Pitt i Jolie są razem od siedmiu lat. Długo upierali się, że taki układ im odpowiada i nie potrzebują papierka, by nadal się kochać. Ślub wymusiły podobno na nich dzieci, którym nie do końca podobała się taka luźna relacja między ich rodzicami. Od kwietnia, kiedy aktor poprosił Jolie o rękę, gazety prześcigają się w informacjach, gdzie ceremonia będzie miała miejsce.

Reklama

- Wiadomo, że w uroczystości wezmą udział jedynie najbliżsi - dzieci i rodzina. W tej chwili przymierzają się do zamku w Windsorze. Trwają już nawet rozmowy z tamtejszym urzędem stanu cywilnego, gdzie tak powiedzieli sobie Charles i Camilla oraz Elton John i David Furnish - opowiedział znajomy pary.

Aktorska para, która wychowuje szóstkę dzieci, jest orędownikiem praw homoseksualnych par. Mówili nawet, że sami się pobiorą wówczas, gdy dopuszczone zostaną w USA również małżeństwa jednej płci. Ponieważ w Wielkiej Brytanii homoseksualne osoby cieszą się już takim prawem, jest prawdopodobne, że właśnie tutaj postanowią zalegalizować swój związek.