Wiśniewski sprzedaje bilety na swój ślub i wesele. Kosztują...

| Aktualizacja:

Koszt ślubu i wesela Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego ma podobno przekroczyć milion złotych. Wiśniewski - mimo problemów zdrowotnych - nie ma zamiaru rezygnować z wesołej zabawy. Jego gości czekają niezwykłe atrakcje.

wróć do artykułu
  • ~Milena
    (2012-07-13 00:05)
    To kuriozum jest, aby gość kupował bilet wstępu na uroczystość weselną! Michał W. ma już za sobą okres "artystycznej" prosperity... Teraz zamiast na koncertach zarabia na innych przedstawieniach. Ale cyrk jest w tym samym stylu utrzymany. I wcale się nie zdziwie, gdy wkrótce urzędzi kolejną tego typu imprezę ślubną... W końcu z czegoś trzeba żyć.
  • ~walduś
    (2012-07-10 19:35)
    ciekawe gdzie miał tego guza po wycięciu nadal głupi szkoda mi tej dziewczyny ma widać parcie na szło
  • ~hombre
    (2012-07-04 11:10)
    moze teraz zaczniesz spłacać swoje długi???!!!
  • ~tedi
    (2012-07-02 09:09)
    to wszystko jest chore robia wielkie larum wokol siebie my polacy to lubimy idiotyzm polaczony debilizmem
  • ~narów
    (2012-07-01 22:35)
    O ! Boże widzisz i nie grzmisz . To już chyba koniec świata się zbliża .
  • ~bea
    (2012-07-01 08:09)
    t0 wszystko z powodu wielkich kompleksow samotnego,opuszczonego dziecka
  • ~Keram
    (2012-06-28 17:28)
    Zalosny staje sie ten Wisniewski.
  • ~gadu
    (2012-06-28 13:56)
    Teść nie zapłaci ?
  • ~xx
    (2012-06-27 19:53)
    Kretyn, tuman i skończony idiota...
  • ~babcia
    (2012-06-26 19:05)
    Szok ! śmietanka towarzyska płaci za wejściówki na ślub ::((( lepiej żeby zasponsorowali wakacje dla biednych dzieci to byłby z tyego pożytek i radość dzieci !!
  • ~Zuzia Dyndała.
    (2012-06-26 14:57)
    Pan Ferdynand Kiepski pewnie by zapytał: Michal czy Ci kopów nasadzić?
  • ~axe
    (2012-06-26 14:06)
    żenada ,ale co się nie robi ażeby o nim pisano?dziwię się że są jeszcze jacyś sponsorzy, przecież jego czas już dawno minął, no ale jak mówi przysłowie,głupich nie sieją...facet robi wszystko żeby znowu za nim się uganiali dziennikarze, teraz wymyślił chorobę, a za chwilę będzie że cudownie ozdrowial, żal człowieka
  • ~>>>>>>>>>>>>> ZIBI <<<<<<<<<<<<<<<
    (2012-06-26 13:55)
    Polaczki głupie więc zaplacą, Wiśniewski mądry bo znalazł sposób by ich doić!
  • ~Asia
    (2012-06-26 13:19)
    Jedna wskazówka dla czytelników - czytajcie ze zrozumieniem :)
  • ~Poczet Obciachowców
    (2012-06-26 13:16)
    "Tort oraz suknię dla panny młodej zaprojektowała Marta Grycan, zaś świadkową będzie sama Nina Terentiew! Na weselu zaśpiewa Justyna Steczkowska i wystąpi Piotr Rubik."

    Himalaje obciachu. Zapłacę, żeby tego nie oglądać!
  • ~Pfffffff- ! A co z walacymi sie austradami !?
    (2012-06-26 13:08)
    Nic a NIC mnie to nie obchodzi !
    w kraju wiele innych waznych spraw sie dzieje o , ktorych NIKT nie raczy nas POwiadomic ! ~~~ NIESTETY !!!
    .
  • ~bun
    (2012-06-26 12:57)
    TEN to potrafi z każdego orzełka (złotówki) wycisnąć złote jajko Tak trzymam kciuki bun
  • ~kk
    (2012-06-26 12:28)
    Bez komentarza
  • ~Marek
    (2012-06-26 11:51)
    O BOŻE CO ZA ŻENADA
  • ~17mw
    (2012-06-26 10:13)
    Każdy orze jak może,powodzenia jak ktoś chce płacić jego sprawa.