Ramona wraz z Korą opuściły Polskę. Miały dość szyderstw

| Aktualizacja:

Suczka Ramona stała się bohaterką skandalu z marihuaną w tle. Przypomnijmy: pupilka Kory otrzymała przesyłkę z narkotykiem, co nie spodobało się polskim stróżom prawa. Ramonka miała najwyraźniej dość całego zamieszania, bo wyjechała z kraju. Nie sama.

wróć do artykułu
  • ~Poczet Obciachowców
    (2012-06-26 15:04)
    Lebiega Sipowicz też "córeczce" towarzyszył?
  • ~Dromek
    (2012-06-26 23:14)
    KTO WIE ???
    -
    -
    CZY RAMONA TEŻ BYŁA W KOMITECIE chONOROWYM BRONKA ???
  • ~gwto
    (2012-06-26 21:18)
    Nie ma się co dziwić, bo jest już stara i bez zażywania narkotyków nie miała by siły występować.
  • ~Wiesio 13 usrany ,ujszczany pętak z SB
    (2012-06-26 21:40)
    Paszoł won PO wskie szuje. Paszoł won. Za Ural !!!
  • ~as11
    (2012-06-26 21:48)
    A jedz w diably i nie wracaj !!! Nigdy !!!
  • ~Tt
    (2012-06-26 21:52)
    Do Amsterdamu zapewne bo tu towar zabrali...
  • ~x.yz.
    (2012-06-26 22:21)
    bilet w jedną stonę dla obdartej z KORY !!!
  • ~Fluj
    (2012-06-26 23:04)
    Jak sie czyta komentarze tu zamieszczone nalezaloby Auschwitz uruchomic i od dzieci pokolenia JPII tam umiescic.
  • ~kordian
    (2012-06-27 00:00)
    O jedną kretynkę mniej.
  • ~bolek
    (2012-06-26 20:58)
    Kora ta stara k--wa niech spada ale Ramona jest oskarzona o zamowienie narkotyków i ćpanie. Kto ja wypuscił z kraju.
  • ~pirat
    (2012-06-26 23:47)
    A wynocha! Tylko nie wróć przypadkiem!
  • ~misio
    (2012-06-26 23:54)
    A czy to nie podlegało karze?
    Ta stara zdzira wyjechała.
    A zwykły handlarz tez może tak sobie wyjechać i mogą go w d...ę pocałować?
  • ~pal
    (2012-06-27 00:41)
    A ja mam nadzieję, że wyjechała do Ekwadoru po kokainę, a tam takimi przemytnikami umieją się zająć, bo skoro pies pali marychę pewnie też pije wódkę to właścicielka musi używać coś mocniejszego.
  • ~Suchy
    (2012-06-27 02:30)
    Poziom niektórych komentarzy a co za tym idzie osób je piszących jest po prostu poniżej wszelkiej krytyki...Co z Wami ludzie jest nie tak?Skąd tyle zawiści,złości,oburzenia i przede wszystkim NIEWIEDZY !!! Ciekawe co byście powiedzieli jak by ktoś Was nazwał ćpunem,narkomanem itp. tylko dla tego że pijecie sobie piwko oglądając mecz piłki nożnej a o piciu wódki już nie wspomnę bo to prawie jak ,,dawanie w żyłę"...Co Was boli że ktoś robi to co uważa za słuszne nikogo przy tym nie krzywdząc? Tego że BISKUPI GWAŁCĄ DZIECI już jakoś nikt nie dostrzega i się nie oburza,problem pojawia się wtedy gdy ktoś pali roślinę stworzoną przez Boga dla Ludzi de facto najbardziej użyteczną ze wszystkich roślin jakie poznał rodzaj ludzki ! Pomyślcie przez chwilka-to naprawdę nie boli !!!
  • ~PO TO BANDA ZLODZIEJI I NIEUKOW
    (2012-06-27 02:37)
    POLSKIE TUM,ANY, WSIOKI I POSTKOMUNISCI Z PO.
  • ~irene
    (2012-06-27 05:58)
    okropne co tu sie czyta!!! a ja zawsze lubie sluchac jej piosenek,jest nietuzinkowa i fajna!!! co za ludzie
  • ~zajec
    (2012-06-27 07:47)
    Czy pojechały do Medeline?
  • ~wykałaczka
    (2012-06-26 20:58)
    A co terazrobi Komorowski bez swojej pupilki wyborczej z tzw. listy celebrytów. a gdzie Fibak, Chyra, Wajda same asy od cp...
  • ~takitamjeden
    (2012-06-26 15:09)
    Piątka za nagłówek :))))))))
  • ~Dyzio.
    (2012-06-26 16:56)
    Pańcia i jej funia strzeliły focha forever.