub Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji w polskich mediach, nic więc dziwnego, że nie umknął uwadze Kuby Wojewódzkiego. Satyryk wykorzystał okazję by dopiec liderowi Ich Troje po tym, jak Michał skrytykował jego żarty o Ukrainkach.

wróć do artykułu
  • ~Kon Donek
    (2012-07-29 20:12)
    A kto to jest ta powiatowa kupa?
  • ~niunia
    (2012-07-19 01:10)
    Wojewódzki to jeden wielki cham która dupa bedzie chciala poślubić takiego papułasa nie stać go na nic innego tylko na grożby KUBA TYM SPOSOBEM SOBIE WIDZÓW NIE DODASZ
  • ~EmZet
    (2012-07-13 14:57)
    Dlaczego o Wojewódzkim piszecie satyryk przecież należy odróżnić satyrę od zwykłego kiczu. to co On robi nie ma nic wspólnego z satyrą , to jest poprostu Chamskie zachowanie człowieka, który za wszelkącenę chce przypodobać się swoim mocodacom i tyle!!!.
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-07-13 09:12)
    Dwoje fiutków , obaj siebie warci , ohyda !!!
  • ~@AQAQQAQAAQAQ
    (2012-07-13 09:03)
    Nie sądzisz, że równanie w dół jest gorszą alternatywą od czerpania wzorców godnych polecenia i naśladowania?

    Ps. Aluzja w pewnej mierze jest uzasadniona.
  • ~GRAŻYNA
    (2012-07-13 08:49)
    Osoby publiczne takich wulgarnych słów nie powinni używać a tymbardziej nie powinny być publikowane OHYDA
  • ~AQAQQAQAAQAQ
    (2012-07-13 08:21)
    "~Ja2012-07-13 08:08

    Jestem przeciwnikiem cenzury, nie mniej zwolennikiem kultury słowa.

    Wszelkiego rodzaju artykuły i komentarze zawartością wulgaryzmów (również zakamuflowanych) w żadnym wypadku nie powinny być publikowane.

    Polak jest goły (jeśli nie już, to w najbliższej przyszłości), ale przed epitetem CHAMSKI Polak powinniśmy się bronić." PARADOKS BIEGUNKI I CZĘSTO I RZADKO
  • ~nicko
    (2012-07-13 08:17)
    Ohyda! Ten Wiśniewski to ryju mocny, za to mu płacili! Ale ktoś mu dupe już skopał, bo podobno miał z nią jakieś problemy!!!
  • ~Ja
    (2012-07-13 08:08)
    Jestem przeciwnikiem cenzury, nie mniej zwolennikiem kultury słowa.

    Wszelkiego rodzaju artykuły i komentarze zawartością wulgaryzmów (również zakamuflowanych) w żadnym wypadku nie powinny być publikowane.

    Polak jest goły (jeśli nie już, to w najbliższej przyszłości), ale przed epitetem CHAMSKI Polak powinniśmy się bronić.
  • ~aqaaaqqaqqq
    (2012-07-13 08:00)
    aaaaa to teraz jest satyrykiem ???
    ciekawe od kiedy
    chyba dlatego że on taki śmieszny jest
    gdzie nie pójdzie to go wyśmieją
  • ~wawa
    (2012-07-13 07:59)
    Nie ma to jak doopny evencik.
  • ~Ryba śmierdzi od głowy
    (2012-07-13 07:57)
    Nie tak dawno, dziennikarka Kolenda Zalewska pisała o chamskich komentarzach zamieszczanych przez internautów.

    Odważyłem się wówczas postawić tezę, iż moderatorem chamstwa, a w zasadzie inicjatorem są właśnie media, które dokonują tego w różnej formie i na różnych poziomach.

    "KRÓL JEST NAGI"

    Przykład zamieszczonego artykułu nie wymaga dogłębnej analizy. Nic ująć, nic dodać.

    Szanowni Państwo! CHAMIEJEMY.
  • ~MEN
    (2012-07-13 07:32)
    Wojewódzki to CHAM i PROSTAK!!!
  • ~zdegustowany
    (2012-07-13 07:24)
    OBAJ SIEBIE WARCI
  • ~Polak
    (2012-07-13 07:20)
    Tacy "satyrykopajace" jak Kuba Fojefucki i "piosenkowyrobnicy" jak Michu Wiśniowłosy mają medialne wzięcie tylko dzięki rzeszy przygłupów, których te same media wychowały na Big Brotherze. A mMichaś mógłby wyjątkowo na swój ślub włożyć zielony garnitur albo raz przefarbować włosy.
  • ~Polak
    (2012-07-13 07:15)
    Tacy "satyrykopajace" jak Kuba Fojefucki i "piosenkowyrobnicy" jak Michu Wiśniowłosy mają medialne wzięcie tylko dzięki rzeszy przygłupów, których te same media wychowały na Big Brotherze. A Michaś na swój ślub mógłby włożyć np zielony garnitur, albo przefarbować raz wyjątkowo włosy.
  • ~Król Maciuś I
    (2012-07-13 05:48)
    PO CO DRWIĆ Z Michała ? On sam jest drwiną z siebie.
  • ~lo;lo
    (2012-07-13 00:06)
    A ja sie pytam co ten Wisniewski soba reprezentuje?? Zaden to aktor,,Zaden to Kompozytor,,Glos ma taki jak by kon na blache lal,,No i oczywiscie skonczyl ogolniak,Co ten Zbok soba reprezentuje,,,No chyba ze stado bachorow narobil,
  • ~mi;ro