Marczuk broni Wojewódzkiego: Słyszałam dużo gorsze słowa

Żarty Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego na temat Ukrainek wywołały prawdziwą burzę. Nie ma dnia, aby któraś ze znanych postaci polskiego show biznesu, mediów czy polityki nie wypowiedziała swojego zdania krytykując, bądź broniąc prowadzących audycję "Poranny WF". Teraz głos w sprawie zabrała pochodząca z Ukrainy Weronika Marczuk.

wróć do artykułu
  • ~Piotr
    (2012-07-04 15:40)
    głupia jesteś
  • ~Zbych
    (2012-07-03 18:35)
    Weronika nie rozumie, ze panowie podczas swojego ohydnego wystapienia ponizyli nie tylko Ukrainki, ale przede wszystkim "Statystycznego Polaka". Audycja jest satyryczna, ale do ciezkiej anielki nalezy miec wyczucie, co twoj sluchacz uzna za dowcip, a co za obraze w jego niby imieniu. Mnie, jako Polaka te slowa mocno ubodly, bo ja szanuje i cenie kazda prace. Poza tym, ktory "Statystyczny Polak" moze sobie pozwolic na pomoc domowa?
  • ~mm
    (2012-07-05 05:29)
    "Zresztą przez 20 lat mieszkania w Polsce słyszałam dużo gorsze słowa"

    To, że pani znosiła i akceptowała chamstwo i poniżanie nie oznacza , że inni mają się z tym godzić. I bardzo dobrze, że się z tym nie godzą.
    Chamstwo nie ma płci i narodowości, zawsze jest przypisane konkretnym osobom. Tylko zdecydowana reakcja , sprzeciw, potępienie, kara, spowoduj, e że zaraza nie będzie się rozprzestrzeniała.
  • ~Weronka
    (2012-07-04 20:38)
    Ok rodacy jej wpruja jak sie POkaze na Ukrainie..

    Tanczac na rurze miedzy gangsterami jakie slowa mogla uslyszec..
    Nie dziwota, ze ja to nie oburza
  • ~Piotr
    (2012-07-04 15:43)
    P.P nie chodzi o komentarze o Żydach, niech cwaniaczek zadrwi z Mahometa
  • ~Dziegiel
    (2012-07-04 13:43)
    Kiedy słyszała, jak była na kolanach ??? To się nie dziwię.
  • ~statystyczna polka
    (2012-07-04 12:15)
    Zbych---masz absolutną rację.
  • ~er
    (2012-07-04 07:41)
    CZY WYNAGRODZENIE ZA TĘ OBRONĘ PRZYNIÓSŁ JEJ AGENT W WALIZCE?
  • ~Wania
    (2012-07-03 23:35)
    zrob mu loda pen parch ma koszernego
  • ~Matematyk
    (2012-07-03 23:19)
    Marczuk mówi sama za siebi. Kompromitacja tych dwóch półgówków jest ewidnentna. Nie ważne co oni chcieli przxkazać, wanże jak zostalo to odebrane i zrozumiałe. Śiadczy to tylko o ich glupocie a dlaczgo mamy słuchać idiotów.
  • ~Aleks
    (2012-07-03 23:09)
    Proponuję pani Marczuk by napisała swoją wypowiedź po ukraińsku i wysłała do gazet: "Silśki wisti" lub "Hołos Ukrajiny", a potem pojechała do ojczyzny na wakacje. Wtedy przekonamy się, co na ten temat myślą Ukrainki. Może też pojadą z nią jej "showmani"? Ta kobieta musi pracować w wyjątkowych spelunkach, jeżeli zatraciła już zupełnie chodźby minimalne poczucie godności i szacunku dla samej siebie.
  • ~Onetto
    (2012-07-03 22:51)
    Ciekawe gdzie tak Marczukową poniewierali? To w pracy te słowa słyszała?;)
    No tak Polacy przecież rasiści hehe
  • ~Ja
    (2012-07-03 20:15)
    "Przez 20 lat mieszkania w Polsce słyszałam dużo gorsze słowa"

    Czy to jest forma rozgrzeszenia za niewybaczalną podłość, czy przechwałki związane ze znajomością Słownika Polskich Przekleństw i Wulgaryzmów.

    Czas najwyższy wyplenić chamstwo z polskich mediów.

    Osoby publiczne zobowiązane są do kreowania właściwych postaw, wśród odbiorców programów, przez nie prowadzonych.

    Tymczasem dbają one wyłącznie o własną popularność przeliczaną na ilość wyemitowanych, płatnych reklam, podczas błazeńskich ekscesów.

    Dość! Dość! Dość!

    Czas na ludzi, którzy zjednają sobie sporą rzeszę odbiorców bez deptania wartości i godności drugiego człowieka.
  • ~kruk
    (2012-07-03 18:56)
    Ona, tańcząc na rurze, słyszała już bardziej soczyste określenia, jak sama przyznaje. Przywykła do takiego traktowania.
  • ~Tamara
    (2012-07-03 18:01)
    Ja bym dego świra nie ratował KTO Z KIM PRZTSTAJE TAKIM SIE STAJE
  • ~Adam M
    (2012-07-03 11:21)
    Jeśli dobrze zrozumiałem p. Marczuk powiedziała żę Kuba nie jest ostatnim chamem.
    On jest przedostatnim chamem
  • ~kresowian
    (2012-07-03 17:23)
    tocka w tockie do sra <<,a
  • ~i tyle
    (2012-07-03 16:39)
    zwróćcie uwagę kto broni tego pajaca: Marczuk (sic!) Lis z Lisową, Hartman, Gazeta Wyborcza, Środa, jednym słowem ci co lubią pouczać innych a sami mają dużo za uszami
  • ~Grom
    (2012-07-03 17:04)
    Kur** kur*** łba nie urwie!!!
  • ~kk
    (2012-07-03 14:17)
    swoj swojego zawsze bedzie bronil --- wyrzucic i oczyscic TViRADIO z tego wulgaryzmu i chamstwa