Romantyczne plany państwa Wiśniewskich legły w gruzach

| Aktualizacja:

Piękny ślub w bajkowej scenerii mazurskich jezior miał zostać zwieńczony romantyczną podróżą poślubną na Hawaje lub do Tajlandii. Niestety, Michał Wiśniewski i jego świeżo poślubiona żona muszą zmienić plany, ponieważ lekarze nie pozwalają artyście na dalekie i wyczerpujące podróże.

wróć do artykułu
  • ~kaśka
    (2012-07-07 10:40)
    do tajlandi nie musisz jechac ale zapraszam na mazury ja tez tam bede
  • ~OGŁOSZENIE
    (2012-07-06 00:19)
    PANIENEK DO OŻENKU POTRZEBUJĘ. UMIERAM NA RAKA. MAM TAKIE MARZENIE, ŻEBY POBIĆ REKORD ILOŚCI ŻON. BĄDŹCIE TAK MIŁE. OBIECUJĘ BIAŁY WELON (JEST USTAWIONY KLECHA), I ŻE NIE ZROBIĘ BACHORA. CHODZI O STATYSTYKĘ. SZTUKA JEST SZTUKA. INTELIGENCJA. NIE GRA ROLI... PRZYJMUJĘ OFERTY BEZ ZDJĘĆ.
  • ~lolo
    (2012-07-06 00:13)
    Spieszcie się wychodzić za Wiśniewskiego. Tak szybko odchodzi jego "sława".
  • ~Kazik z Kąpu
    (2012-07-06 00:10)
    Choroba jest zmyślona, by zaistnieć w mediach. Potem będą wywiady jak to pokonał straszną chorobę siłą woli i charakteru.Pajacowanie ze zmienianiem żon to jakieś leczenie kompleksów - panienki, które zasilają kolekcję to też umysły na miarę Big Brother'a. Ciekawe poza tym, że w kraju ultrakatolickim czwarty ślub odprawia ksiądz..?? Jaja absolutne. Bolesny żylak udaje raka - do Tajlandii z bólem w d.. ciężko dosiedzieć, więc będzie lansik na molo w Sopocie - zresztą - kto by zrobił "spontaniczny" wywiad daleko od kraju z nieznaną miernotą..???
  • ~Awatar
    (2012-07-05 22:26)
    Proszę nie piszcie o tej miernocie "Gwaizdor"!. Kiedyś śpiewał kiedyś występował, a teraz za wszelką cenę che jeszcze trochę zostać w mediach aby strumyczek pieniądza płynął nadal. Ten gość nie ma nic do zaoferowania, nie śpiewa, wprawdzie mówi, ale są to popłuczyny ontelektualne, a jak jest z pomyjami to wszyscy wiedzą. G...o mnie obchodzi gdzie jakiś taki erotoman ma pojechać na wakacje, pewnie znowu na kredyt. To jego problem. O skali upadku świadczy to, że nawet swoją poważną chorobę upublicznił i skomercjalizował. pYTAM SIĘ PO CO? sETKI TYSIĘCY POLAKÓW chruje, umiera i pozostawia rodziny bez zaopatrzenia i w skrajnej biedzie i rozpaczy i nikt o tym nie pisze i nie poświęca najmniejszej uwagi. A taki oto farbowany lis jest na wizji i w gazetach. Oprawione w cynfolię zero, żeby nie powiedzieć dosadniej. Dziennikarze, więcej szacunku dla siebie, bo powili stajecie się takimi samymi ćwierćinteligentami ja Michał W.
  • ~gadu
    (2012-07-05 20:58)
    ta z na zdjęciu z tyłu to bedzie 6 żona ?
  • ~Buga
    (2012-07-05 20:38)
    Jaki gwiazdor, opamiętajcie się!;-)
  • ~galazka
    (2012-07-05 19:16)
    Niech powie szczerze , że nie ma kasiory , prezenty i wejściówki na ślub nie przyniosły upragnionego dochodu. Jest zwykłym obszczymurkiem, który nie ma nic prócz tej umalowanej dynki. Pora przemalować teraz łeb na zielono, kolor nadzieji, albo na biało , kolor bałwana.
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2012-07-05 15:01)
    Juz kiedys w czechoslowackim filmie ktorys z aktorow powiedzial zdanie ktore po wielu latach nie stracilo na aktualnosci ; Gdyby glupota miala skrzydla to by pewnie
    uniosla sie w powietrze jak trzeba byc glupim albo przebieglym,cwanym by ladowac sie w taka sytuacje.Pani Tajner z pewnoscia w powietrze sie nie uniesie
    a szkoda bo z tej perspektywy zobaczyla by moze jak jest naiwna i glupia.Minie troche czasu i zbierze pierwsze lanie.
  • ~przywalmi
    (2012-07-05 14:32)
    Na noc poślubną też musiał wynająć dublera? bo jak oszczędzać się to oszczędzać dobry numerek dla chłopa to jak wagon węgla rozładować też kiedyś dorwałem dobrą węglarkę i omal zdrowia nie straciłem gdyby koledzy nie wparowali do pokoju to już byłoby po mnie
  • ~SKOCZNIA BYLA ALE SKOKU NIE BYLO
    (2012-07-05 13:25)
    TESCIU GO WYTRENOWAL W SKOKU Z DACHU, A PAN MLODY ZAMIAST SKAKAC Z DACHU WLOZYL DO PIACHU.
  • ~PAN MLODY Z CZERWONA GLOWA
    (2012-07-05 13:23)
    NOCY POSLUBNEJ NIE ZREALIZOWALI,, BO PRZED SLUBEM PANU MLODEMY AMPUTOWALI.
  • ~Jarząbek
    (2012-07-05 12:45)
    Doopa go boli?
  • ~szkoda
    (2012-07-05 12:14)
    To gruba na zdjęciu obok wszędzie się wkręci mimo,że jej nie chcą Bezmózgowiec
  • ~dfgh
    (2012-07-05 11:24)
    co wali woda sodowa do głowy!hawaje a moze bermudy!człowieku myslisz że pieniądze to wszystko! poszedł byś z tą swoją piękną do kościoła i módlcie się o zdrowie!Ale nie co tam to musi być polski szpan!!!Zenujące!!!
  • ~stary telewidz
    (2012-07-05 11:05)
    Och ca za tragedia?
    Redaktorku - pojęcie "artysta" w stosunku do tego gnojka to potężne przegięcie, mówiąc językiem czerwonowłosego menela.

Może zainteresować Cię też: