Przeprosiny dla Ukrainek, które padły ofiarą mało wyszukanych żartów Kuby i jego kolegi Michała Figurskiego pojawiły się na oficjalnym profilu Wojewódzkiego na Facebooku.

W charakterystyczny dla siebie sposób Kuba z jednej strony przeprasza, z drugiej zaś nie przepuszcza okazji by dopiec tym, którzy skrytykowali jego żart. Oto słowa, które Wojewódzki skierował do Ukrainek:

Reklama

KOBIETY UKRAINY (a podobno jest Was u Nas blisko 100 tysięcy) !!

Teraz kiedy poleciały głowy, przejechał walec konsekwencji, wylała się czara z narodowym oburzeniem i nie mniejsza z narodowym obrażeniem. Teraz kiedy kilku moich kolegów i koleżanek w zapalczywym szale przypomniało opinii publicznej, że istnieją i martwią się o komfort rozsądku publicznego. Teraz kiedy Jerzy Urban, dożywotnio uznany w tym kraju za super zbira, pochwalił moje poczucie humoru. Teraz kiedy już nic tym nie mogę wygrać, a i niewiele przegrać. Teraz kiedy brukowi gamonie nażarli się tym tematem. Teraz więc napiszę spontanicznie i bez szukania alibi w niezrozumieniu konwencji.

Przepraszam Was za wszystko co poczułyście. Za wszystko co wiązało się z naszą audycją, ale co nie wiązało się z tłumaczeniem tej audycji przez innych.

Przepraszam Was za to bez specjalnego wytłumaczenia.

Kuba W.

Czy Ukrainki wybaczą Kubie Wojewódzkiemu niewybredne żarty?