Znany dziennikarz wyznaje: Jestem gejem

| Aktualizacja:

Anderson Cooper jest znanym amerykańskim dziennikarzem, osobowością telewizyjną i gospodarzem popularnego talk-show stacji CNN, który postanowił oficjalnie potwierdzić swoją homoseksualną orientację seksualną. "Jestem gejem (...) Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy i dumny" - napisał w swoim oświadczeniu.

wróć do artykułu
  • ~Ja
    (2012-07-03 17:11)
    Andersonie Cooper, gdyby nie twoi heteroseksualni rodzice, nie byłbyś, ani dumny, ani szczęśliwy.

    z pewnością zaś, w wyniku twojego nie leczonego zboczenia nigdy nie zobaczysz swojego dumnego i szczęśliwego potomka.

    Twój stan jest raczej powodem do rozpaczy, a nie wydumanej euforii.
  • ~Ja2012-07-03 17:11
    (2012-07-03 17:42)
    ~Ja z 2012-07-03 17:11 jestem glupia jak ges :-) . oprocz katechizmu nic wiecej nie czytalam. biblia tez za gruba ! ale lubie pogode dla bogaczy !! ogladam codziennie !
  • ~kolec
    (2012-07-03 18:02)
    Ja - Brawo! Znakomity wpis. To nieszczęśliwi ludzie.
  • ~anoreksja
    (2012-07-03 18:30)
    A z czego tu być dumnym ? Dureń ! A ja jestem dumny że nie jestem gejem, a co ;)
  • ~..
    (2012-07-03 18:36)
    A JA LUBIE POSUWAC MEZATKI. W PUPE. I TEZ JESTEM Z TEGO DUMNY.
  • ~ktoś
    (2012-07-03 19:12)
    strona skacze jak najęta. Nie dla mobilnych przeglądarek. Zlikwidujcie te błędy na stronie
  • ~123
    (2012-07-03 19:25)
    On jest dumny? Cos co robi wbrew naturze! On jest dumny??

    On jest chory a nie dumny!!!
  • ~XXX
    (2012-07-03 19:57)
    Boże! Co za nieszczęśliwi ludzie komentują tutaj artykuły... Zacznijcie żyć własnym życiem!!!
  • ~karla
    (2012-07-03 20:46)
    jak bym powiedziała z czego ja jestem dumna i kim jestem to by wam wszystkim szczęka opadła
  • ~gość
    (2012-07-03 21:04)
    Dumny i durny
  • ~rames
    (2012-07-03 21:51)
    dumny że jest zboczeńcem, on jest chory
  • ~DinX
    (2012-07-03 22:01)
    Wazelinuj otwór kolego i zachowaj dla siebie szczegóły swojego życia erotycznego z kolegami...
  • ~dedek
    (2012-07-03 22:07)
    A z czego być tu dumnym? Z odchylenia od normy?
  • ~hanka
    (2012-07-03 22:13)
    Co za glupoty. Anderson Cooper jest jednym z najlepszych dziennikarzy na swiecie.
    Odwazny, otwarty, zna miedzynarodowa scene. Pochodzi z bardzo wysoko postawionej, ale raczej tradgicznej rodziny amerykanskiej. Jest wyjatkowo inteligentnym czlowiekiem. A to ze jest gejem niczego nie zmienia. Nie wielu ludzi ma taka klase jak on.
  • ~petrus
    (2012-07-03 22:22)
    Szatan tez jest z siebie dumny...
  • ~Tofik
    (2012-07-04 06:32)
    Tylko człowiek psychicznie chory może być dumny z tego, że daje się dymać.
  • ~jazu
    (2012-07-04 06:46)
    "Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy i dumny" - napisał w swoim oświadczeniu. "

    Znaczy, ze normalni ludzi nie moga byc szczesliwi i dumni, chocby dlatego, ze sa normalni.
  • ~Stop promocji dewiacji i zboczeń
    (2012-07-04 07:15)
    Jesteś przede wszystkim człowiekiem ciężko chorym psychicznie .
    Czy choroba jest powodem do dumy???
    Chorobę trzeba leczyć.
  • ~cd
    (2012-07-04 08:08)
    to ten rewrej co się z Polaków naśmiewał, teraz jest dumny z ****************
  • ~TOMEK
    (2012-07-04 08:17)
    A JA NIE JESTEM GEJEM I JESTEM BARDZO BARDZO DUMNY!!!