Marczuk broni Wojewódzkiego: Słyszałam dużo gorsze słowa

Żarty Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego na temat Ukrainek wywołały prawdziwą burzę. Nie ma dnia, aby któraś ze znanych postaci polskiego show biznesu, mediów czy polityki nie wypowiedziała swojego zdania krytykując, bądź broniąc prowadzących audycję "Poranny WF". Teraz głos w sprawie zabrała pochodząca z Ukrainy Weronika Marczuk.

wróć do artykułu
  • ~Jarzębina
    (2012-07-03 13:29)
    Przeprosili, kiedy zaczęli chodzić po rozżarzonych węglach i w pięty piec zaczęło. Ja również się poczułam fatalnie, sorry "niefajnie" po ich wypowiedzi, a Ukrainką nie jestem. Mnie nie przeprosili ale prawdę powiedziawszy mam to gdzieś. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie..okazali lekceważenie to i ja im swoje pokażę, nie oglądałam i oglądać jakby co nie będę. A pani Marczuk się dziwię, ze się dała tak przez te 20 lat poniewierać...Może dlatego jest, kim jest..
  • ~r
    (2012-07-03 12:54)
    Jedno warte drugiego. Panienka z klejem na lapkach tanczaca kiedys u mafiozow na rurze i Palant z syndromem Narcyza i kupopodobna reputacja.
  • ~Tarantula
    (2012-07-03 12:35)
    TAMTA PANI SIĘ PODLIZUJE. PEWNIE MA JAKIEŚ KONTAKTY Z OMAWIANYMI
    OSOBNIKAMI. NIE O TO CHODZI, CZY ONI SĄ RASISTAMI, PO PROSTU TO
    CHAMY. A TEORII RASIZMU NA PEWNO NIE ROZUMIEJĄ. GDYBYM BYŁ
    SZEFEM PARTII RASISTOWSKIEJ, TO NA PEWNO NIE PRZYJĄŁBYM ICH.
  • ~norge
    (2012-07-03 12:10)
    Na pewno tak nie myślą, Vercia, na pewno :)
  • ~P.P.
    (2012-07-03 11:56)
    Łatwo mu drwić z innych nacji ... ale jakoś nie słyszałem z jego ust dowcipów o Żydach ...
  • ~Mick
    (2012-07-03 11:57)
    Bronią Wojewódzkiego osoby o marnej reputacji- osoba, która bierze pod stołem nie powinna się wypowiadać na temat moralności.
  • ~Gosia
    (2012-07-03 11:45)
    Ja w swoim domu też sprzątam często na kolanach i nie widzę w tym nic ubliżającego. To nie Ukrainkom czy pozostałym kobietom powinno być z tymi żartami W i F źle tylko redaktorom Porannego WF. Ale oni żyją w innym świecie. Świecie pozerstwa, sponsorów, fałszywego uwielbienia, nieprawdziwych przyjaciół, fleszy itp. W związku z tym, nie można od nich zbyt wiele wymagać. Ot, traktować z przymrużeniem oka. To co opowiadają w WF-ie nie ma dla mnie żadnego znaczenia, żadnej wartości. To jest niby śmieszna papka dla "statystycznego". Ja "statystycznym" nie jestem - na szczęście.
  • ~mm
    (2012-07-03 11:45)
    To nie chodzi tylko o Ukrainki. To jest wielkopańska pogarda dla ludzi ciężko pracujących fizycznie - szczególnie kobiet.
    A swoją drogą to odpowiednie urzędy powinny sprawdzić czy inteligentni inaczej nie zatrudniali na czarno, czy nie poniżali, czy i ile płacili? ...
    A może tak dociekliwi dziennikarze odkryją mroczne tajemnice "inteligencji" durnych wesołków medialnych
  • ~tg64
    (2012-07-03 11:30)
    Ciekawe co by ta Pani powiedziała gdyby była sprzataczką z Ukrainy?
  • ~neste
    (2012-07-09 17:53)
    Marczuk jest "gwiazdą" w PL, na UA jej nikt nie zna.